Střelec

6. ledna 2008 v 14:14

Střelec

* Ne že by vás čekalo nějaké neštěstí, ale budou přicházet problémy. Asi jste v minulosti něco zanedbala a to se začíná mstít. Složitě se budou vyvíjet vaše vztahy k okolí. Budete asi cítit narušení každodenního rytmu a nebudete dost dobře vědět, co si počít. Rozhodně potřebujete změnit některé zvyklosti a dostat do žil okysličenou krev.

* Nejste v tomto období příliš klidná - cítíte se nervózní a trpíte značnými změnami nálad. Vašich cílů dosáhnete jen s tolerancí a kompromisy.

* Až do konce června nečekejte, že by k vám přijel princ na bílém koni, a tak váš sexuální život asi nebude překypovat radostí. V červenci a srpnu může nastat krize. V říjnu a listopadu by měly nastat dny a noci s velkými D a N. Rozhodně by nebylo dobré v tomto období setrvávat na místech, která jsou poznamenána předchozí bitkou. Jsou přece i místa, kde před vámi budou muži klečet na kolenou, a jsou i muži, kteří by vás chtěli za každou cenu mít. Za svou sexuální potřebu byste se neměla stydět, každému dávat otevřeně najevo, co od něj čekáte, a že jakékoliv tokání a předehry jsou ztrátou času.

Pokud máte možnost, tak byste mohla zkusit i koupání "bez", svádění a milování v přírodě nebo dokonce ve skupině. Vaše nároky neuspokojí každý, a tak k nalezení toho pravého vede dlouhá cesta zkoušek, zklamání a omylů. Proto si můžete dovolit muže zkoušet - vyvést je různými technikami skoro k vrcholu, pak náhle ustat a pozorovat, co to s nimi udělá. A s nějakou láskou si přece není nutné komplikovat život.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama