naučte se číst v postelové řeči těla!

19. ledna 2008 v 18:45 | ivis |  sex a vztahy

Naučte se číst v postelové řeči těla!

Způsob, jak usínáte, když ve společném doupěti osiříte, vypovídá hodně o vaší lásce.

Objímáte polštář

Váš milovaný vám tak chybí, že se tulíte k jeho peřině nebo srolovanému polštáři. V pořádku. Pokud ale zaujmete prenatální pozici a stočíte se kolem pozůstalosti svého drahého jako had, může to znamenat, že se cítíte zranitelná. Možná si sama nepřipadáte tolik v bezpečí, jako když váš přítel oddychuje vedle vás. Nebo třeba o vaší lásce pochybujete. Tahle pozice na vás prozrazuje, že jste milující a věrná, ale potřebujete ujištění, že váš milý cítí totéž.

Zůstáváte na své straně postele

Jestliže nevyužijete nebývalých prostorových možností a usínáte jako obvykle, asi jste si vaší láskou opravdu jistá a nepochybujete, že váš drahý je tu pro vás, byť momentálně pospává mimo domov. Věříte si a potřebujete hodně nezávislosti, nicméně ve vztahu s partnerem se cítíte šťastná a spokojená.

Spíte na jeho půlce

Pokud se v době jeho nepřítomnosti nenápadně přesunete na jeho území, nejspíš ve vašem hodnotovém žebříčku trůní na prvním místě láska. Žádný div, že když váš drahý vystřelí z hnízda, ovládne vás tak trochu pocit prázdnoty. Stěhováním na jeho půlku můžete také vyjadřovat touhu po větší blízkosti. Pozor! Jestliže se na jeho matraci rozvalujete jako královna, nejspíš máte majetnické sklony. Dopřejte drahému prostor!

Ležíte ve středu postele

Jestliže se rozvalujete v samém centru dění, nejspíš si s přítelem užíváte vyrovnaný a rovnocenný vztah. Nemáte důvod spolu bojovat ani se přetahovat o moc. S milým vás spojuje silné citové pouto, ale zároveň zůstáváte samostatná. Potřebujete ho, ale jste si jistá, že on právě tak potřebuje vás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama