Únor 2008

Ivis

29. února 2008 v 7:17 | Ivis
1.ABECEDA LÁSKY
A-Tajně tě miluje
B-Budete mít rande
C-Zajímaji ho jiné
D-Má tě rád
E-Jeho kamarád má o tebe zájem
F-Vodí tě za nos
G-má rád tvůj úsměv
H-Zklame tě
CH-Umí milovat
I-Chodí za jinou
J-Líbí se mu tvoje oči
K-Pozve tě do kina
L-100% láska
M-Viditelně tě má rád
N-Jsi pro něho nula
O-Překazí tě to jiná
P-Není ten pravý
R-Sobec
S-Stará láska neopadá
V-Musíš ho mít víc ráda
Z-Nic z toho nebude
X-Má raději jinou
Y-Máš radši jiného
2. HESLA
Hesla českých děvčat - nedáme se
Hesla českých chlapců - milujeme se
3.ZNAMENÍ
Zašlapnutí cigarety - chci polibek
Pavouk večer - neštěstí
Stisk ruky - mam tě rád
Ruka na rameni - zůstane ti věrný
Obejmutí pasu - chci být s tebou
Šlápnuti na nohu - radši bych tě neviděl
4.KDY JE DÍVKA
Nejhorší - když žárlí
Nejsvatější - když pláče
Nejveselejší - když je po milování
Nejpřítomnější - když spí
Nejštědřejší - kkyž se strojí
Nejvěrnější - když spí

tak je to tady...:)))

28. února 2008 v 17:20 | Verunka Š. |  hudba

HLASUJTE DÁÁÁL

26. února 2008 v 18:24 | action girls
jsme ve třetím kole:)))), do čvrtýho potřebujem 40 hlasů, tak hlasujte dál ;))) http://rusinkoo.blog.cz/0802/sonb4-3-kolo#komentare

Něvěra zasáhne 70% z nás

26. února 2008 v 15:23 | Ivis |  sex a vztahy

Nevěra zasáhne 70 % z nás

Nevěra s prostitutkou je bezpečnější! Téměř se 100% jistotou se při ní váš partner nezamiluje.
Vadila by vám více nevěra citová, nebo fyzická? A jste vůbec schopná nevěru tolerovat? Za první republiky posloužily veřejné domy. Dnes vládnou maily a sms.
Když se řekne nevěra, každý si hned představí tu trapnou situaci,
kdy sám svého partnera podvádí. Nebo ještě hůře, je sám podváděn. Onen známý osudový okamžik, kdy se otevírají dveře do ložnice a místo dvou jste nečekaně tři, nahání hrůzu.
Když se ale na nevěru podíváme detailněji, zjistíme, že by se klidně mohla stát vlastním vědeckým odvětvím. Pro každého znamená nevěra něco jiného. Každý se s ní jinak vyrovnává a každý ji jinak vnímá. A to, jak je nevěra složitá, dokazuje fakt, že je stará jako lidstvo samo.

Komplikovaná nevěra

Co to ta nevěra vlastně je? Můžeme ji rozdělit na více druhů a pak si mezi nimi vybrat tu, kterou tolerovat budeme, a tu, kterou bychom nikdy nepřijali. Podle psycholožky Tamary Cenkové jsou k nevěře daleko tolerantnější ženy. Mají to totiž dáno od přírody.
Zatímco otec může být nejistý, matka je vždycky stoprocentně jistá. Odtud také pramení fakt, že muži nevěru netolerují, a to i přesto, že jsou často nevěrnější než ženy. Tamara Cenková se domnívá, že ženy jsou k tomu, aby partnerovu nevěru tolerovaly, vybaveny geneticky i historicky: "Jsou s ní tak trochu smířeny a tak ji ne pokaždé řeší hned rozchodem nebo rozvodem.
Většinou ji přijmou. Nevěru ovšem v žádném případě netolerují žárlivé ženy. Pro ně automaticky znamená konec vztahu. Svou žárlivostí přitom partnera přímo ženou do cizí postele. Tak dlouho mu dělají scény, podezřívají ho a dusí, že si partneři často řeknou, tak proč to neudělat, když už stejně pykám."

Platonicky

Otázkou ovšem zůstává, co je a co není nevěra? Představte si, že by vás váš partner náhodně podvedl s kolegyní z práce. Celý akt by trval sedm minut a už nikdy by se neviděli. Šlo by jen o sexuální vybití. Vadilo by vám to? Anebo byste hůře nesla, kdyby se váš partner platonicky zamiloval do kolegyně, pouze ji políbil, ale přitom by na ni myslel každou minutu a představoval si ji na vašem místě...
Sice by se s ní nikdy nevyspal, ale dvanáct měsíců v roce by ji ustavičně nosil v hlavě. Psycholožka Tamara Cenková se sama domnívá, že také platonický nebo imaginární vztah můžeme považovat za nevěru. "Platonicky zamilovaný partner totiž ve vztahu napáchá daleko větší škody než ten, který si jednou za čas uleví jinde než v manželské posteli. Doma se chová jinak, je nešťastný, nespokojený, na svém protějšku hledá chyby, vyvolává konflikty, odmítá sex."
Takovéto chování je ovšem při tom charakteristické spíše pro ženy. Na rozdíl od mužů je u nich totiž nevěra téměř vždy spojena s emocionálním prožitkem. Zatímco muži se mohou milovat bez lásky, ženy to tak snadno neumí. Často je k nevěře dohání - více než nedostatek sexu - absence něhy, lásky a pozornosti.

Nevěra v nevěstinci

Není to ještě vůbec tak dlouho, co sex za peníze nebyl považován za nevěru. Návštěva nevěstince nebo veřejného domu patřila ke společenskému životu mužů, stejně tak jako kouření doutníků. Všichni o tom věděli a nikdo se nad tím příliš nepozastavoval. Jak je tomu dnes? Psycholožka Tamara Cenková se domnívá, že tento druh nevěry ohrožuje vztah ze všeho nejméně. "Pokud to muž dělá tak, aby to jeho partnerce neublížilo, aby se to nedozvěděla a domů si nepřinesl nějakou pohlavní chorobu, může se tento druh nevěry stát součástí života.
Sex s prostitutkou navíc mužům dává možnost, naplnit si své sexuální fantazie, které by se před manželkou nikdy neodvážili vyslovit." Společensky je ovšem tato nevěra stále nepřijatelná. Alespoň u nás. Každá kultura se k partnerské nevěře a mimomanželským vztahům staví také docela jinak. Psycholožka Pamela Druckerman třeba ve svém rozsáhlém celosvětovém výzkumu zjistila, že například Japonci rozhodně nepovažují mimomanželský sex za nevěru, pokud za něj zaplatí.
Z výzkumu také vyplývá, že čtyřicet procent dotazovaných Rusů zastává názor, že manželská nevěra 'není zas tak špatná věc'. Pro Moskvany z vyšších vrstev není mimomanželský sex v klubech narušením manželského slibu. Rozdíly jsou také v tom, co muž říká své milence. V Japonsku například manželku chválí, aby milence dokázal, že je dobrým manželem. Britové a Američané si oproti tomu stěžují, že jim to doma neklape, a zdůrazňují, že se chtějí s ženou rozvést. Podobné věty padají také v Česku.

Milenky mimo zákon?

Pamela Druckerman se také snažila zjistit, jak se muži jednotlivých národností chovají ke svým milenkám. Například Francouzi si svůj odstup od milenek zachovávají vcelku dobře a francouzským milenkám nepřipadá nic ponižujícího na tom, že jsou pouze milenky, ne manželky. Mimomanželský poměr berou také s mnohem větší lehkostí než například Američané nebo Britové. Ti jsou obecně ve věcech nevěry nekompromisnější.
Pro většinu Američanů znamená nevěra kupříkladu jeden z největších možných prohřešků a okamžitý konec manželství. Lépe než k nevěře se staví dokonce i ke klonování lidí. Pokud jde o Brity, ti nevěru také velmi otevřeně a ostře odsuzují. V kontextu s tím je ale zajímavé, že jsou v průměru častěji nevěrní než právě zmiňovaní benevolentní Francouzi. Ještě zvláštnější vztah k nevěře vládne v daleké Číně.
Šarmantní milenky jsou tu brány jako důkaz mužovy moci a bohatství. Společnice do postele si tu proto pořizuje stále více čínských byznysmenů a kádrů. To také před několika lety vedlo skupinu vdaných žen k iniciativě, požadující, aby byla nevěra postavena mimo zákon. Samozřejmě, že ve vládě natolik obsazené muži se svou aktivitou neuspěly... Podobný názor na 'občasné dámské společnice' panuje také v Japonsku.

Fenomén doby

Fenoménem, se kterým se v poslední době setkávají psychologové, je takzvaná smsková a e-mailová nevěra. Nejčastěji se jí dopouštějí ženy, jejichž manžel hodně pracuje a nevěnuje se jim tolik jako dříve. Ve své ordinaci se s takovým problémem setkává také Tamara Cenková: "Ženy si doma připadají samy, a tak často hledají spřízněnou duši na internetu.
Nahrazují si tím to, co jim doma chybí. Nemusí se jednat jenom o sex. Často hledají právě zájem toho druhého, spřízněnou duši, někoho, kdo na ně bude milý a bude se jim dvořit." Takové vztahy většinou zůstávají pouze v platonické rovině a jejich aktéři se nikdy nesetkají.
Problém ovšem nastane ve chvíli, kdy žárlivý partner virtuální vztah objeví. Odhalením takové nevěry rázem na povrch vyplují všechny dosud ukrývané a potlačované problémy. Smršť výčitek a starých křivd potom může znamenat konec. A proto se raději vždycky řiďte základním pravidlem: Nedívejte se partnerovi do mobilu a nečtěte jeho soukromé e-maily!!!

Pac a pusu

Zatímco dříve bylo prozrazení nevěry způsobeno rtěnkou na límci košile či nešťastným setkáním s pavlačovou drbnou, dnes se nejvíce nevěr prozradí právě objevením smsek nebo e-mailů. Přestože mailová schránka, stejně tak jako mobilní telefon, by měly být věcí důvěrnou, do které má přístup pouze její majitel, často tomu tak není.
Čas od času dostane podezřívavý partner chuť, podívat se do mobilního telefonu toho druhého. A může se stát, že objeví něco, co by raději vidět neměl. Ve chvíli, kdy se to stane a vy skutečně najdete v mobilu nebo elektronické poště svého partnera něco, co vám mělo být utajeno, je podle psychologů nejlepší se přiznat a začít komunikovat.
Partner vám sice vynadá, že mu lezete do mobilu, ale ostatní vám může snadno vysvětlit. Spousta lidí navíc v smskách používá výrazy, které mohou působit velice zavádějícím dojmem. Když si třeba takový žárlivec v smsce přečte pac a pusu, hned si představí to nejhorší. Ve skutečnosti ale taková zpráva nemusí znamenat vůbec nic.

Po čem chlapi v sexu touží?

25. února 2008 v 10:06 | Ivis |  sex a vztahy

Po čem chlapi v sexu touží?

Po čem chlapi v sexu touží?
Recepty, jak uspokojit ženy, na nás hrnuli antičtí milovníci, středověcí kavalíři i novodobí Casanovové. Zato tužby mužů nikdy nebyly populárním tématem. Ale proč?
Ženský orgasmus je totiž někdy náročnou misí, zatímco muž dosáhne vyvrcholení téměř vždy. Jenže není uspokojení jako uspokojení - i jeho za chvíli začne nudit vaše stará známá klasika, i když při tom dosáhne orgasmu. Udělali jsme tedy pro vás menší výzkum mezi muži a tady jsou výsledky!
Chce zábavu!
Sex není jen vážný a vášnivý, i při něm totiž může dojít ke směšným situacím (narážky na velikost penisu nemáme na mysli). Není proto třeba se nijak stresovat, pokud dojde ke značně neerotickému zvuku nebo se třebas při zkoušení nové polohy praštíte hlavou o zeď. Osmadvacetiletý Radim říká: "Při jedné nové poloze jsme se do sebe s přítelkyní zasekli tak, že to nešlo ani tam ani zpátky. Spontánně jsme propukli ve smích a udělali pár vtípků. Když jsme se ze sebe vysvobodili, tak jsme se klidně vrátili k tomu, co jsme začali."
Chce ženu, která se umí vzrušit!
Mnoho žen má za to, že přivést dívku k orgasmu je jen a jen partnerovapráce. Muži naopak milují určitou iniciativu a to, když mu jaksi vyjdete vstříc. Jednak si to užijete i více vy a on bude také spokojenější. Pokud s tím máte trochu problém, myslete třeba na nějakou hodně sexy věc, kterou pro vás přítel kdy udělal (a může to být i ex přítel - on vám přece do hlavy nevidí).
Chce se dívat!
Nejenom usilovnou masáží jeho varlat ho dokážete vzrušit. Muži milují pohled na ženské tělo a ještě více si ho vychutnávají, pokud si můžou kdeco vymýšlet. "Moje přítelkyně se vždy před spaním prochází po pokoji ve dráždivém spodním prádle. Přijde mi to tak erotické, že i když na sex původně ani nemám chuť, hned mě napadají jiné myšlenky," svěřuje se pětatřicetiletý Michal.
Chce nápovědu!
Ne každý muž je tak empatický jako Mel Gibson, který ve filmu »Po čem ženy touží« dokáže přečíst každou milenčinu myšlenku (nutno podotknout, že k jeho smůle). Naopak, muži, kteří mají dar navzdory vlastnímu »náhlému výpadku mozkovny« pozorně sledovat řeč vašeho těla, je jako šafránu. Pokud k nim váš přítel nepatří, musíte mu poskytnou určité nápovědy. Větičky jako »Nepřestávej, to je úžasný!«, jsou přesně to, co váš milenec potřebuje slyšet, určitě ale pochopí i drobná gesta, jako náhlé přidržení nebo stisknutí ruky. Hlavně se proboha nesnažte nějak se ve vašich reakcích krotit...

kde máte své erotogenní zóny?

25. února 2008 v 10:01 | Ivis |  sex a vztahy

Kde máté své erotogenní zóny?

Jste rády před pohlavním stykem vzrušovány? Je oblast těla, kde vás dotyk stimuluje víc než na jiném místě? Ženy se často postupně ve svém milostném životě dozvídají, kde jsou jejich citlivá místa, vlastní erotogenní zóny. Pojďme se podívat, kde se tyto pikantní body nacházejí.
Beran
Dá se říct, že vaší erotogenní zónou je celé tělo, někdy ale obzvlášť hlava. Protože máte zvláštní sexuální založení, potřebujete hlavně cítit partnerovu fyzickou nadvládu. Proto máte rády násilí, užíváte si všeho od pevného objímání v náruči až po sadomasochistické hrátky. Někdy potřebujete vydatně přitlačit, ale také romanticky a jemně líbat na oči a uši, i dost si povídat.
Býk
Patříte k velice smyslně založeným ženám, které dokáží hluboce prožívat milencovy něžnosti v předehře, i celý milostný styk. Máte rády intenzivnost pohlavního aktu a elegantní prostředí okolo vás. Při předehře by váš partner měl objevovat vaše citlivé zóny rafinovaným jazykem. Jistě by měl začínat někde u krku a šíje a pak se věnovat i vašemu citlivému břichu i bokům.
Blíženci
Patříte k ženám, které často ani tolik nepotřebují tělesné dotyky, jako velmi jemnou mluvu a galantní chování. Jste velice citlivé na zvuky i znění milencova hlasu a hudby, které vám pomáhá pěkně se uvolnit. Partner by si měl víc všímat vašich citlivých ramen a vůbec celé oblasti paží a rukou, také vašich dolíčků těsně před zadečkem, který musí umět něžně držet a pak pokračovat s vášní.
Rak
Patříte k typickým ženským typům, které potřebují něžné zacházení a velkou intimitu, aby se mohly partnerovi otevřít. Při svitu svíček a v romantickém prostředí by partner měl laskat především vaše ňadra a dlouho si všímat i vzrušených bradavek. Stejně tak jste ale citlivé přímo na Venušině pahorku, kde milenec musí před divokým náporem používat šikovné ruce a třeba i jazyk.
Lev
Máte rády jemnou a slušnou romantiku. První vaší potřebou je pěkná květina nebo působivý dárek, který vás dokáže rozněžnit. Musíte být hezky hýčkané, třeba v luxusním župánku nebo noční košilce, máte rády jemné materiály. Od citlivého hrudníku by měl váš partner postupovat k mírným masážím vnitřku stehen, kde jste abnormálně vzrušivé, pokračovat k vášni a uspokojit vás klasicky.
Panna
Trvá vám delší dobu, než vám přijde atmosféra příhodná na to, abyste se dokázaly partnerovi skutečně milostně otevřít. Potřebujete něžný rozhovor i pěkné prostředí poblíž květin. Často máte citlivé bříško a jeho erotické působení v okolí ´pupíku´ pro vás může být velice vzrušující. V objevování citlivé erotogenní zóny by mu měly pomáhat ruce, měl by vás hladit i ve vlasech.
Váhy
Pokud se už dostanete do milostné nálady, dokážete být citlivé takřka po celém těle. Rády se necháte rozmazlovat partnerovým jazykem prakticky po celé pokožce, která je velice citlivá na dotyky plné lásky. Erotogenní zónu ale můžete mít hlavně kolem pasu. Milencovo objetí a pevný, zároveň něžný stisk rukou nebo lýtek je pro vás nečekaně vzrušující, od něhy k vášni je to nejlepší.
Štír
Jste velice eroticky založené, ale ne vždy to rády dáváte najevo před druhými. Vaše tajemnost však umožňuje vyvolat partnerovu touhu nalézat tu pravou erotogenní zónu. Může být i trochu násilný, máte rády pevný stisk, podobně i něžné chování ke své pochvě. Jemné přejíždění přes stydké pysky vás vzruší, stejně tak i velká pozornost věnovaná zadečku, někdy si totiž vyžádáte anální styk.
Střelec
Dokážete se stejně rychle vzrušit jako sex rychle ukončit. Proto nemáte pro dlouhé předehry příliš pochopení, někdy se milování věnujete spíše jako sportu. Máte ale samozřejmě svoje citlivá místa, která partner nesmí opomenout. Máte smysl pro vášnivé francouzské polibky stejně jako jemné kousání do celého těla, hlavně na stehnech a břiše, erotogenní místa máte i okolo uší.
Kozoroh
K vám se musí přistupovat velice pomalu nebo hodně smyslně, protože máte sklony k milostným extrémům. Pokud někde máte nečekanou erotogenní zónu, tak v oblasti všech kloubů, kde máte ďolíčky. Něžné hlazení po kolenou by mohlo předcházet jemnému zacházení s vašimi koleny. Polibky na oblast šíje vás dokáží dostat do erotické nálady stejně jako masáž po celé kůži.
Vodnář
Pokud jste někde citlivé, tak především v hlavě, přímo v mozku. Potřebujete nejdřív slyšet od svého partnera něžné průpovídky, hlavně ve francoužštině. Někdy je totiž pravda, že jeho slova a způsob řeči vás dokáží vzrušit nejvíc. Vaše erotická představivost je pak silnější. Ale hlazení po ramenou je pro vás také vzrušující, milenec by měl pokračovat i v líbání na pažích.
Ryby
Jste po milostné stránce velice citlivé. Některým z vás stačí pouze letmé doteky a jemné hlazení kůže, abyste se dokázaly postupně vzrušovat. Váš partner by si měl jazykem a rukou všímat vašich citlivých ňader a bradavek, které potřebují pohlazení. Ale měl by pokračovat i do oblasti nohou a vzrušovat klidně i vaše citlivá chodidla a kotníky, udělejte si před stykem i malou lázeň.

Stoprocentní znamení, že s vámi chce spát!

25. února 2008 v 9:47 | Ivis |  sex a vztahy

Stoprocentní znamení, že s vámi chce spát!

Stoprocentní znamení, že s vámi chce spát!
Jste naštvaná, že nikdy nepoznáte, jaké má s vámi úmysly? Chcete konečně vědět, na čem jste, jenže on vám to nikdy neřekne? Tak se začtěte dál. Připravily jsme pro vás seznam gest, která rozhodně nezvládne kontrolovat a která jasně říkají: "Chci s tebou spát!"
Když vejdete, zvedne obočí
Takovému mimovolnému gestu se rozhodně neubrání. Pokud se mu líbíte na první pohled, dá to najevo mírně zvednutým obočím a jeho rty se na chvíli pootevřou.
Bude se vám snažit zalíbit a upoutat vaši pozornost
Mimovolně si prohrábne vlasy či upraví kravatu. To znamená, že pro vás chce vypadat dostatečně dobře. Začne používat velká gesta, aby upoutal vaši pozornost. Bude se hlasitěji smát, plácat své kamarády po ramenou a máchat rukama okolo sebe.
Když spolu mluvíte…
Pokaždé, když na něj promluvíte, jeho obočí zůstanou lehce nazdvižená. Znamená to, že ho opravdu těší vaše konverzace a čeká na každé vaše slovo. Celé jeho tělo je v pozoru, především tedy myslíme jeho držení těla. Bude si vás sjíždět pohledem a kontrolovat, zda je všechno tak, jak by mělo být. Pokud sedíte, bude sedět s nohama roztaženýma od sebe. Tím vám mimovolně ukazuje, co vám nabízí. A zároveň hodnotí, co mu nabízíte vy.
Bude nervózní
Pokud se mu opravdu líbíte, bude pravděpodobně nervózní. To se nemusí projevovat vždy koktáním nebo pocením či rudnutím. Může si například hrát s knoflíky na kabátě, rozepínat je a zase zapínat. Může si třeba hrát (třebas i nonšalantně) s ubrouskem na stole a tím tak vybíjet svoji nervozitu.
Ukáže vám, že vás chce
Vedle toho bude dál projevovat další symptomy, že se mu líbíte. Při pití bude lehce cucat skleničku nebo si s ní prostě hrát. Když muži totiž myslí na sex, mají ve zvyku si pohrávat s různými předměty jako jsou právě skleničky nebo třeba klíče od auta a podobně.
Dalším znakem, že se mu líbíte, je, že se bude hodně dotýkat své tváře, když s vámi mluví. Odborníci to označují jako »autoerotické dotýkání«. Tím chtějí říct, že některé části jeho tváře jako třeba rty budou více citlivé, a proto se jim bude nevědomky více dotýkat. Když budete sedět, přisedne si blíž k vám. A pokud vás někam bude doprovázet, pomůže vám tím, že se vás dotkne rukou na zádech.

Verunka Š.

24. února 2008 v 14:15 | Verunka Š.
DOPIS
Ahoj!
Dříve než se tvé oči zahledí do mých pár řádků, tě z celého srdce a polovičky plic pozdravuji.
Milý a drahý, porcelánem oblévaný, když jsem tě poprvé uviděla, zamilovala jsme se do tebe, jako kuň do kopky sena. Tvoje krásná postava mě připomíná ručky z bradel, když jsem se poprvé zahleděla do tvých očí, myslela jsem že se dívám do vody plné žab. Tvoje nohy mi připomínají .....(nemůžu to přečíst) od pohřebního vozu. Tvoje tvář se pdobá vejci, přejetému rychlíkem. Kdybych tě měla milovat, musela bych tři roky studovat, vypsat litr inkoustu a popsat 5 kilo papíru. Kdybych tě měla ztratit, raději ztratím knoflík od kaťatů, nebo spadnu pod rozlítlou slepici. Jsi mi milejší než přídavkový lístky na děti.
Už budu končit, protože pro takového vola nechci popsat moc papíru. Jestli chceš vědět moji adresu, můžu ti ji napsat:
x¸y papírová láska
špagetový schody,
u schodů kýbl vody,
až ty vole půjdeš k nám,¨
umyj si nohy,aby jsi nám
nepošlapal špagetový schody
9 KDYŽ
1) když milovat, tak s citem
2) když kluka, tak s bytem
3) když tancovat, tak ploužák
4) když ostuda, tak pořádná
5) když husa, tak pečená
6) když holka, tak svlečená
7) když chlastat, tak do rána
8) když flámovat, tak s klukama
9) když studovat, tak s pětkama
ON A ONA (rozhovor milenců)
ON - Konečně, už jsem se nemohl dočkat!
ONA - Já odcházím...
ON - To myslíš vážně?!
ONA - Myslel jsi na mě?
ON - Na každém kroku!
ONA - Byl jsi mi nevěrný...?
ON - Šílíš?!?!
ONA - Tak tu zůstanu...!
čti znovu,ale od spodu
PÁDY
1. pád mám tě rád!
2. pád pojď si hrát!
3. pád sedni si!
4. pád lehni si!
5. pád bolí to?
6. pád už je to!
7. pád kluk je to!
LÍBÁNÍ
na ústa - hovorová láska (nevím so to přesně znamená)
na ucho - zrada ( :-))))) )
na krk - vášeň
10 x N
Nás
Nikdy
Nikdo
Nemůže
Nazvat
Nadrženými
Neboť
Naši
Nejsou
Normální

Nááádherný

22. února 2008 v 18:52 | Verunka Š. |  vtípky a hádanky
Mrkněte se,to je supeeeer...:-))) http://trinixy.ru/2007/10/12/chistim_monitory.html

HLASUJTEEE!!!prosíííím

21. února 2008 v 18:32 | action girls
Hej lidi, tak jsme v 2. kole, to je fajn že? Ale musíte hlasovat a vyhrajem, do třetího potřebujem 20 hlasú,tak hlasujte prosíííím... http://rusinkoo.blog.cz/0802/sonb-4-2-kolo#komentare

Brouku,jdeme na to!Ale nemožem,ještě je světlo!

21. února 2008 v 16:39 | Ivis |  sex a vztahy
Brouku, jdeme na to! Ale zhasni!
Brouku, jdeme na to! Ale zhasni!
Také se nejvíce při milování uvolníte a rozparádíte v pološeru či dokonce v úplné tmě? Nebojte, nejste divná, jste dokonce jedna z mnoha milovnic zhasnutých ložnic!
A proč vlastně zhasínáme?
Samozřejmě by byla obrovská hloupost tvrdit, že všechny ženy mají rády ve svých ložnicích příšeří. Nicméně žijeme v době, kdy se pomalu ani máslo na chleba neprodá, když v reklamě na něj sveřepě nehopká padesátikilová »prsatka«. Zástupy podobných dokonalých slečen na vás vykukují takřka z každých novin, časopisu či filmu. Zvláště ty pak oplývají bezchybnými tvářičkami a těly, nemluvě o filmech »lechtivých«, jenž poskytují nevšední podívanou na nejdokonalejší tělesné otvory a úžasně modelovaná ňadra plná syntetických látek.
Díky vlivu nekonečného zástupu sexy slečen se mnohé (byť i normálně sebevědomé) ženě, čas od času kdesi v šedé kůře mozkové usadí škodolibý skřítek. Ten ji nutí ve žhavých chvilkách myslet na to, aby nebyl vidět ten či onen faldík nebo jiný, třeba i domnělý, tělesný nedostatek. Takové začínající nešťastnici se není proč divit, jestliže si sex daleko více vychutná při zhasnuté lampě.
Dámy, mějte se rády!
Samozřejmě, že je pro muže důležité jak vypadáte, ale ještě důležitější je vaše odezva. Jestliže se při milostných hrátkách soustředíte jen na to, aby náhodou nebyla odhalena vaše méně dokonalá tělesná partie, a proto buď ležíte jako prkno nebo zarytě odmítáte určité polohy (byť byste je normálně měla ráda), nečekejte, že z vás bude váš partner nadšený.
Rozumný chlap vám ale na druhou stranu nebude vyčítat, že jistou dávku šera potřebujete. Nyní bude tak trochu i na něm, přesvědčit vás, že jste pro něj ta »nej«! Inteligentní muž to může přijmout jako výzvu a dokázat sám sobě, jak to s vámi umí!
Muži na TO chtějí vidět
Vizuální podměty patří k mužské sexualitě naprosto neoddělitelně. Zatímco normální muž při pohledu jisté obnažené ženské partie reaguje pomalým či rychlejším přesunováním krve směrem ke svým slabinám. Většinu žen naopak pohled na bimbající se penis nechává naprosto v klidu. Nanejvýš utrousí nějakou vtipnou poznámku.
Buďte hodná a rozsviťte mu!
Chcete-li svému vizuálně naladěnému miláčkovi vyjít vstříc, zapalte svíčky! Není nad milosrdnější, měkčí, erotičtější a romantičtější světlo (snad krom ohně plápolajícího v krbu). Možná v sobě časem objevíte netušené potřeby a ke svíčkám mu pořídíte velké zrcadlo.
Dáváte při milostných hrádkách přednost světlu či tmě?

Lepší sex?Posilujte poševní svaly.

21. února 2008 v 11:30 | Ivis |  sex a vztahy

Lepší sex? Posilujte poševní svaly.

Napadlo vás někdy, že v sexu se můžete vycvičit, i když zrovna nemáte partnera? Existují určité cviky, které by vašemu tělu měly ukázat, jak si lépe užít sex. Trénovat tak můžete, i pokud jste sama, a když přijde pan dokonalý, tak mu ukázat, jaká jste dračice. Čtěte dál a inspirujte se!
Předpokladem pro to, abyste si mohla sex užívat, je znát své tělo. Pokud nebudete vědět ani vy sama, co se vám líbí, jak můžete očekávat, že to řeknete svému partnerovi? On jasnovidec není. A i když může určité věci zkoušet metodou pokus - omyl, někdy může být lepší ho rovnou nasměrovat.
Udělejte si tedy na sebe čas, vypněte si mobilní telefon, zamkněte se a uvelebte se pohodlně na posteli. Připravte si zrcátko a nejprve si své genitálie podrobně prohlédněte. Zrcátko si o něco opřete a pak se sama sebe dotýkejte na různých místech - začněte se na začátku hladit na břiše, stehnech a nohách. Poté rukama zkoušejte různé pohyby na různých místech svých genitálií. Když už budete bezpečně vědět, co vás nažhaví, budete to moci sdělit i svému sexuálnímu partnerovi.
Trénujte své poševní svaly
Znáte ten pocit, jako když se vám chce na záchod a vy moč musíte zadržet? Vaše vnitřní poševní svaly v těchto momentech pracují a moč pomáhají udržet. Při sexu ale stejným způsobem můžete znásobit vaše i partnerovo uspokojení. Výhodou je, že tyto svaly můžete trénovat prakticky kdekoli a kdykoli, nikdo to totiž nevidí.
Můžete při tom jak sedět, tak ležet nebo stát. Začněte s patnácti stahy za sebou denně, pak to začněte postupně zvyšovat a za měsíc byste už měla dělat mezi třiceti až čtyřiceti stahy denně. Pak budete mít své svaly naprosto pod kontrolou a budete schopná je zatáhnout, kdykoli se tak budete cítit.
Zapojte i partnera
Do různých cviků můžete zapojit i partnera. Například takové poznávání svých těl navzájem je určitě přínosným a velice příjemným cvikem, při kterém se mnoho naučíte. Zavažte si oči a pak nechte partnera zkoumat, co se vám líbí a co ne. Nezapomeňte mu dávat zpětnou vazbu! Role si poté prohoďte.

vzpomínka na holčičí deníčky:) a soutěž!!!

20. února 2008 v 22:06 | ája |  o nás,pro nás
Asi každá holka měla takovej ten sešit s tvrdýma deskama, prostě deníček a tam se psaly různý blbosti,jako třeba citáty (nejlíp o lásce), testy, významy jmen, prostě pytloviny:) No a mě k této nostalgické vzpomínce přivedla tato zpráva,kterou sem dostala na icq od jedné dvanáctileté holčiny,se kterou si už delší dobu píšu.
Asi se ptáte proč si píšu zrovna s takovou holkou,že? Jednou mi prostě napsala jestli si s ní nechci psat, pro někoho možná zvláštní, ale asi to tak mezi mladýma chodí...no a tak si s ní občas píšu, je to hrozně zajímavý vidět ten rozdíl mezi náma a píše mi co ve škole a tak:) někdy mě to baví,někdy upřímně mín..... a tohle je ta zpráva:

Zuzik (09:01 PM) :
LOVE posli to vsem lidem co mas v seznamu a cekej co ti prijde.

1.nesnasim te

2.ses v pohode

3.ses kamos/ka

4.ses hezkej/ka

5.mam te rad/a

6.miluju te

7.chci stebou chodit

8.chodil/a bych stebou kdybysi chtel/a chodit ty semnou

9.chodil/a bych stebou kdybys byl/a starsi

10.chci se s tebou líbat
11.dáme sex?

12.aspoon pusinku

no a toto se prostě pošle všem co máte v seznamu, sranda,že?
ALE TED TO HLAVNÍ: SOUTĚŽ: máte za úkol,najít tento deníček a najít tu největší blbost,co tam najdete a pak se rozhodne,kdo napíše největší capinu,jo? dem do toho? a hlavně pište i vy,co nejste action girls, teda jako blogově,chápete;)

ještě že už nechodíme do školy...

20. února 2008 v 11:57 | ája

Novinka z Británie: židle, na které se nedá houpat

Bývalý britský učitel navrhl školní židle, které prý definitivně skoncují s houpáním žáků při vyučování. Zabrání se tak podle něj vážným úrazům ve třídách, a také neustálému narušování výuky.
20. 2. 2008 10:47 - LONDÝN
Tom Wates zanechal výuky matematiky a tělocviku loni v létě a začal se věnovat svému novému cíli. Při hodinách ho totiž rozčilovaly děti houpající se na židlích, a rozhodl se zkonstruovat židli, na které by se žáci houpat nemohli.
Založil firmu DLB, což symbolizuje začáteční písmena klasického povelu: nehoupej se!, a prodává ergonomickou židli podle svého návrhu, která poskytuje větší oporu zádům a zároveň nutí děti sedět zpříma.
Design židle je velice jednoduchý, v podstatě jde o jednoduché zakřivení nohou židle, které znemožňuje zvednout jednu stranu více než pět centimetrů nad zem. Materiál, který byl zvolen pro její výrobu, je lisovaný polypropylen a ocelové trubky na nohy. Výrobce samozřejmě myslel i na barevné provedení - modrá, červená, zelená, šedá.
Každým rokem je v nemocnicích ošetřeno 7000 britských školáků, kteří se zraní při pádu ze školní židle, a to by teď mělo přestat, řekl bývalý matematikář. Na otočných křeslech používaných v kancelářích se sice také houpat nedá, ale pro většinu britských škol jsou prý příliš drahá. Cena Watesových židlí je 15 liber (500 Kč), tudíž jsou více než dostupné všem.
Roli technického poradce hrál nezávislý designér Justin Bayliss a Watesovi také pomohla společnost Sedley Place, která oznámila, že se pustí na základě návrhu Toma Watese do celé řady školního nábytku.
No asi se ty anglické děti neumí houpat, skončili ste někdo z vás v nemocnici? nemají byt levoni,že jo!!

prý sedíme na netu stejně dlouho jak chlapi:)

19. února 2008 v 19:13

Češky dohánějí muže ve vysedávání na internetu

Surfování internetem již není doménou pouze mužů. Této činnosti se věnuje stále více žen. Podle projektu NetMonitor ještě v prosinci 2006 trávily na internetu o 46 minut méně než muži, o rok později náskok mužů výrazně stáhly a "zaostávaly" za nimi jen o dvě minuty.
19. 2. 2008 11:20 - PRAHA
V prosinci 2006 Češky průměrně strávily na internetu celkem 17 hodin a šest minut, o rok později to bylo již 22 hodin a 26 minut.
"Jejich (žen) meziroční přírůstek stráveného času na internetu ve srovnání prosince 2006 a 2007 byl o zhruba 27 minut vyšší než u mužů," řekla analytička Irena Wintrová.
Výstupy NetMonitoru za poslední měsíc roku 2007 také znovu potvrdily dynamicky rostoucí zájem o internet. Celkem mělo v Česku přístup na internet skoro 4,6 miliónu lidí, což představuje meziroční nárůst téměř o 12 procent.
Muži tvořili 54 procent všech uživatelů, přičemž čtvrtina uživatelů byla ve věku od 20 do 29 let. Celkem 85 procent uživatelů se připojovalo z domova, 41 procent v zaměstnání a pětina ve škole.
zdroj: novinky.cz

bezva akce, že, holky?

16. února 2008 v 16:56 | ája a verča
Včera jsme se Svaťou oslavili jeho 24. narozeniny. Z action girls jsme tam byly sice jen tři,ale i tak to stálo za to...Hrála nám tam i živá hudba a to Old village ze stařechovic, kluci byli úžasní :) No a to byjsme nebyly my,abysme se nechtěly připojit a originálně nepopřát,tak jsme nastoupily k mikrofonu a za zazpívaly Svatíkovi Dvě malá křídla a prej to nebyl ani trapas:D Fakt bezva akce,kdo chyběl,litujte;)
fotky jsou zatím na rajčeti,časem je dodám i sem:)

ERRORRREEK

14. února 2008 v 20:32 | nafnaf |  o nás,pro nás
Ahojte holky založili jsme si s klukama stránky action boys tak doufám že k nám taky někdy zavítáte.

Ahojte všichni HAF HAF zdraví vás nafnaf.

HLASUJTEEE!!!

13. února 2008 v 16:47 | action girls
Hej lidi, můžem Vás všechny poprosit, aby jste hlasovali pro náš blog?? Hlasování probíhá na stánkách http://rusinkoo.blog.cz/0802/sonb-4-zacala#komentar-22803409 , prosíme mooc, kdo navštívíte naše stránky, hoďte nám hlas... Jsme tam napsaný jako Anet,Ája,Leňa,Ivis,Majda,Verča .
Předem děkujem všem...:)