Panna

6. ledna 2008 v 14:17

Panna

* Na začátku roku a v jeho závěru nebudete mít problém s tím, jak si uspořádat život. Určitě harmoničtěji a zajímavěji než dosud. Do budoucnosti se můžete dívat optimisticky, a dokonce můžete doufat, že se některé vaše sny uskuteční. Potkáte i lidi, kteří vám mohou být nápomocni, kteří jsou schopni pochopit vaše nápady a i přinášet vám něco nového.

* Finanční záležitosti by měly až do konce července probíhat jako obvykle. Velká příležitost by se vám měla naskytnout v srpnu. Ale jste v pokušení užívat příjemných pocitů končícího léta a nechat příležitost, ať si dělá, co chce. Pokud ji pro vlastní lenost nebo přílišnou opatrnost promeškáte, až do konce roku toho budete litovat.

* S uspokojováním tělesné touhy to bude jako na houpačce. Příznivými obdobími by měly být červenec, srpen a září. Muže drážděte svou ostýchavostí, oddalováním dne D, hodiny H a minuty M. Avšak všeho s mírou - v pravou chvíli je třeba obezřetně povolovat a uvolnit se pro šťastné chvilky vaše i pro šťastné chvilky partnera. Pokud se vám nenápadně podaří donutit ho, aby s vámi sdílel teplou lázeň, při které vám nejen namasíruje záda, ale i jiné partie, zdrženlivost z vaší mysli pomalu odpluje do dáli.

* Opatrnost by měla být namístě v únoru, na přechodu března a dubna i na konci roku, kdy vaše tělesná i duševní teplota nestačí na pořádné výkony. Pokud budete v těchto obdobích neuváženě nasazovat síly nebo pokud se na vaši okamžitou činnost pekelně nesoustředíte, hrozí nebezpečí maléru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama