Vodnář

6. ledna 2008 v 14:13

Vodnář

* Soustředila se na vás celoroční pozornost Neptunu, bude posílena vaše citová oblast i intuice, někdy na úkor rozumu. Komukoliv, kdo požádá o pomoc, byste chtěla otevřít dveře dokořán, a to bez ohledu na časové i finanční možnosti. Vaše nevyčerpatelná schopnost generovat nejrůznější přání vás může zavést na scestí, při kterém nebudete schopna přesně rozlišit, co je vaše představa a co realita. V zápalu velkých idejí často přehlédnete "drobné" materiální překážky a hrozí vám náraz na tvrdou zem. Pokud si zachováte smysl pro realitu, tak vám až do poloviny června Venuše, Merkur, Slunce i Mars poskytují jedinečnou možnost si jak v zaměstnání, tak i v osobním životě polepšit. Nechtějí to ale zadarmo.

* Máte obrovskou výhodu, že v současném přetechnizovaném světě jste schopna osobností zaujmout. Zejména nevázanou citovostí, otevřenými emocemi a nekomplikovaností přitahujete muže jako světlo můry. Pro vás není prioritní hrubý sex, ale něžná láska. Měla byste se proto snažit vybrat si objekt, který sice něhu potřebuje, ale sám je i něhy schopen. Přestože umíte dokonale využívat všech ženských zbraní a simulovat slabost, nejste ochotna slevit ani píď ze své osobnosti, kterou jste tak dlouho budovala.

* Dávejte pozor na muže "gentlemany", kteří jsou sami ochotni vám pomáhat do kabátu, nosit nákupní tašku, vést "inteligentní" řeči a se vším s vámi souhlasit. Bývá to většinou pouhá přetvářka, směřující k jedinému cíli - oklamat vás a dosáhnout svého.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama