Rak

6. ledna 2008 v 14:19

Rak

* Přehnaný optimismus není namístě. Nežijte nad své poměry, a i když na něco máte, tak to nedávejte příliš najevo. Při přijímání finančních závazků buďte zdrženlivá. Může se stát, že se dostanete do právních problémů. I když máte pravdu, neznamená to, že ji prosadíte. Teprve koncem roku se do vašeho životního rytmu začne dostávat švih a vzrušení. Pokud odhodíte staré zlozvyky a pokusíte se žít spontánně, můžete se dočkat úspěchu. Šťastna můžete být jen v povolání, které vám umožní rozvinout tvůrčí schopnosti.

* Merkur ovlivňuje vaši osobnost především v květnu a červnu. Budete mít možnost setkat se s neobvyklými lidmi a vést s nimi dlouhé rozhovory, ve kterých budete schopna upřesnit vaše názory. Budete mít příležitost získat velmi důvěrné, skoro intimní informace. Ale to, co se dozvíte, si budete muset nechat sama pro sebe. Jinak můžete způsobit velké problémy.

* Pokud si chcete hodně užívat, tak nejlépe v lednu, květnu a pak až v listopadu. V těchto obdobích můžete prožít vzrušující a intenzivní milostný vztah. Protože jsou to období, která vám usnadňují navazování nových známostí, může se stát, že k někomu pocítíte sympatie, nebo se dokonce silně zamilujete. Měla byste využít příležitosti a dát přednost flirtům a sexuálním zážitkům před ostatními. Hledáte-li lásku, která je více než sex a estetické prostředí, pak tvrdě odfiltrujte brutální primitivy a soustřeďte se jen na ty, kteří ve vás vzbuzují sympatie. A pokud cítíte alespoň trochu vážných úmyslů, neváhejte. Muže získáte něžnou oddaností.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivana Šitnerova Ivana Šitnerova | E-mail | 18. června 2008 v 4:45 | Reagovat

Neveru som udpustila raz a teraz bude po pol roku čo sme zas spolu svadba.Mame sa radi a verime si ha ha .Ale fakt.

Treba niekedy risknut a odpustit .Ale cely čas mu davajte na javo,ze ste prenho jedina a bez vas sa ani ....Proste menšie lekcie.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama