Štír

6. ledna 2008 v 14:15

Štír

* Je příhodná doba pro vykonání toho, co je třeba. Víte, co chcete, máte zcela praktické plány, jste schopna účelně využít vaše síly a mělo by vám vyjít skoro vše, na co sáhnete. Pokud budete muset udělat něco, co vyžaduje velké soustředění, neztrácejte trpělivost, a pokud je to možné, opatřete si včas potřebné informace. Máte sice občas náladu se bouřit proti nesmyslným předpisům a nařízením, ale nebylo by to v současné době příliš moudré. Spíše by bylo dobré ukázat, jak to dělat k všestranné spokojenosti lépe. Rozhodně není špatné dělat něco pro své osvobození. Podmínky jsou však příznivější pro vaše vnitřní osvobození než pro osvobození vnější.

* V oblasti milování zpočátku žádné zázraky nečekejte. Až do konce srpna to budete muset nějak proklepat. Zato v září a říjnu lze očekávat výbuch! Jeho následky ovšem ponesete až do konce roku. Otázkou je­­, zda váš partner bude schopen s vámi držet krok v sexuální aktivitě a vynalézavosti. Málokdo z mužů je ochoten přiznat, že není kohoutem, na kterého slepice jen čeká a je šťastná, když si jí všimne. A málokdo z mužů je připraven na to, že po jednom okruhu se hned vyjíždí do dalšího. Noc je přece dlouhá, vaše vynalézavost nekonečná a nedáte pokoj a nedáte pokoj, pokud nedosáhnete svého.

* Není divu, že se budete koncem roku cítit unavena nebo dokonce bezmocná či ubitá. Neberte to však vážně, jde o přechodné období. Vaše tělo si prostě potřebuje trochu oddychnout. Pokud to jde, vezměte si alespoň krátkodobou dovolenou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama