Červenec 2008

Náš Nový rok 19. 7. 2008

22. července 2008 v 10:36 o nás,pro nás
Všichni víme, jak Ivanka prorokovala rok 2008..... že bude stát za hovno.....
A ?
Měla pravdu, stojí, všechny máme nějaký špatný období, sice nic vážnýho, ale zrovna akční určitě nejsme.
Jenomže !!!!
Ted v sobotu, 19. 7. jsme byly s Verčou na Plumlově a normálně jsme se bavily, jakoby jsme byly zase ACTION GIRLS :)
A dokonce tam byl o půlnoci i ohňostroj, tak jsme si řekly, že A.G. budou slavit Nový rok 19.7., prostě musíme začít od znova, jasan?

Jak se dělají dobrý skutky :)

22. července 2008 v 10:20 | ája
Vím, že se zde očekávají pouze články o sexu atd, ale snad mi to odpustíte:)
Jak jistě mnozí víte, zahrada u našich rodičů je často odchytovou stanicí pro různá zvířata :)
Poslední němá tvář, která se stala na měsíc, členem naší rodiny, byla POŠTOLKA.
Chuďátko malý, skoro neopeřený vypadlo z hnízda, nebo ho spíše ti silnější vystrnadili. No a tak tam bobánek pohopsával, schovával se před lidma,zamotanej do sítě v brance :(
No a můj tatka, jako pravej záchranář, vzal ptáka domů do klece pro andulky :D Ale ponevadž pták rostl a rostl (dospělá poštolka má rozpětí křídel až 80cm) stloukli mu malí fotbalisti klec :)
A at to zkrátím, Kulihrášek to přežil, po návratu do přírody se zařadil do svojí rodiny a ted už lítá i lovit.
to je náš Kulihrášek
Tak co na to říkáte? Není to dobrej skutek?


9 důvodů, proč hodně a často sexovat!

15. července 2008 v 20:23 | Verunka Š. |  sex a vztahy
9 důvodů, proč hodně a často sexovat
Sex není jen velice příjemná činnost, sex výrazně prospívá zdraví. 9 důvodů, proč hodně a často sexovat
Přemýšleli jste někdy, co všechno častým sexem získáváme? A o co bez něj přicházíme? Vědce to fascinuje a zajímá neustále, proto ho taky neustále zkoumají. Tentokrát z hlediska zdravotních účinků na náš organismus.

Pětiletá studie nedávno publikovaná v prestižním American Journal of Medicine tvrdí, že muži, kteří se pravidelně několikrát týdně milují, mají mnohem větší šanci, že nebudou trpět poruchami erekce.

Studie se zúčastnilo 989 mužů ve věku mezi 55 a 75 lety. Ukázalo se, že muži, kteří se v průměru v životě milovali 2x týdně, jsou na tom s erekcí v pozdním věku hůře, než muži, kteří se milovali tři a víckrát týdně.

Ale to není jediné pozitivum sexu, podívejte se na další důvody:

Hubnutí

Pokud se budete několikrát v týdnu milovat, můžete s klidným svědomím vypustit posilovnu. Při sexu zapojujete všechny skupiny svalů, nehledě na to, nespálíte 300 kalorií za hodinu.

Zmírnění stresu
Už jen mazlení vám pomůže zbavit se problémů, které jste nasbírali během těžkého dne. Zvyšuje se hladina oxytocinu, který je také nazýván hormonem důvěry.

Zvýšení výkonu
Atletky, které se předchozí noc milovaly, podávají druhý den mnohem vyšší výkony. Vědci si myslí, že je to způsobeno tím, že je po sexu žena mnohem sebevědomější a uvolněnější.

Zpomaluje stárnutí

Všimli jste si, že vzrušený člověk najednou vypadá lépe? Vyznavači častého sexu vypadají a hlavně se cítí mladší. Také se díky němu zlepšuje kvalita vlasů a pokožky, což má na svědomí zvýšená produkce estrogenu a dalších hormonů.

Pomáhá proti bolesti
Endorfiny, které se během sexu vyplaví, působí proti bolesti mnohem lépe, než jakákoli drahá analgetika z lékárny.

Zabíjí depresi
A zase hormon radosti - endorfin - je jedinečným bojovníkem proti depresím úzkosti.

Zvyšuje imunitu
Milovaní alespoň dvakrát týdně vás spolehlivě ochrání od nachlazení a chřipek.

Prodlužuje život
Muži u ženy, které prožívají sexuální vzrušení třikrát týdně, jsou odolnější proti srdečním infarktům a mrtvici.
zdroj magazin.cz
Takže lidi, sexujte co nejvíc to jde a budeme všichni hubení, mladí, zdraví a šťastní...;))) Verča

diskuze 6. díl

13. července 2008 v 21:49 Diskuze
...

Záchodové prkénko je mnohdy čistější než klávesnice

9. července 2008 v 8:52 | ája

Pokud nečistíte svůj počítač, můžete začít obědvat na záchodě!

Většina lidí považuje za příšerně nehygienické, když se má na veřejném záchodě posadit na prkénko. Strach z infekce by však zaměstnanci kanceláří měli mít spíš při práci u počítače. Klávesnice totiž nese mnohonásobně více nebezpečných bakterií než toaletní mísa.

Analýzou vzorků z mnoha klávesnic vědci zjistili, že jsou tyto části počítače doslova líhní nebezpečných bakterií, které mohou způsobit zvracení a průjem. Mezi nimi se na klávesách skvěle vede také E. coli a zlatému stafylokokovi, který působí kožní infekce.

Britští mikrobiologové odebrali vzorky z třiceti klávesnic, záchodových prkýnek a klik dveří na toaletách v třiceti londýnských kancelářích. Jedna klávesnice pak musela být ihned zlikvidována, protože obsahovala 150krát více bakterií, než je povolený limit. A byla asi pětkrát nebezpečnější než záchodové prkénko.
"Většina lidí moc nemyslí na to, jaká špína sídlí na jejich počítači, ale pokud nečistíte svůj počítač, můžete začít obědvat na záchodě," uvedla mikrobioložka Sarah Kidnerová.

Několik dalších klávesnic obsahovalo koliformní bakterie, které se vyskytují ve střevech. Ty jsou přitom značně nebezpečné a působí vážné zažívací potíže, pokud se dostanou s potravou do trávicího systému.

"Je to všechno o lidech, kteří se vrtají v nose nebo si nemyjí ruce, když odejdou z toalety, a pak používají počítač," vysvětluje příčiny zamoření klávesnic profesor mikrobiologie Hugh Pennington.
zdroj: femina.cz

Muži myslí na sex, ženy na nákupy

8. července 2008 v 21:38 | ája |  sex a vztahy
Tři čtvrtiny mladých žen myslí na nakupování skoro tak často, jako muži na sex.
Z pohledu ženy chuť nakupovat rozhodně nesouvisí s tím, zda jsou zrovna Vánoce či nikoliv. Ostatně příležitost koupit si něco hezkého se přece nabízí každý den. A co je hlavní - ženy nákupy doslova milují. Narozdíl od mužů mají k nakupování i mnohem větší vlohy; jednoduše jsou celkově tak nějak lépe "vyzbrojené". Pokud ale vyrazí za nákupy muž, obvykle se do jeho peněženky bez větších problémů dostane kterákoliv průměrně inteligentní prodavačka. Nakupování je zkrátka ženskou záležitostí.
Podle průzkumu serveru cosmopolitan.co.uk ženy ve věku od devatenácti do pětačtyřiceti let pomyslí na nakupování alespoň jednou za 60 vteřin.

Touha žen po nakupování má téměř stejnou intenzitu, jako mužská touha po sexu. Průměrný muž totiž pomyslí na sex každých 52 vteřin.

Polovina z žen, které se průzkumu zúčastnily, také uvedla, že svůj volný čas tráví raději nakupováním, než se svým partnerem.
zdroj: tn.cz., ženy.tiscali.cz
hlasujte v anketě

Příjemně akční týden :)

7. července 2008 v 8:38 | ája
Myslím, že jsme si předchozí článek vzaly, aspon některé, k srdci a byly jsme akční :) Škoda, že Veruška byla nemocná a Anet byla v práci :( Zato Ivis a já jsme si to užily tak, že jsem ráda, že už není víkend a že musim být doma ;)
Tak to nějak shrnu - ve středu dojela Ivis, Verča B. a Kristýnka do Km, šly jsme do podzámky, pak na palačinkárnu (vynikající mňamka, že holky?), pak vodka na náměstí no a nakonec slady :)
Ve čtvrtek jsme jely stanovat, protože hlásili bouřky a vichřice, tak jsme si udělaly kemp ve starkách na hřišti, udělaly jsme si piknik, ještě ted si vzpomínám, jak jsem se přežrala, uf....no a nakonec jsme zůstaly s ivankou samy. Při prvním blesku jsme s Ivkou začaly byt posraný a zažaly balit stan :)))) Naštvaný jsme sedly na zastávku (styděly jsme se jít totiž kolem hospody s těma spacákama a tak)...kolem jedenácté nás jeli na hřiště vysvobodit Majda, Adam, Janča a Mira, kteří když nás uviděli na té zastávce, tak nás nabrali i s báglama do aut a odvezli k nim domů :) my jsme ale nebyly vůbec akční a šly jsme s Ivankou spat, jako doma prostě :D tímto janičce a mirovi děkujem za nocleh ;)
V pátek byl odpočinek, teda alespon pro mě, byla jsem ko.
V sobotu jsme byly s Ivankou opět nakupovat, už se z toho stává závislost ;) No a večer jsme vyrazily do Pěnčína na hodovou, kde nás čekala Majdička a myslim, že jsme byly i akční,ne? Jako pro začátek dobrý ;)
pár foteček jsem zatím dala sem, časem dám do galerky.... tak fotky jsou TADY , v galerce je jich jen pár, protože blbější ukládání fotek na net neznám :/

verča b. a kristýnka v palačinkárně
ivis a ája v palačinkárně
u zámku....
doma asi v pět ráno :)))
sobotní piknik :)
ivis kempuje v kombine :)))
trapky, no :))))
na zábavě
....

nevim proč mám majdu jenom takhle :)))