Březen 2008

Ideální sex? 7 minut a po ránu

31. března 2008 v 21:01 | ája |  sex a vztahy
Jak je psáno v koránu, nejlepší je to po ránu
Tuto říkanku nyní v plné míře potvrdil společný výzkum amerických a polských vědců.
Ranní milování po prvním probuzení, které optimálně trvá od sedmi do třinácti minut - to je podle odborníků ideální sex plně uspokojující obě pohlaví. A ještě jedno zjištění: vrahem postelových hrátek je nadváha! Naopak i sebemenší redukce nadbytečných kil zvyšuje sebevědomí...

Ideální sex trvá 7 minut

Správný milenec má podle vysněné představy žen obrovský penis, erekci tvrdou jako kámen a vydrží se oddávat sexuálním hrátkám celou noc. Pověr okolo sexu koluje mnoho, ale jen hrstka z nich se zakládá na pravdě. Američtí vědci nyní přišli s výsledky sexuologického výzkumu, který bourá mýty o délce sexuálního aktu. Správný sex má trvat sedm minut!
Hodinové milování, které ukáže, jestli je muž ten opravdový "samec", je podle nich naprostá hloupost. Klesá míra vzrušení, výkonnost, dostavuje se únava. Ideální soulož dle výzkumu trvá sedm minut. Spokojeni jsou tak oba dva partneři.
Některým párům ale stačí k uspokojení tři minuty a některým vyhovuje minut třináct. Podle vědců není však jeden z partnerů spokojený, pokud soulož trvá méně než tři a déle než 13 minut. Nejlepší sex pak zažijete po ránu, kdy jste plní sil.
Jako velkého nepřítele intimních radovánek označili polští vědci obezitu, která prý ničí chut na samotný sex. Nadváha snižuje i sebevědomí a výkonnost člověka při souloži.
A co na to čeští odborníci? "Když je člověk zdravý, tak sexuální reakce probíhají dobře. Orgasmus pak může přijít v rámci několika minut. Obecně se ví, že většina žen preferuje krátký sex," řekl Blesku sexuolog Jaroslav Zvěřina.
zdroj: blesk.cz

Z Kroměříže

31. března 2008 v 9:08 opilé hallušky
Tak todle jsem vyplodila já ...
Když jsem jeli do Kroměříže tak sem se Leni ptala: Leni je to auto na benzín nebo na naftu? Ona odpověděla a po pěti až deseti minutách jsem se zeptala znovu... Výbuch smíchu... A já jsem nechápala čemu že se to holky smějou asi po minutě mi došlo že jsem se na to už ptala...
Když byla přestávka v divadle, tak jsem opět perlila. Když holky vstávali tak jsem se ptala jako kam dete? Odpověděli kouřit a na záchod je přestávka a já na to a jak to jako víte? Majdi vždyť se rožlo... Aha??
Po cestě s Leňou domů jsem jí říkala jak jsme s Adamem srazili srnku cestou do Přemek na to mi Leňa říká já jsem taky jednou srazila přemku (srnku).

čas pomsty nastal agente;)

27. března 2008 v 9:02 | ája,majda
klikněte na celý článek a hlasujte v anketě ;)


už se nám to blíží:)

20. března 2008 v 12:41 | ája
Víte, že je dnes první jarní den ?
Sice to venku tak nevypadá,je tam kosa jak blázen, ale je to opravu tady.
A víte co to znamená? Blíží se nám vysedávání na zahrádce před Hasanem... parádní pařby na zábavách, prostě vodka z kalíšků od jahodové dřeně v Čechách.... nějaký to stanování v Bezměrově, že Verunky Š a B?..... žádný balení do bund, ale hodíme na sebe tríčo a dem.....a to nemluvim o nočních procházkách po parku v Č.p.K a co se nočního okupování laveček parku týče,tak přeju Majdičce, at to konečně vyzkouší a Verčo Š, hned jak bude teplo,tak tam vyrážíme na odpolední piknik,ok? at to tam vidíš i za světla;)
jen tak na ochutnávku;) těšíte se? já jo

penis a fakta o něm:)

19. března 2008 v 20:02 | ája |  sex a vztahy

Penis v klidovém stavu

Průměrný penis, který je v klidovém stavu měří asi 6,35 centimetrů.

Penis ve ztopořeném stavu

Průměrný penis, který je ztopořeném stavu měří přibližně 15,26 centimetrů a jeho obvod je 12,8 centimetrů.

Penis a produkce

Průměrný muž za svůj život vyprodukuje 64 - 66 litrů semene.

Penis v těle

Přibližně polovinu penisu mají muži schovanou uvnitř těla.

Rychlost semene

Při orgasmu semeno opouští tělo rychlostí 43 km/h.

Penis a tvar

Tvar, ale i velikost penisu jsou dědičné.

Zlomený penis

I když penis nemá žádné kosti, může dojít k jeho zlomení. Zranění je bolestivé a doprovází ho slyšitelná rána.

Penis a rakovina

Prvním příznakem rakoviny penisu je bradavice na žaludu nebo předkožce. Zatím není známa příčina této nemoci, ale někteří jsou přesvědčeni, že souvisí s hygienou.

Penis v latině

Penis je latinský výraz pro ocas.

Penis a jeho nej:

Nejmenší penis světa

Nejmenší penis, který byl kdy zaznamenán měřil pouze 1,15 centimetrů.

Největší penis světa

Největší penis, o němž jsou písemné doklady měl délku 33 centimetrů a jeho obvod byl 15,74 centimetrů.

Nejdelší ejakulace

Nejdelší ejakulace, která byla kdy zaznamenána měřila 3,36 metrů.
zdroj: mineralfit.cz

změnila sem anketu k těm kamarádskym vztahům

19. března 2008 v 14:18 | ája
takže klikněte na článek a hlasujete

existuje přátelství mezi mužem a ženou?

18. března 2008 v 20:46 | ája
Ještě v nedávných dobách tohle možné 100% nebylo. Ale díky rozvoji doby a emancipace žen, se to změnilo. Např. před sto lety, bychom asi dost těžko mohli vzít svého kamaráda a jen tak s ním třeba na pivo, do kina, nebo jen tak na procházku. Žijeme díky bohu, aspon v této oblasti, v tolerantní společnosti.

Ano, mezi lidmi opačného pohlaví existuje jistá přátelská přitažlivost.
Hned na začátku nám ten druhý může padnout do oka, aniž bychom o něm uvažovali jako o potenciálním partnerovi. I když společnost převážně na přátelství mezi mužem a ženou nevěří. Máme totiž tendence hledat ve vztahu, vždy nějaký sexuální podtext, proto je těžké obhájit si "tohle" kamarádství před nepřízní okolí. Obzvlášť pokud přátelství vadí vašemu partnerovi….

Co myslíte?

Existuje čisté přátelství mezi mužem a ženou?

Určitě jste to taky slyšeli:
"Kamarád taky rád!"
"Všichni chlapi myslí jen na jedno!".

Spousta takovýchto průpovídek nahlodává červíčka pochybností, jestli vůbec je možné mít za nejlepšího přítele mužského, když jste žena a navíc ještě třeba hezká:-)

čtěte celý článek a hlasujte v anketě:)


Tři klasické polohy: co o něm prozradí?

14. března 2008 v 13:32 | ája |  sex a vztahy

Dívá se vám při milování do očí, objímá vás jak nejtěsněji to jde a nebo vás nutí dělat krkolomné polohy, při kterých jste neustál hlavou na koberci? Podrobte svého kocoura naším testem.

Poloha - Klasika
Vaše těla se dotýkají, on má možnost hrát si s vašimi ňadry a vy ho můžete laskat na hrudi. Při vyvrcholení mu sténáte do uší a on může pozorovat váš roztoužený výraz.
Jaký je?
Muž, který si libuje v Klasice, libuje si i v milostných tradicích. Užijete si s ním plno romantiky a vše, co k ní patří. V restauraci vám pomůže z kabátu, zastrčí židli, na rande přinese malou pozornost ať už v podobě květiny nebo čokolády. Potrpí si na domácí pohodu, rád má vše pod kontrolou. Při vážné debatě se vám dívá do očí a nebojí se hovořit o čemkoli. Bude vám věrný. Když jednou zhřeší, raději vám své neřesti poví, nesnese tíhu nevěry nést sám.
Poloha - Zezadu
S ním se v posteli nikdy nenudíte. Natrefila jste na úžasného milovníka, který touží po divokém sexu. Milováním zezadu se oddává zvířecím pudům, které s ním neovladatelně lomcují. V polohách zezadu si připadá jako divoký a drsný samec.
Jaký je?
Muž, vyhledávající polohu zezadu, má nutkání vést a dominovat. Zapomeňte s ním na dlouhý a důvěrný vztah. Pokud si přece jen troufáte ulovit ho, musíte mít velkou trpělivost. Má potíže navázat vztah a když už se mu to podaří, zanedlouho ho partnerka přestane bavit. S ním si můžete užívat všechny hanbaté praktiky. Sex s ním můžete okořenit přidáním do ložnice zrcadla. Rád se na sebe dívá!
Poloha - Tváří v tvář
Podobná poloha jako Klasika. Chce se vám dívat přímo do očí, cítit váš dech a poslouchat tlukot vašeho srdce. Většina mužů se jí vyhýbá, díky její náročnosti. Ti, kteří tuto polohu vyhledávají, potřebují ke svému štěstí dokonalé souhry.
Jaký je?
Pokud jste našla chlapa, který touží po poloze tváří v tvář, vyhrála jste v loterii a my vám můžeme gratulovat. Muži, kteří milují polohu Tváří v tvář umějí žít v dokonalém symetrickém vztahu plným souhry a porozumění. Nemusíte se s ním bát, že vám bude rovnat skleničky ve skříni a jídlo v lednici. On nemá potřebu ve vztahu dominovat natož povyšovat se nad vámi. Bude k vám otevřený, vstřícný. Pro něj budete vy a vaše rodina na prvním místě. Pokud si vás odvede k oltáři, můžete si být jistá, že život s ním bude procházka růžovým sadem. Budete jeho rovnocennou partnerkou, oporou, rádkyní. Pomůže vám s domácími pracemi a dokonce sám od sebe opraví skřípající dvířka od kuchyně.
zdroj:christine.cz

krááásňučký:)

14. března 2008 v 13:18 vtípky a hádanky
jak se milují medvídci

Hodíte se k sobě? aneb 10 typů vztahů...

11. března 2008 v 13:43 | Majda |  sex a vztahy
Spokojení partneři se můžou hádat, utahovat si ze sebe navzájem, komandovat jeden druhého i na sebe hulákat, a přesto spolu vydržet až do zlaté svatby. Vzaly jsme si do hlavy, že pro každého z vás existuje ideální partner, pokud společně vytvoříte jednu z následujících dvojic.
Vztah č. 1: Divadlo satiry
Dvě silné osobnosti, extroverti, případně dokonce baviči. Tyhle páry tvoří lidé, kteří se k sobě zdánlivě vůbec nehodí. Když jsou spolu, lítají jiskry, vtipy, argumenty - nikdy však nádobí. Oba mívají hodně kamarádů, ale i hodně lidí, kteří je nemohou ani cítit.
Kdo sem patří:Gábina Osvaldová a Ondřej Soukup, Jan Kraus a Ivana Chýlková, Kateřina a Petruccio ze Zkrocení zlé ženy.
Typická scénka:Pár jede na dovolenou a na dálnici jim dojde benzin. Ona: "Slyšíš to ticho? Úplně cítím, jak se mi regenerují nervy. Málo platný, dovolená je dovolená." Během řeči vystupuje z vozu a jde za něj postavit výstražný trojúhelník. Muž zapíná blikačky, hledá v mapě nejbližší benzinku a mile komentuje: "Jiná ženská toho nakecá a ty, ty jsi tak skoupá na slovo." Ona vytahuje z kufru kanystr s litrem benzinu do sekačky a podává ho muži: "Kdybych si vzala Pištu Hufnágla, mohla jsem teď sedět v zahrádkářské kolonii. Ježíšmarjá, ještě že mám tebe."
Vztah č. 2: Ředitel a sekretářka - nebo naopak
Úplný opak předcházející dvojice je vztah, ve kterém jeden k tomu druhému vzhlíží, obdivuje ho a poskytuje servis, zatímco ředitel(ka) kráčí k lepší kariéře. I tenhle vztah je šťastný, když je oddanost dobrovolná a přijímaná s vděčností. Patříte k těmto dvojicím? Pak určitě slýcháte spoustu řečí o tom, jak je ten jeden utiskovaný a ten druhý despota. Ale nedejte na ně, jen vy víte, že jsou karty rozdané k vaší spokojenosti.
Kdo sem patří:Štěpánka Hilgertová a manžel, Petr Kratochvíl a Pavlína Babůrková a páry, kde jeden je slavný a jméno druhého nikdo nezná.
Typická scénka:"Tady máš oběd a vyžehlený oblek." "Díky moc." "Až dorazíš, tak mi zavolej, jo?" "Jasně." "Vzal sis telefon a nabíječku?" "Herdek, leží na stole v obýváku. Prosím tě, podej mi to."

Vztah č. 3: Cukroušci

V tomto vztahu vzduchem létají zlatíčka, drahoušci, šampíčka a dárečky. Na veřejnosti se drží za ruce, vzájemně se krmí zmrzlinou a v bytě mají spoustu plyšáků. Vypadají jako nereálná reklama na manželské štěstí a spoustu lidí tím iritují. Pokud se k širokému úsměvu a zdrobnělinám nemusíte ani jeden nutit, pak je to ideální vztah pro optimistické extroverty městského typu.
Kdo sem patří:Hana Zagorová a Štefan Margita, Goldie Hawn a Kurt Russell.
Typická scénka:"Drahoušku, co ti můžu přinést?" "Jako vždycky, méďo, šampíčko s jahůdkou a kousek šunčičky."
Vztah č. 4: Italská domácnost
Pro tyto typy je pořádná hádka a následné usmiřování kořením vztahu. Když se do sebe pustí, pro tvrdší slovo nejdou daleko, občas dojde i na facky a čas od času jeden druhému vyhodí věci z bytu. Pro okolí je těžké rozpoznat, jestli je to "jenom" hádka nebo začátek krvavého konce. Pro klidnější protějšky je vztah s "Italem" nebezpečný, hrozí nejen napadení, ale i psychické zhroucení.
Kdo sem patří:Mahulena Bočanová a Viktor Mráz, spadali sem i Karel a Vendula
Typická scénka:Pár sedí v kině. "To byl ale blbej nápad koupit lístky do třetí řady. Teď si ukroutím krk." "Takže podle tebe jsem blbec, jo? No jistě, pán ví vždycky všechno nejlíp." "Samozřejmě, aspoň u nás někdo něco ví." Ona mu vysype na hlavu popcorn. "Víš co, sněz si to sám a na tu slátaninu se taky dívej sám." A po filmu na ně narazíte vedle v baru, jak spolu popíjejí a spokojeně se smějou.

Vztah č. 5: Patriarcha a poupátko

Pan Někdo a slečna Popelka - on starší, známý, mocný, většinou bohatý. Ona mladší, neznámá, o to ambicióznější. Pro většinu okolí je ona zlatokopka, pro kterou je nejdůležitější, že se s ním bude mít lépe. Zatímco u něj je to bráno spíše jako "vrtoch na stará kolena". Pravda ale je, že se ona vedle něj mění ve zralejší osobnost a ruku na srdce - ani pánové nepřicházejí zkrátka. Jako by vedle svých poupátek rozkvetli a omládli.
Kdo sem patří:Tom Cruise a Katie Holmes, Karel a Ivana Gottovi
Typická scénka:Otevřou se dveře na party vybrané společnosti, vkročí on a v něm zavešena ona. Ona má na sobě exkluzivní šaty, účes i make-up, jeho oblek má modernější střih, než nosil v období před ní. Ona k němu vzhlíží, on z ní nemůže odtrhnout oči.

Vztah č. 6: Dvojčata

Když jeden začne větu, druhý ji dokončí. Mluví o sobě hezky, ale s lehkou ironií. Na první pohled působí spíš jako sourozenecká dvojice, která se sice občas hádá, ale nedá na sebe dopustit. Většinou jsou oba profesně srovnatelně úspěšní, nezávidí si. Každý zvlášť funguje skvěle, ale teprve dohromady mají tu správnou sílu.
Kdo sem patří:Angelina Jolie a Brad Pitt, Radek John a Zlata Adamovská, Libuše a Roman Šmuclerovi
Typická scénka:Pokud sedí v restauraci, všimněte si, že on se většinou nezeptá, co by si dala. Ne proto, že by despoticky rozhodl za ni, ale protože prostě ví, na co má chuť. Je úplně jedno, kterého z nich se zeptáte na novinky v jejich životě. Oba o kariéře toho druhého vědí stejně jako on sám.

Vztah č. 7: Soutěživci

Život je hra - je důležité se zúčastnit, ale teprve vítězství má ty správné grády. A dokonalé uspokojení přinese hlavně souboj s rovnocenným sparingpartnerem. Přestože to může zvenčí vypadat jako neustálý souboj kdo s koho, nezapomínejte na nezbytnost kvalitních výkonů. Tedy trénink. Tyto typy si hledají partnera, který umí být soupeřem i koučem. A nebuďme nespravedliví - těší je výhra vlastní i toho druhého.
Kdo sem patří:David a Victoria Beckhamovi, Hillary a Bill Clintonovi
Typická scénka:Základ jejich vzájemné komunikace obstarávají jejich osobní asistentky. Ty musí doladit termíny tak, aby Soutěživci našli společný čas na tenis, večeři či oslavu narozenin dětí. Na spontánnost není v jejich vztahu místo, jejich nasazení vyžaduje disciplínu.
Vztah č. 8: Mamka a taťka
Byl jednou jeden domeček se zahrádkou, případně byteček na sídlišti. A v tom útulném bytečku vařila mamka oběd, zatímco taťka chrupkal na otomanu pod novinami. Pro někoho malomešťácká idylka, pro někoho útočiště před světem a doživotní pohoda. Mamka a taťka jsou spokojené páry bez velkých ambicí, jezdí na výlety, navštěvují jeho i její rodiče, mají své koníčky. Pohrdavý úsměv není na místě.
Kdo sem patří:Rodina Homolkova
Typická scénka:Ticho, cinkají jehlice. Ona plete, on čte příručku majitele mopedu, přestože moped nemá. "Táto, vstávej, změřím ti záda." Táta vstane. "Dobrý, ještě deset řad." Táta si zase sedne a po chvilce se ptá: "Nedala by sis utopence?" a jde do kuchyně pro dvě porce své domácí speciality.

Vztah č. 9: Tiší intelektuálové

Tenhle pár by nemohl sousedit s Italskou domácností. Ozvuky hádky za zdí by byly příliš pro jejich jemnou nervovou soustavu. Ze stejného důvodu mívají Tiší intelektuálové málokdy děti a domácí zvířata (kromě želv a ušlechtilých plazů). Mají rádi klid a úroveň. Do společnosti chodí málokdy, a když už, tak na operu nebo do divadla. Přátele nepotřebují, naprosto si vystačí sami.
Kdo sem patří:Alžběta II. a princ Philip, Libuše Šafránková a Josef Abrhám
Typická scénka:V pozadí hraje klasická hudba z CD. Myčka myje dva talíře od večeře (byl chřest s parmskou šunkou). V jednom křesle čte manžel Tibetskou knihu mrtvých a pije belgické pivo, v druhém dočítá manželka Zločin a trest a pije chardonnay. Stránky šustí. Šustí. Stále šustí. Došustily. "Dobrou noc." "Dobrou."

Vztah č. 10: Solitéry

Říkáte si, že vy nikdy nenajdete toho pravého nebo pravou, protože byste stejně nedokázali žít v pevném svazku? Jenže i velcí individualisté mohou mít vedle sebe spokojeného partnera - pokud oběma vyhovuje, že se málo vídají. Někdy mívají dva byty, vždy dvě kariéry a setkávají se tehdy, kdy mají oba náladu. Solitéry by každodenní setkávání a starosti otrávily. Tenhle vztah vyhovuje zdravým sobcům, kteří potřebují svůj prostor.
Kdo sem patří:Magda Vášáryová a Milan Lasica, Livia a Václav Klausovi
Typická scénka:"Co ve středu patnáctého?" "To mám výroční schůzi v klubu. A ve čtvrtek bys mohla?" "To jdu na oběd s Marcelou a večer mám jógu. Snídaně v pátek?" "To by šlo. V devět v naší kavárně. A už se moc těším!"

DESATERO PRVNÍ POMOCI NA DNĚ

11. března 2008 v 13:14 | Majda a Ivanka |  sex a vztahy
DESATERO PRVNÍ POMOCI NA DNĚ
1. Nestyďte se přiznat, že je vám zle, a případně vyhledat co nejdříve odbornou pomoc
2. Nepřipouštějte si pocit, že svým trápením obtěžujete své blízké - dopřejte jim pocit, že by vám mohli pomoci.
3. Nebraňte se podpůrné pomoci prostřednictvím léků - vaši životní situaci nevyléčí, ale výrazně napomohou, abyste se časem vyléčila sama.
4. Máte-li sílu, věnujte se nějaké mechanické, dle možnosti fyzicky namáhavé aktivitě - vyplavují se při ní endorfiny, jakési hormony dobré nálady.
5. Nebraňte se projevit bolest navenek, i pláč může přinést úlevu; přestaňte se trápit otázkou, co je v dané chvíli správné a co nesprávné - zvolte si to, co vám pomáhá.
6. Alkohol a drogy to ale nebudou - případná chvilková úleva bývá až příliš draze vykoupena.
7. Cítíte-li zlobu vůči okolí, klidně ji dejte nějakou nezraňující formou najevo, budete-li ji potlačovat, vaše trápení se ještě více prohloubí.
8. Věřte těm, kdo tvrdí, že reakce na jakoukoli ztrátu probíhají v zákonitých fázích; tou první je popření ("To snad nemůže být pravda"), tou druhou smutek či zoufalství.
9. Pár týdnů truchlení je reakcí zcela běžnou, pokud nám však přetrvávající smutek brání v běžném fungování i po více než cca šesti týdnech, pak budeme potřebovat systematičtější péči než jen první pomoc.
10. Po fázi případné zloby už bude jen lépe − přes jakousi druhou pubertu přejdeme až ke schopnosti začít znovu, jinak, a často i lépe.
Zdroj: ona.idnes.cz

Láska aneb co o ní ještě nevíme??

11. března 2008 v 12:37 | Majda |  sex a vztahy

Chemie lásky: co se děje v těle, když jsme zamilovaní

V jednotlivých fázích zamilovanosti zaplavují těla milenců rozdílné hormony.foto: Profimedia.cz
V jednotlivých fázích zamilovanosti zaplavují těla milenců rozdílné hormony.

Pět postelových vychytávek, které zlepší váš sex

11. března 2008 v 12:24 | Majda |  sex a vztahy

Pět postelových vychytávek, které zlepší váš sex


Odehrávají se veškeré vaše milostné akce v posteli při zhasnuté lampičce? Nechte se inspirovat pěti tipy, které dodají vašemu sexu žádoucí spád.
Sexfoto: Profimedia.cz
1. Zrcadlová show
Toužíte si vyzkoušet sex ve třech a více lidech, ale vaše partnerka se na tuhle inovaci tváří tak, že by si spíš nechala amputovat nohu v koleni, než by na to přistoupila? Zkuste alespoň méně kontroverzní variantu.
Psychologové se shodují na tom, že jedním z největších lákadel skupinového sexu jsou pro muže vizuální podněty. Zkuste do hry zapojit zrcadlo. Nemusíte ho nutně přímo instalovat nad postel, stačí, když se před něj přemístíte při sexuálních hrátkách.
Zcela určitě shledáte, že váš akt tak dostane nový rozměr.
2. Napište to!
"Častým problémem nejen žen, ale i mužů, je neschopnost říci své partnerce, co je vzrušuje a co od ní vlastně očekávají," říká psycholožka Marcela Vojířová.
Samozřejmě, jen málokdo má žaludek na to, vybalit před ní přímo, že ho vzrušují plenkové kalhotky a že nedosáhnete orgasmu, aniž by byl zabalený do potravinové fólie.
Zkuste jí však své představy popsat v dopise a stejný dopis si vyžádejte i od ní. Možná se vzájemně velmi překvapíte.
Erotická masáž zad může být jedním z vykročení ze stereotypního sexu
3. Čelem vzad
Většina žen má velmi citlivé erotogenní zóny na zádech a jejich stimulování představuje tu nejspolehlivější předehru. Opusťte pro jednou pouhé hlazení bez fantazie a zapojte do předehry hravost.
Zavažte své partnerce oči a přejíždějte jí po nahých zádech nejrůznějšími předměty (osvědčená je například kostka ledu, kartáč na vlasy, hedvábný šátek apod.). Rozdílné materiály i teploty znásobí dotekové vjemy.
4. Netradiční masáž
Na chodidlech je obsaženo několik tisíc reflexních bodů, které mají příznivý vliv prakticky na všechny oblasti těla. Pojměte masáž nohou jako netradiční předehru.
Erotická masáž chodidel
Společně se vykoupejte a potom si od ní nechte namasírovat celá chodidla, nárty a prsty u nohou (samozřejmě jí to můžete i oplatit). Střídejte směr masírování i tlak prstů a dlaní.
5. Naostro
Požádejte svou partnerku, aby si na večeři do restaurace, do kina, nebo ven na rande nevzala spodní prádlo (samozřejmostí je sukně nebo šaty, v džínách to tak úplně nevyzní). Vědomí, že stačí odhrnout látku a můžete se dotknout jejího klína, je mimořádně vzrušující.
Zdroj: xman.idnes.cz

Sex na pracovišti

11. března 2008 v 11:45 | Ivis |  sex a vztahy

Sex na pracovišti - půjdete do toho?

Sex na pracovišti – půjdete do toho?
V zaměstnání strávíme podstatnou část svého dne, a tak si prostě, ať chceme nebo ne, musíme vytvořit ke svým kolegům nějaký vztah. Můžete se snažit být tolerantní, navázat přátelský kontakt, lidem, kteří vám nesednou, se vyhýbat nebo to třeba jen přes ten den »přežít«
Lásce neporučíš Někdy se však může přátelský vztah zvrtnout v něco vážnějšího, jiskra zkrátka přeskočí, hormony se začnou bouřit a zrodí se nový milostný vztah - někdy veřejný, jindy tajený. Lásce zkrátka nelze poručit. Milostný románek mezi dvěma spolupracovníky může být jen krátkodobou epizodou, ale může také přerůst ve vážnější pouto. Patří však vůbec zamilovanost a sex na pracoviště? Jak může ovlivnit pracovní výkon, vztahy a jak se s ním vyrovnat?
Kde máte své hranice vy? Narážky, dvojsmyslné řeči, obdivné i drzé pohledy, vzájemné škádlení a popichování… Kde jsou vlastně hranice toho přípustného, toho, co si necháme a můžeme dovolit? Takové mantinely si musíme rozhodně umět nastavit sami. A nezáleží to jen na vyzývavém, elegantním či třeba sportovním oblečení, ale také na našem chování a vystupování. Většina žen chodí ráda pěkně upravená a slyší pochvalu či lichotku. Ta by se ale neměla stát záminkou k nevhodným důvěrnostem. Na tzv. sexuální harašení se u nás často díváme jako nějakou novotu, která se sem zatahuje. Důvěrnosti a intimní vztahy však na pracovištích byly, jsou a zřejmě vždy budou.
Úskalí vztahů na pracovišti Ne vždy však jde jen o sexuální narážky z jedné strany. I na pracovišti (co třeba takhle při služebních cestách, pracovních obědech, firemních večírcích a akcích apod.) se mohou osobní vztahy prohloubit a přerůst v důvěrné až skutečně intimní. A nejde o nějakou výjimku. Vždyť podle průzkumů o takovém vztahu sní až třetina lidí a údajně každý šestý muž jej zažil. Jedenáct procent žen se také přiznává ke vztahu se svým šéfem. Vztah se šéfem může být o to víc rizikovější, že může ovlivnit a ohrozit samotné vaše zaměstnání. Milostné vzplanutí na pracovišti může také ale ovlivňovat pracovní morálku, snížit vaše soustředění, zhoršit vztahy na pracovišti i váš pracovní výkon, což v těch největších důsledcích může vést také ke ztrátě místa. A co potom, berete-li vy váš vztah vážně, ale pro vašeho partnera se ukáže být pouhým flirtem či přechodným vzplanutím? Dokážete překousnout zhrzenou lásku a se svým bývalým se dnes a denně v zaměstnání potkávat?
Držte se jistých pravidel Pakliže se intimním vztahům a sexu na pracovišti nebráníte, držte se alespoň jistých pravidel. Pokud možno se vyvarujte vztahu a sexu se svým nadřízeným či blízkým spolupracovníkem. O vašem vztahu nemusí hned od začátku vědět všichni okolo. Ujistěte se, o co vám i partnerovi jde - rozptýlení, flirt, naplnění intimního snu či vážný vztah? Myslete dopředu na případné následky a hned na začátku vztahu si domluvte přesná pravidla. Lepší je scházet se mimo zaměstnání. Dojde-li k intimnostem přímo na pracovišti, zvolte správné místo azabezpečte se před případným nemilým vpádem někoho jiného a následného trapasu.

action girls vás prosí o pomoc:):(

10. března 2008 v 14:42
jestli se vám na našich stránkách líbí, máte nás rádi a nechcete aby sme prohrály tak klikněte na TENHLE ODKAZ A DEJTE NÁM PROSIM HLAS!!
děkujééééém Anet,Ája,Majda,Lena,Ivanka a Verča

opilé halušky od hasana

9. března 2008 v 17:47 | ája |  opilé hallušky
No takže tahle byla fakt parádní,ovšem autora zveřejnovat nebudu,jelikož,no uznejte sami
"Zamilovaná nejsem, ale orgasmus mám!"
další...
"Né ona neni vůbec ožralá, já to poznám!"
"A jak?"
"Když je ožralá,tak se po mě plazí"
Majda a doutník:
"Já to dám mezi zuby a budu to kouřit"
"No ale tohle je Majdi jinej doutník,tak pozor!"
Ája a líná ivanka:
"Ivi, já si dám kofču"
"Tak se napij ode mě, mě se nechcééé"
"Ale já chcu kofolu,chápeš to?"
"Áji, to neni džus, to je kofola,fakt"
Tohle je největší úlet:
"To je izolovaný, dýchat može"

diskuze 4. díl

9. března 2008 v 17:16 | ája |  Diskuze
...

Zdenka Predná

9. března 2008 v 10:11 | Verunka Š. |  hudba

znáte lamer.cz ?

8. března 2008 v 11:12 | ája |  vtípky a hádanky
na tyhle stránky čas od času chodím, abych se pořádně zasmála.... to prostě nikdo nevymyslí
a tady máte ochutnávku: fakt prča:)))
<a> poradíš mi? prosím
<b> zjednodušíš
<a> jak?
<b> první rozšíříš podle vzorce a tím to převedeš na společný jmenovatel
<b> (a+b)*(a-b)
<a> nechápu ty smajlíky...
<ona> tak ja teda jdu ;)
<on> kampak utikas?
<ona> no na to rande!
<on> ty mas rande? a s kympak? :)
<ona> s tebou ty idiote!!!
<a> nevíš teda proč mi jede ten konp tak pomalu?
<a> halooo?
<b> Co já vím, asi máš spuštěný nějaký program co ti zpomaluje CPU.
<a> aha a jak ho najdu, nikde ho nevidím?
<b> Zmáčkni ctrl + alt + delete.
<a> děláš si ze mě prdel?
<b> ?
<a> já vím co chceš!
<a> resetuje se mi počítač že?
<b> Ne, to je správce úloh systému.
<b> Resetovalo by ti to systém jen kdybys měl nějaký starý šunt počítač z doby DOSu.
<a> nemám starý, mám dobrý, ti to přečtu, mám to na papíře z obchodu
<b> Máš Windowsy XP?
<a> jo
<a> Intel Celeron Pentium II, 400 mHz, 128 MB RAM
<a> dobrý ne?
<b> OMG :D
<a> co?
<b> Ale nic.
<a> co je to omg?
<b> Si to zjisti (odkaz)
<b> A udělej to tak jak jsem ti poradil ;)
<a> aha dík a mám to teda zmáčknout?
<a> jo?
<b> Jo
<a> no otevřelo se mi tu okno aplikace co ted?
<b> Klikni na Procesy a jak je napsané CPU tak tam máš pod tím čísla, to značí kolik procent využívá který program. Kde máš nejvíc?
<a> Nečiné procesy systému 68 co s tím?
<a> nedá se to zavřít
<b> lol, nečinné procesy ti CPU nelikvidují, spíš je dobře když je tam vysoké číslo.
<a> a co s tím mám dělat?
<b> Nic, nečinné procesy nech být.
<b> To spíš bude nějakým programem.
<b> Co je na druhém místě, druhé nejvyšší číslo?
<a> wNtrojan1 24
<b> lol