Srpen 2008

Verušák dnes slaví !!!!!!!

24. srpna 2008 v 19:13 | ája
Verunko, přejeme Ti všechny at se Ti v životě splní, to co si přeješ ;)


Co ze všeho nejvíc nenávidím jsou falešní lidi

20. srpna 2008 v 16:43 | Majda
Myslím že místo kopírování článků z různých stránek, by jsme měli vymyslet něco jako my ze svých hlaviček. Proto, Ája začala a já by jsem v tom chtěla pokračovat a to k tématu falešní lidi.
Je to totiž lidská vlastnost kterou k smrti nenávidím. Pár lidí, totiž, kteří takový jsou, znám a hrozně mě to štve. Když s někým někde sedíte a myslíte si že se skvěle bavíte, ale pak se dozvíte že vás ten dotyční za zády pomluvil, někdy to není za zády, ale přímo před váma a dotyčný si myslí že to nevidíte.. Ale to jen když je se svými kamarády jakmile je sám zase se falešně usmívá a baví se protože má obavy z toho že by někde seděl sám v koutku.. Na to jste mu dobrá.
Falešní lidi jsou taky ti, kteří když si jdete koupit tričko, jdete si ho zkusit do kabinky vidíte že ta barva vám vůbec nesluší, velikost je špatná a otevřete dveře tam čeká "kamarádka" a řekne vám ano kup si ho moc ti sluší a to jen proto abyste nevypadaly třeba líp jak ona..
A takových věcí je tolik že by jsem mohla popsat celou stránku a stejně bych neměla dost.
Tak se zamyslete kolik takových falešných lidí znáte?
Bohužel se proti tomu nedá nijak bojovat, ale upřímně tyto lidi lituju protože já jsem ten člověk co řekne co si myslí a proto bych nechtěla být ta falešná abych to pak musela vysvětlovat proč jsem to řekla atd ..
Jsem moc vděčná za to jak mě rodiče vychovali i když samozřejmě ani já nejsem ta paní dokonalá, ale rozhodně ne falešná..
Holky však my víme ne??

Já musim, sorry holky ;)

16. srpna 2008 v 15:19 | ája
Po čtyřleté "dovolené" nastupuju do práce, sice na poloviční úvazek, ale i tak mi to hodně zasáhne do života a tak zase začínám přemýšlet na tím zku*veným systémem ve zdravotnictví kterej je tady v té republice. Zase mi letí hlavou myšlenky, proč tam lezu, že budu vyřízená, budu zase brečet, až mi budou ti nepříjemní důchodci nadávat a považovat mě za svou služku a né za zdravotnickýho pracovníka, kterej tam dělá za pár šupů jenom pro to,že je závislej na "pomáhání lidem".
Hlavou mi letí to, že budu v noci na oddělení sama, na 34 lidí, služba má 12 - 13 hodin a když to vydělíte těma 34 lidma, tak vám z toho vyjde čistej čas na každýho pacienta cca 21 minut !!!! Od této doby musíte odečíst předání hlášení, práce na sesterně, desinfekce povrchů, debilní papírování, který nemá smysl, vaření čajů pro pacienty, pravidelný odběry, injekce, infúze atd, tak vyjde na každýho tak 10 minut, no a to jsme teprve u toho, že příjem pacienta trvá nejméně 30 minut, péče o zemřelého (bez resuscitace) 30 minut, s resuscitací minimálně 45 min, přebalení pokálenýho pacienta s celou postelí někdy i pokojem, wc a chodbou cca 20 min, zjistím, že na ty lidi nemám vůbec čas sakra a kvůli jednomu, strádá druhej.....
Je to vůbec pomáhání lidem ???
Možná jsem měla jít na jinou střední, nebo jsem měla dál studovat, nebo jít prodávat do nějakýho obchodu, né, já jsem měla jít na obchodku a mohla jsem ted sedět místo mojí spolužačky ze základky ve spořce v kostýmku a culit se na lidi, chodit pomalu jak slimák a nechat s úsměvem čekat ty lidi hodinu a ještě za to platit hříšný prachy ..... no jo, ale Ti lidi na té interně budou ležet dál, ikdyž tam nebudu...... jde vlastně o to, aby tam někdo dělat šel, někdo, kdo místo svýho oběda, bude oživovat, nebo umývat někomu zadek...
Jo! jdu do toho a budu čekat na to, až se změní ten SYSTÉM ZDRAVOTNICTVÍ k lepšímu! Dobrej vtip nakonec,ne? ;)

tríča

11. srpna 2008 v 18:25
takže zvítězila jednička a tílka teda černý a stříbrnej nadpis :)

Prázdniny aneb Action girls žijou !!!!!

9. srpna 2008 v 23:07 | ája
Abyste si nemysleli, že jsme třeba umřely, nebo že se spolu nebavíme, tak dokládáme důkazy, že jsme si vzaly ten Novej rok k srdci a jsme skoro AKČNÍ :))))
takže např:
.... se vidíváme v Pěnčíně ....
...... jezdíme po hradech .....

..... obědváme spolu ....
..... vymýšlíme blbosti ....
..... kazíme kámošky ;) .....
...... i neteře ....
..... Denisku ....
......... vlastně všechny .....
.....taky spolu trapasíme .....
.....bumbáme........ na verunkuuuuuuu.....
.....slavíme ....

No nejsme akčníííííí ?


Dalších 10 žhavých tipů na super sex

7. srpna 2008 v 15:22 | Verunka Š. |  sex a vztahy

Dalších 10 žhavých tipů na super sex


První desítku máme za sebou. Komu to ale bylo málo, nic se mu nezdálo dostatečně dobré nebo má naopak už všechno dávno za sebou, těm nabízíme novou várkou deseti tipů, jak si ozvláštnit sluncem a erotikou provoněný život.
Dalších 10 žhavých tipů na super sex
1. Nečekaný striptýz je pokaždé příjemné zpestření, buďte ale oblečená v tom, co nosíte běžně doma, ať už je to volné triko, vytahaná košile, tílko a dámské boxerky nebo cokoli jiného. Oblékněte si pod svůj domácí úbor sexy prádlo a až to partner nebude vůbec čekat a pomalu se bude chystat jít spát, pustíte hudbu a začnete... Bude koukat, co se to najednou urodilo pod domácím mundůrem a pokaždé, když vás v něm napříště uvidí, vzpomene si...
2. Až spolu půjdete na večeři do restaurace (je lepší vybrat takovou, kde mají na stolech ubrusy přesahující stůl), vezměte si na sebe kratší sukni a kalhotky zapomeňte doma. Těsně předtím než dojíte, vezměte jeho ruku a dejte si ji pod sukni, aby zjistil, jak jste "zapomnětlivá". Pokud se na tohle necítíte, stačí mu jen pošeptat, že celou dobu nemáte kalhotky. Rychlejší placení a úprk z restaurace už zřejmě nikdy neuvidíte.
3. Zahrajte si nějakou hru. Tady je ale lepší, když se zúčastní víc lidí. Na oslavě nebo party je třeba zábavné, když se utvoří dvě družstva, každé si před sebe na stůl postaví několik kelímků piva zhruba do poloviny plných. Jedno družstvo se ping-pongovým míčkem strefuje do kelímků druhého družstva z určité vzdálenosti, pokud se trefí, protější družstvo (tedy ti, kterým přistál míček v kelímku) musí pivo v něm nalité vypít a dolít do něj pak nové. Družstva se samozřejmě v házení míčků střídají. Na hygienu prosím příliš nehledět. Paradoxní je, že čím více jsou lidé opilí, tím více se strefují, takže opatrně, mohlo by se to i trochu zvrtnout.
4. Jedete kamsi daleko autem už nějak moc dlouho po dálnici a pomalu se stmívá? Skoro všechno už jste si během jízdy řekli a oba začínáte být ospalí? Zvlášť pokud partner začne za volantem nebezpečně zívat, první pomoc je nevyhnutelně nutná. Začněte ho hladit a mírně mačkat po stehně a pak i v rozkroku, to by ho mělo udržet při bdělosti. Pro odvážnější je tady i verze dálničního orálního uspokojení. Ale pro jistotu raději zastavte na odpočívadle…
5. Nechte si ruce přivázat k posteli a ještě šátkem zavázat oči. Zcela se musíte oddat tomu, co s vámi udělá váš partner či partnerka. Chce to už trochu vzájemné důvěry, ale zbystří se vám ostatní smysly a pokud má dotyčný dostatek fantazie, jen tak na tenhle zážitek, kde budete v silně submisivní roli, nezapomenete.
6. Pánové, zkuste malou přepadovku. Pokud víte, že vaše drahá je pro každou špatnost, bude nadšená. Přistupte k ní zezadu třeba při mytí nádobí, začněte ji líbat na krku a poměrně nedočkavě se dobývejte pod její oblečení. Pak už jen nechte spadnout kalhoty na půl žerdi a vůbec na nic se neptejte. Kdyby jí to náhodou bylo nepříjemné, dá to najevo. Ale ženy mají rády, když jsou občas v zajetí pořádně dominantního muže.
7. Neuvidíte se s partnerem delší dobu? Určitě by nezapomněl i tak, ale potěší ho, když mu do mobilu namluvíte své erotické představy, samozřejmě s ním v hlavní roli nebo se po jeho odjezdu doma vyfoťte v lechtivější póze a až od sebe budete daleko několik dní, pošlete mu to mmskou se vzkazem, že už se nemůžete dočkat jeho návratu.
8. Až příště budete partnera vzrušovat ústy a pokud jste striktně proti polykání, můžete to udělat jako profesionálky. Nedovolte příteli ejakulovat na břicho nebo prsa, kam se to obvykle dělává v takových případech, zvlášť ne pak někam do kapesníku, může to pro něj být i mírně potupné. Nastavte mu obličej, nejlépe tvář a bradu, mějte pootevřenou pusu a přitom se na něj zespoda neustále dívejte. Takové situace jsou typické pro pornofilmy, takže s největší pravděpodobností se mu to bude líbit.
9. Masáže zkuste někdy malinko ozvláštnit, ženě včetně zad namasírujte i zadeček a nohy. A žena muži zase může natřít hrudník olejem a masírovat ho svými prsy a ztuhlými bradavkami. Použijte ale celkově při masážích takové oleje nebo mléka, co nepálí. Pokud se například taková chladivá mentolová emulze na masáže zmožených svalů dostane při milování tam, kam nemá, pálení je pak přímo pekelné!
10. Ana konec příjemná poloha pro oba - je za použití okraje postele nebo kuchyňské linky. Jedna verze je, že si muž sedne na kraj postele a žena se obrkočmo posadí na něj. Když se ještě prohýbá v zádech a zaklání, muž má její prsa v úrovni očí. Určitě si nebude stěžovat. Druhá verze je za pomocí stolu nebo již zmiňované linky v kuchyni, žena si zády k ploše lehne tak, aby byla těsně u okraje a zvedne nohy nahoru, přičemž muž může pohodlně k ní ve stoje. Výška se dá korigovat polštáři.
zdroj : magazin.cz

Tak to je drsnej pořad !!!

5. srpna 2008 v 23:15

Prima chystá trhák, bude vyslýchat soutěžíci na detektoru lži

Nic než pravda

Detektor lži, místnost plná příbuzných a známých a otázky na tělo: tak bude vypadat nová televizní soutěž TV Prima Nic než pravda, která se bude vysílat od 25. srpna. Moderovat ji bude Petr Šiška známý také jako šéf Akademie populární hudby, která u nás organizuje hudební ceny Anděl.
5. 8. 2008 15:28
Nic než pravda je českou verzí zahraničního pořadu Moment of Truth, který se vysílal ve 26 zemích světa včetně USA, Německa a Velké Británie.
Prima ji definuje jako psychologickou hru pro odvážné, kteří, pokud chtějí vyhrát zajímavý finanční obnos, nesmějí lhát. Mají za úkol zodpovědět až 21 otázek typu "Flirtujete v zaměstnání?" nebo "Lhal jste někdy o svém vzdělání?". Každá pravdivě zodpovězená zvyšuje možnost výhry.
Soutěžící projdou v první fázi výslechem na detektoru lži, při kterém odpovědí na cca 60-100 otázek. Jejich odpovědi jsou zaznamenány a vyhodnocovány polygrafem (detektorem lži), výsledky se dozvědí až při natáčení hry. Druhá fáze už probíhá ve studiu, kde sedí příbuzní a přátelé vyslýchaného a soutěžícího čeká výběr z nepříjemných otázek.
Soutěžící samozřejmě může hru ukončit a odejít s částí výhry (lze vyhrát až 5 miliónů korun). Pokud ale odpoví nepravdivě, soutěž končí a nedostane nic.
Příbuzní a přátelé "oběti" mají k dispozici záchrannou brzdu, tlačítko, kterým mohou zrušit jakoukoliv otázku a moderátor pak musí položit jinou.
zdroj: novinky.cz, rozhlas.cz

tak a ted se přiznejte, kdo by tam šel !!! ???


10 žhavých nápadů jak zpestřit sex

4. srpna 2008 v 23:25 | Verunka Š. |  sex a vztahy
10 žhavých tipů pro zpestření sexu
Pro někoho třeba běžná věc, ale jsou mezi námi i tací, co potřebují k akci trochu popostrčit nebo získat nějaký nápad. O realizaci se už naštěstí postarají sami… 10 žhavých tipů pro zpestření sexu
Takže bez zbytečných řečí jdeme rovnou na to. Schválně, kolik z první desítky sexy tipů si najde "azyl" i u vás doma... Jsou vyzkoušené a fungují, takže směle do toho.
1. Už vás moc nebaví klasická poloha na koníčka? Stačí, když se žena otočí zády k muži, předkloní se, vystrčí zadeček a dále postupuje jako vždy. Může se i chytit jeho nohou pro větší stabilitu. Partner bude mít úžasný výhled přímo na celé dění a ona se může ještě víc uvolnit a odvázat, když na svého drahého neuvidí.
2. Zajděte si spolu jako pár na striptýz. Ona bude působit jako pohodářka, co se nebojí konkurence a naopak se ráda podívá na vlnící se holky, navíc bude mít svého drahého pod kontrolou a má jistotu, že nebude zlobit jako s kamarády. On se naopak natolik vydráždí, že v noci nebude k zastavení.
3. Navzájem si natřete těla olejem (buď speciálním erotickým nebo postačí i obyčejný dětský olejíček, který určitě nezpůsobí alergické reakce), nejen že pak lesknoucí se těla vypadají o hodně víc sexy, ale zároveň po sobě nádherně kloužou při milování. Jen pozor na povlečení, mastné skvrny by byly problém, na zemi to bude ještě živočišnější a praktičtější, stačí vytřít.
4. Kdykoli se vám zdá, že byste mohli proniknout ještě hlouběji, podložte partnerce zadeček polštářem, aby se jí pánev dostala výš. Samozřejmě to funguje jen u poloh, kde to má nějaký smysl. Například při poloze ve stoje by nám byl polštář opravdu k ničemu.
5. Pokud je krásně teplo, ale přepadne vás mírný deštík a vy jste zrovna někde v přírodě, nepospíchejte domů nebo se rychle někam schovat, stejně to nestihnete. Pokud máte vhodné podmínky, využijte takový příjemný déšť k netradičnímu milování. A když už jste přece jen doma, není nad sex nabitý energií při bouřce.
6. Zkuste jednou za čas strávit noc v hotelu, je to nejen vzrušující pocit, ale máte to obvykle i se snídaní a úklidem. Po náročném nočním výkonu přijde vhod obojí. Ještě rajcovnější je zkusit hodinový hotel, zavání to pouze tím jedním, což je správně zvrhlé pro navození atmosféry. O čistotu takových hotelů se ve většině případů vůbec nemusíte bát, navíc ochotný personál vám jistě při nějakých pochybách pokoj ukáže a vy se rozhodnete, jestli dostatečně vyhovuje vašim požadavkům.
7. Spojte příjemné s užitečným a až se bude prát, využijte pračku nebo sušičku k sexu. Nejen, že vibruje, ale i příjemně hřeje a partner bude mít míň práce. Může dokonce na chvíli zkusit nechat působit jen vibrace. Malinko rušivým elementem je rachot, který takové mašinky obvykle vydávají, ale dá se to brát i jako velké plus. Se vzdechy a sténáním se nemusíte žinýrovat, sousedi stejně nic neuslyší.
8. Inspiraci k novým hrátkám můžete čerpat i z filmů. Slavné erotické scény jsou skvělou předlohou, například 9 a 1/2 týdne, Velmi nebezpečné známosti, Kluci nepláčou, Tělo jako důkaz, Nebezpečné hry, Anglický pacient a plno dalších vás chladnými nenechají ani náhodou, i když v některých je erotika spíš jen naznačena. Ženy ale častěji nabudí spíš decentnější, rafinovaně nasvícené a vhodně sestříhané scény ve filmech než klasické porno.
9. Víte, že vás čeká společný večer? Během celého dne se vzájemně připravujte na to, co přijde. Ráno před odchodem nechte u postele erotickou poznámku napsanou na papíře, posílejte si sms, na co máte právě teď chuť, v hlasové schránce nechte všenaznačující vzkaz... A večer splňte všechno do posledního puntíku.
10. Zalezte si spolu do sprchy, napěněnou houbou se navzájem namydlete a omývejte. Naprostá většina párů to do postele nevydrží a pod prameny průzračné horké vody v prostoru plném páry se oddají sexu rovnou, ale dá se to pojmout i jako předehra, kdy k milování nedojde už ve sprše, jen se ještě vzájemně zabalte do ručníků a namažete tělovým mlékem. A pokračování už je ve vaší režii...
zdoj : magazin.cz
a bude i pokračování...:)))