Ryba

6. ledna 2008 v 14:12

Ryba

* Začátek roku snadno přečkáte a po určitých potížích v květnu se dá ještě počátek léta jakžtakž přežít. Ale již v srpnu se začnou objevovat přeháňky a někdy i bouřky. Nejhorší to bude na podzim, kdy do hry vstoupí ještě Saturn a bude od vás žádat, abyste udělala kompromis mezi tím, co chcete vy, a tím, co od vás chtějí jiní. Pokud se vám podaří najít rovnováhu mezi vašimi potřebami a závazky, získáte v listopadu klidnější chvíle. Závěr roku bude sice hektický, ale Venuše je po květnovém intermezzu připravena udělat pro vás koncem října, v listopadu a prosinci vše, co vám bude vidět na očích. Zato v červ­nu, červenci a srpnu raději nepokoušejte osud.

* Máte to neštěstí, že na vás každý na první pohled pozná, že jste narozena ve znamení Ryb. Něco tak romantického nelze nalézt v žádném znamení. Vaše oči lákají zasněností, které však neprozrazují, zda momentálně u vás převažují studené nohy, nebo žhavé srdce. A když chcete, jste schopna se proměnit v cokoliv. Jste rozenou herečkou.
Potíže nastanou, když partner není schopen uspokojit vaše náročné požadavky. Pak je třeba hledat uspokojení jinde.

Může ale nastat i obrácený případ, a to, že partner splní vaše požadavky na více než sto procent a vy se budete bát o něj přijít. Pak se však dostanete do post­­­­avení sexuální otrokyně, která bude ochotna přistoupit na všechny anomálie, které si váš partner usmyslí, i když za normálních okolností byste k tomu nikdy nesvolila. A dokonce budete mít snahu k nim navádět, abyste jej potěšila. Pak vám ale není pomoci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama