Duben 2008

holky, snad nás dnes neupálí:))))

30. dubna 2008 v 11:14
Již od pradávna se 30.4.,to je dnes, na ochranu před čarodějnicemi, na kopcích pálily ohně a tato tradice "pálení čarodějnic" se dochovala až dodnes.V tento den sevstaví velké hranice.Ze starých hadrů se dělají čarodějnice, připevněné ke koštěti a zdobí se dlouhým věncem z pampelišek. Večer se zapálí hranice i s čarodějnicí, naštěstí pro nás, v dnešní době již né živou
víte že: čarodějnice nebyly jen zlé, těch, které znaly tajemství bylin, uměly zahánět nemoci a napravovat zlomeniny si lidé vážili.
V některých jazycích dokonce slovo čarodějnice znamenalo "moudrá žena".
Bylinkářky - vědmy se vyznaly v tajích přírody. Věděly mnoho o působení rostlin, hub, kamenů, kovů, drahokamů, ale i barev a vůní. Jejich poznatky, někdy zdánlivě nesmyslné a bláznivé, přispěly mnohdy k užitečným vědeckým objevům. A tak stará "přírodní magie" ovlivnila lékařství, chemii, biologii a fyziku. Kromě bab bylinkářek působili jako léčitelé i kováři a jejich manželky. Když kovářovy kleště vytáhly bolavý zub, hned přispěchala kovářka s hojivým obkladem.
Ani tyto hodné "čarodějnice" to ale neměly lehké. Většina z nich se ve středověku stala obětí "honu na čarodějnice".
Miliony nevinných žen byly odsouzeny a upáleny na hranicích po celé Evropě, ale i v Americe.


trocha inspirace holky:)

30. dubna 2008 v 10:19 | ája

Sexuální polohy, které ženy milují...

27. dubna 2008 v 22:49 | Verunka Š. |  sex a vztahy
Sexuální polohy, které ženy milují
Ženy sex milují. Je chyba myslet si, že tomu tak není. Ve skutečnosti na něj myslí stejně často, možná častěji, jako muži. Sexuální polohy, které ženy milují Fantazírují rády a jejich myšlenky se sexuálním směrem ubírají často tak dlouho v kuse, že by jim muži mohli závidět. Mohou se týkat celé škály erotických zážitků, ale ve výsledku jim největší potěšení působí některá z pěti vcelku běžných pozic.

Neznamená to však, že by si ženy občas rády nedaly nějakou tu akrobatiku a neocenily vaši invenci, nezaškodí ale pravidelně se vracet ke kořenům.

Nahoře je nejlíp
Některé to možná neřeknou, ale vězte, že dívky jsou nahoře velmi rády, mnohé to řadí k nejlepším variantám. Důvod je jasný: tato pozice dává jasně najevo, kdo je pro danou chvíli pánem - a moc je silné afrodiziakum.

Když je žena nahoře, neznamená to, že se tak musí dít jedním jediným způsobem. Jste-li staromódní, dáte přednost klasickému "na koníčka", kdy na vás nasedne. Aby nevypadla ze sedla a z vám vyhovujícího rytmu, oplatí se chytit ji za boky a pomáhat ji v koordinaci vášně.

Taková poloha ale nevyhovuje všem, některé to mají mnohem radši na gauči nebo na křesle, kde se mohou nohama zapřít a dosáhnout tak intenzivnějšího orgasmu.

Misionář nemusí být nuda
Když se řekne misionářská poloha, představí si mnozí div ne jeptišku. Skutečně, tento styl je puritány používán jen na ono nucené plození dětí (sex přeci nesmí být potěšení!), ovšem komu nechybí fantazie, může si užít i tuto nejzákladnější pozici. A co si budeme povídat, čas od času opravdu přijde vhod.

Ne každá je rozená gymnastka a řada žen skutečně dává přednost misionářské poloze před experimentováním za každou cenu. Když se dělá dobře, jde o skvělé potěšení. V této poloze se žena navíc velmi dobře ovládá. Roztáhněte ji nohy, namáčkněte se na ní, uchopte její ruce a stlačte jí je kolem hlavy. Dívky milují dominantního muže v posteli a tohle je způsob, jak se nenáročně ujmout iniciativy.

Na kuchyňském stole
Nemusí to být zrovna na kuchyňské lince, ale všude, kde si žena může sednout na povrch zhruba ve výši mužova pasu a ten ji pak může penetrovat do nevídané hloubky. Čím roztaženější jsou přitom dívčiny nohy, tím lépe - vagína se ocitá skutečně v maximální blízkosti penisu. Malá inspirace: vedle kuchyně můžete zkusit piáno, kapotu auta či pračku.

Jako lžíce
Takzvaná lžícová pozice slibuje fantastický sex, který je přitom naprosto fyzicky nenáročný. žena si může užívat mužské hrudě přitisknuté na záda i rukou, jíž ji zezadu jemně obklopují a hrají si třeba s jejími prsy. Stačí partnerku položit na bok a zezadu se k ní přiblížit, přitisknout a obejmout. Naprosto komfortní, erotický a především intenzivní zážitek, který ženu donutí k blaženému sténání.

Pořádně zezadu
Možná vás to překvapí, ale ženy si libují i v drsnějším sexu. Nechte ji, ať si klekne na všechny čtyři a zezadu přirážejte. Tak se to dělá v pornu, což je vcelku obyčejné a pro mnohé nedostatečné. Dívky mají mnohem raději, když se nakloníte spolu s nimi dopředu a rukama si hrajete s jejich prsy či klitorisem.
zdroj : magazin.cz
HLASUJTE V ANKETĚ!!!!

všechno nejlepšííííí

22. dubna 2008 v 0:20 | ája,verča,ivis,majda,anet

Anální sonda: Čeká Vás vrchol blaha?!

17. dubna 2008 v 12:33 | Ivis |  sex a vztahy

Anální sonda: Čeká vás vrchol blaha?!

Nenechte se nutit!
Chce to jen ty správné informace, správného partnera a můžete se těšit na minimálně ozvláštňující zážitek! První a nejzásadnější věc, kterou byste si měla řádně uvědomit je, proč vás tato nová sexuální zkušenost láká. Měla by to být především vaše tužba a zvědavost, která vás o konečném rozhodnutí přesvědčí. Jakmile máte z tohoto experimentu strach, klidně kdykoli couvněte a na konečné »ano« si dopřejte tolik času, kolik jen uznáte za vhodné. Nikdy se k takovému kroku nenechte »ukecat«. Pokud je váš partner správný chlap, nikdy ho nenapadne na vás dále tlačit.
Příprava je důležitá!
Jestliže se jedná o první zkušenost tohoto druhu, nejdřív je dobré příslušný otvor na společný zážitek také společně připravovat, dokud opatrné vnikání nezačne být opravdu příjemné. Jako pomůcka vám stačí prstík nebo speciální umělý úd uzpůsobený velikostí. Naučíte se tak uvolňovat svěrače a uvyknete i cizím tělesům ve vašem zadečku. Celá příprava a těšení se může být nakonec i sama o sobě moc hezkým a spojujícím společným zážitkem.
Pomalu a jemně…
Mnoho párů užívá raději anální styk po vaginálním orgasmu, když je žena už uvolněná. Jestliže uvolnění nepřichází, milující partner by vám měl poskytnout tolik času a mazlení, kolik jen vaše maličkost bude potřebovat. O jeho »dírku« se koneckonců nejedná, tak by měl projevit hodně ohleduplnosti a pochopení. Ideální je, když muž během ženina orgasmu neejakuluje, aby se ještě v době, kdy je po orgasmu uvolněná, mohlo pomalu a opatrně začít s prvním pronikáním. Během análního styku je často žádoucí stimulace klitorisu, buď vámi samotnou nebo vaším miláčkem. Nezapomínejte ani na lubrikační gel!
Anální stimulace penisu u muže vrcholí orgasmem. U ženy k tomu dochází jen velmi zřídka, pouze je-li doprovázen stimulací klitorisu. To je také další důvod, proč upřednostňovat anální styk až po vaginálním orgasmu. Ale jelikož jsou potřeby nás všech úplně jiné, na ten nejlepší postup si už každý přijdeme sám. zdroj: zenske.esstranky.cz / Stránky pro ženy

pisnickaaa

14. dubna 2008 v 23:03 hudba

Na co je sex?

14. dubna 2008 v 21:23 | ája |  sex a vztahy

Přemýšleli jste někdy nad tím,na co je sex?

Na uspokojení a pocit slasti? Na početí dítěte? Máme pro vás další motivaci, proč tuto slastnou činnost provozovat.

Sex přináší úspěch
Milování má pozitivní vliv na kreativitu a bystří rozum. To je způsobeno tím, že během prožívání sexuální extáze jsou stimulovány mozkové buňky. Oživte proto svůj intelekt sexem. Odborníci doporučují osmou hodinu ráno.
Sex dělá svaly.
Při zvýšené frekvenci dýchání se bránice stahuje a stimuluje břišní svaly. U mužů se kromě toho zesiluje vyplavování testosteronu. Toto anabolikum pomáhá nastartovat tvorbu bílkovin, které jsou důležité pro růst svalů a tvorbu kostí.
Sex uvolňuje.
Vydatná soulož posiluje z kanceláře unavené zádové svalstvo a odstraňuje migrénu a přetažení šíje.
Sex zmírnuje bolest
Když hormonální žlázy běží na plné otáčky, jsou všechny smysly omámené jako po dávce morfia. Každý dotek uvolňuje svaly, každá pohlavní stimulace blokuje bolest. Prováděná pozorování u žen prokázala, že při orgasmu je mez bolesti vyšší o 70 procent.
Sex upevňuje vztah
Žhavý sex sice nemůže zachránit mizerný vztah, ale výzkumy ukazují, že sex je významným předpokladem pro šťastný poměr. Hormon oxytocin prohlubuje tělesný svazek mezi partnery.
Sex je elixír mládí
Studie potvrzují, že lidé s čilým sexuálním životem vypadají až o deset let mladší, než jejich línější vrstevníci.
Sex dělá dobrou postavu
Na žebříčku přípravků na hubnutí se sex nachází zcela na vrcholu: příjemnějším způsobem se 200 kalorií za 20 minut snad ani nedá spálit, působí proti křečovým žílám a celulitidě.
Sex dělá dobrou náladu
Rozkoš vhání do těla štěstí přinášející látky serotonin a dopamin.Ty potlačují špatnou náladu. Promilovaná noc učiní konec otravným všedním problémům.
Sex ušetří vitamínové tablety
Noc plná sexu má dlouhodobý efekt, který se projeví posílením imunitního systému. Američtí vědci doporučují sex dvakrát týdně, čímž se ušetří na případném užívání vitamínových tabletek.
Sex dělá sexy
Sex dělá svůdným! Erotický šarm totiž pochází z prožité extáze a nikoliv z kosmetických salónů. Osmnáctkrát silnější prokrvení odstraňuje nečistoty na kůži a vyhlazuje vrásky.
zdroj: peprnet.cz

No a proč sexujete vy? hmm?


je slaďounkááá

14. dubna 2008 v 19:47 | Verunka Š. a Leňula |  hudba
Hej lidi podívejte se na tu malou slčnu,je úžasná,fakt,Leňa mi to ukázala a já na ňu teď pořád hledím...:) http://www.youtube.com/watch?v=QWNoiVrJDsE

penis vašeho muže si zaslouží svatyni

8. dubna 2008 v 14:17 | ája |  sex a vztahy
při hledání článku na naše stránečky sem objevila toto.... to fakt stojí za to si přečíst:)

Penis vašeho muže si zaslouží svatyni

Korejská expertka na vztahy a sex žijící v Kalifornii dokáže vždy šokovat. Své moudro čerpá z tradice japonských gejš či korejských kiseng. V nejnovějším díle ženám doporučuje, aby si doma vytvořily svatyni zasvěcenou partnerovu penisu.
Podle jejího názoru by pak dobrá svatyně zasvěcená penisu měla obsahovat:
1. Nahou fotografii jeho majitele v hezkém rámečku.
2. Detailní záběry penisu v klidovém i ztopořeném stavu.
3. Fotografii partnerky, jak drží penis.
4. Vonné tyčinky, svíčky a malou fontánku. Krátkou báseň zasvěcenou tomu penisu.
5. Čerstvé květiny.
Takový oltář prý vzbudí v muži lásku a respekt, kterou ženě bude notně projevovat. Zatím její svatyně vzbuzuje u čtenářů různé reakce. Autorce však přicházejí tisíce děkovných dopisů, v nichž pisatelé hovoří o tom, že jim nápad zachránil vztah.
Py Kimová Conantová není v oblibě u feministek. Mezi její zásady totiž patří naprostý obdiv a úcta k manželovi a jeho penisu či věrnost a oddanost za každých okolností.
Ve své knize Sexuální tajemství americké gejši pak ženám a gayům radí:
1. Dotýkejte se partnerova penisu kdykoli, i když není vzrušený.
2. Líbejte a sajte mu ho, kdykoli to nečeká.
3. Hovořte o něm před přáteli pozitivně.
4. Zhubněte, zúží se vám vagína (rada pouze pro ženy) a budete se cítit lépe.
5. Svůj orgasmus vždy zasvěťte svému partnerovi. I když ho dosáhnete při masturbaci, řekněte mu o něm a dodejte, že jste ho dosáhli při pomyšlení na něj.
zdroj: idnes.cz

Konečně viagra pro ženy!!

6. dubna 2008 v 22:18 | Verunka Š. |  sex a vztahy
Konečně viagra pro ženy! Maže se na ruce!
Určitě si někdy některá žena řekla, co by s ní asi udělala známá modrá pilulka, kdyby měla účinky na obě pohlaví. Nastala však doba, kdy i pro dámy existuje řešení. Konečně viagra pro ženy! Maže se na ruce!
Samozřejmě zde není hlavním cílem cokoli "postavit", ale spíše jde o podporu ženského libida a touhy po milování. Svou konzistencí připomíná gel, proto tento údajný zázrak získal název LibiGel.
Kdy nepomůže?
Klinické testování přípravku začalo již v roce 2004 a pokračuje stále. Zatím poslední výzkumy účinnosti gelu se uskutečnily na pětadvacítce žen trpících poruchou hypoaktivní sexuální energie, neboli sníženého libida, ve věku 30 - 65 let.
Výsledky dosud zveřejněných testů jsou skvělé. Posuďte sami - sexuální libido se u žen zvýšilo o 238 % a počet souloží byl trojnásobný s mnohem větším prožitkem.
Prvotně byl přípravek vyvinut pro ženy s poruchou sekrece testosteronu, tento mužský pohlavní hormon podporuje sexuální chtíč a touhu a je obsažený právě v LibiGelu. Ten má ale působit na každou ženu, která trpí nízkou sexuální energií.
Výrobci však upozorňují, že žádný přípravek na bázi testosteronu nedokáže pomoci v případech, kdy jsou příčinou sníženého libida psychosociální problémy.
Stačí nanést na paži
A jak LibiGel vůbec používat? Je to velmi jednoduché. Stačí ho nanést na horní stranu paže, účinnost trvá až 24 hodin od namazání. Testosteron se dostává touto cestou do krve právě přes kůži.
zdroj Magazin.cz

Vše nej naší ivance

4. dubna 2008 v 13:31 | ája

Ivanečko, všechno nej k svátku!!!!

máme tě všichni moc rádi a hlavně už nebuď smutná;)