Červen 2008

musíme se probudit !!!

30. června 2008 v 9:10
Jak jste si jistě všimli, tak z ACTION GIRLS se stávají trapný a nudný holky, o stránkách ani nemluvě, ale to se všechno změní, že holky, jen nám musíte dát čas.
My se vyhrabem z těch našich problémů a začnem být zase akční, už se o to snažíme :D
tady taková ochutnávka foteček, který jsou - bílovic, starek, kostelce - zde ;) a z výletu (nakupovacího) ivis a áji zde

těžknou nám kabelky !!!!

22. června 2008 v 21:25 | ája

Dámská kabelka váží průměrně 2,5 kg

Průměrná dámská kabelka váží v současné době i s obsahem dva a půl kilogramu, zjistil nový výzkum. A bude hůř, již během několika let se předpokládá, že předměty, bez nichž žena neopustí domov, budou mít hodně přes tři kila

Jen během posledních pěti let stoupla průměrná váha dámské kabelky o alarmujících 38 procent. Vyšlo to najevo v průzkumu, který financoval britský internetový obchod Asda.

"Ženy si někdy stěžují, že život v civilizaci je pro ně břímě, a jak se ukázalo, mají pravdu," říká vedoucí průzkumu Fiona Lambertová. "Proto nyní ženy také dávají přednost taškám přes rameno. A také těm, které mají více kapes, nejen na mobil."

Nejčastější předměty, které se v ženských kabelkách postarají o dvouapůlkilovou váhu, jsou kromě kabelky samotné lesk nebo tyčinka na rty, taštička s líčidly, adresář, klíče, kartáč a spona na vlasy, knížka na čtení, zrcátko, peněženka, pouzdro na doklady a mobil.
zdroj: dokonalezeny.cz

no holky řekněte, nebyla by to dost dobrá akce? :D

12. června 2008 v 7:45 | ája |  o nás,pro nás
dostala jsem od kámošky mejl s názvem: sháníte obsluhu na večírek?
no řeněte, není to nádhera? :D
to by byly ivi narozky,že ;)

doufám, že vás to konečně probere vy nudmenky, žijete vůbec?


Odpustili by jste nevěru?

4. června 2008 v 22:29 | ája |  sex a vztahy

Odpustit nevěru a nebo neodpustit?

Každé druhé manželství se u nás rozpadá a nemalou vinu na tom má nevěra jednoho z partnerů, v některých případech obou.

Říkat nebo neříkat?

Pokud je váš vztah dlouhodobější, jistě jste už o nevěře mluvili, asi nebude mnoho partnerů, kterým je nevěra ukradená, ale jistě jste mohli vypozorovat, jak moc na tom vašemu protějšku záleží. Existuje dobré pravidlo: Pokud si nejste jistí, že byla vaše nevěra stoprocentně utajena, je lepší se přiznat. Není nic horšího, než se dozvědět o milenci nebo milence od někoho cizího. Tady se zatloukat nevyplatí. Budete vypadat spíš hloupě a zbaběle, než abyste dokázali toho druhého přesvědčit o své nevině.

Jde také o to, jak to s vaší nevěrou vypadá. Šlo jen o úlet, nebo je to vztah? Jestli šlo jen o úlet, asi je lepší mlčet, protože tím, že se »vyzpovídáte«, jen ulevíte sami sobě a ublížíte partnerovi. Černé svědomí je dostatečný trest, pokud ho tedy máte. Jestli jde o dlouhodobější záležitost, tak tady se dá apelovat jen na slušnost. Zkuste se vžít do role vašeho stálého partnera. Jak by vám bylo v jeho kůži?

Odpustit nebo neodpustit?

Hlavní je proč?
Proč udělal, to co udělal. Nebuďte alibista a zkuste se na ten problém podívat jeho očima, ale až se dostatečně vyvztekáte. Většinou má nevěra nějaký důvod, pomineme-li, že váš protějšek je chronicky nevěrný. Vzpomeňte si na to, kdy jste se naposledy milovali, nebo na to, když jste prožili večer bez hádek. Nebo dáváte tomu druhému svobody až moc. Chybu sice udělal ten druhý, ale dobré je začít u sebe.

Když se rozhodnete partnerovi odpustit, musí to být konečné rozhodnutí. Jestli toho nejste schopni, tak to ještě nedělejte, ten druhý vás musí pochopit, protože teď záleží jen na vás. Když už ale řeknete »Odpouštím ti«, říkáte něco v tom smyslu jako - zapomínám. Takže ne že to budete vytahovat i za deset let při společných hádkách!

Otevřete oči!

Nevěra vám taky může pomoci otevřít oči. Váš vztah už je delší dobu na bodu mrazu, ale vy si to bojíte přiznat. Nevěra je spolehlivým ukazatelem, že něco není v pořádku. Díky nevěře si také můžete uvědomit, jak moc je pro vás váš partner důležitý. Nevěra jako mnoho věcí spojených s láskou bolí, ale pokud nechcete prožívat zbytečnou bolest, je tu jediná možnost - vzít si z vaší situace nějaké poučení.
zdroj:okolohradce.cz


A co na to vy? Odpustili by jste nevěru?

Odpovězte v anketě!


Nejhorší sexuální zranění.Au!

1. června 2008 v 22:35 | Verunka Š. |  sex a vztahy
Nejhorší sexuální zranění. Au!
Většina úrazů při sexu nemá vážnější následky, zahojí se to samo. Jako třeba drobné trhlinky po sexu "na sucho", kdy se sliznice dostatečně nezvlhčí. Ale existují i úrazy, po kterých vám pomůže jedině doktor. Nejhorší sexuální zranění. Au!
Cucfleky
Modřiny způsobené podtlakem a sáním ústy jsou nejčastějším sexuálním úrazem. Většinou skoro nebolí, ale protože jsou pak vidět, často způsobí veliké problémy až dodatečně. Třeba tak, že nevěrník či nevěrnice jsou díky těmto modřinkám odhaleni.
Ale cucfleky jsou v našem článku možná jediným zraněním, které jste už někomu způsobili, nebo s nímž jste se museli sami vyrovnat. Nyní už si držte klobouky, pojedeme z kopce…
Drcení varlat
Když žena laská muži varlata a trochu víc stiskne, požitek se může rychle změnit v utrpení. Někde je to ale místní zvyk. Třeba na venkově v jižním Německu prý ženy takové mučení při souloži provádějí běžně. Pro tuhle bolestivou praktiku tu mají i název, drcení varlat říkají "denglování".
Zlomený penis
To je možná noční můra každého muže, který o takovém zranění někdy slyšel. Nejde o zlomeninu v tom smyslu, jak ji známe, protože v penisu není žádná kost. To "jen" prasknou obaly topořivých těles, muži se pak na jeho "chloubě" udělá obří modřina, krvácí a nejspíše to i dost bolí.
Tato nehoda se stává nejčastěji při poloze, kdy je žena nahoře a kdy může z neopatrnosti nasednout na ztopořený úd tak nešťastně, že ho tím pohmoždí. Přestože na první pohled vypadají tyto "zlomeniny" hrůzostrašně, většina z nich se nakonec zahojí bez následků. Postižený muž se však musí připravit i na několikatýdenní sexuální půst.
Vykloubený penis
Ani tady nejde o "vyklooubení" v pravém slova smyslu, protože ani kloub v penisu nenajdeme. Jde o kuriózní úraz, ke kterému dochází při divokém sexu, kdy se penis vlastně obrátí naruby. Odborně: penis se odtrhne od kůže a vklouzne pod tzv. stydkou sponu do šroubu. Neptejte se, co to znamená, raději si to ani nepředstavujeme.
Tady už ovšem nepostačí obklady ani chlácholení, nastoupit musí operační zákrok.
Když pochva zakousne penis
Křečovité stahy svalů kolem poševního vchodu mohou údajně ve výjimečných případech sevřít penis a nepustit. Ale spíš se to objevuje ve filmech či vtipech než v reálných postelích.
Pokousaný či ukousnutý penis
Orální sex, který většina mužů tak miluje, může občas skončit i tragicky. Když žena stiskne i zoubkama, opět se místo rozkoše dostaví bolest. Myslíte si, že se to nestává? Naopak, ženy podle zkušeností lékařů muže omylem kousnou do penisu docela často.
Někdy to mohou udělat i naschvál, když například zjistí, že je muž podvádí. K ukousnutí ale nejspíš dojít nemůže. V čelistech takovou sílu nemáme.
Problémy s análním sexem
Příroda naše pozadí nepřizpůsobila souložení, a tak takový sex s sebou přináší řadu problémů. Vznikají miniaturní ranky, praskliny, zanáší se infekce, vznikají hemoroidy, může dojít k poruchám vylučování stolice, jež mohou později vést až k neschopnosti ji udržet.
Jde se tomu částečně vyhnout, pokud se použije lubrikační gel nebo lubrikační kondom. Nebo prostě tak, že se "to" dělá do otvorů k sexu uzpůsobených.
Ani ženy nezůstanou ušetřeny
Většina sexuálních zranění se sice týká mužů, ale i na ženy občas dojde. Nejčastěji jde o různá poranění pochvy, ať již v samotném poševním vchodu, nebo hlouběji, v oblasti takzvané klenby.
Trhliny vznikají buď při násilném pohlavním aktu, ale ještě spíš v případech, kdy jde o nepoměr mezi rozměry pochvy a penisu. Nebo při masturbaci, kdy si žena do pochvy vsune předmět s ostrými hranami apod.
Do pochvy nikdy nefoukat!
Co je prý vůbec nejnebezpečnější, to je foukání do pochvy. To se údajně nikdy nemá dělat, je to totiž strašně nebezpečné. I poměrně malý tlak vzduchu může způsobit průnik dělohou a vejcovody do břišní dutiny a na malér je zaděláno. Ženě je hned špatně.
Dřív byla nejedna takto postižená žena omylem operována kvůli podezření na prasklé střevo. Zbytečně. Pokud "tam" ženě někdo foukne, měla by počkat, až se vzduch sám z břicha vstřebá.

Když se to koze nelíbí…
Zoofilie, tedy pohlavní styk se zvířetem, je kapitola sama pro sebe. Tam se může stát úrazů nepočítaně. Často se stává, že zvířeti se takový zájem člověka jednoduše nelíbí, pak může kopnout, trknout i těžce pokousat. Taková poranění jsou nebezpečná i kvůli možným infekcím ze zvířecí tlamy.
zdroj : magazin.cz