Nachlastejte!

31. ledna 2008 v 9:14 | Leňa |  sex a vztahy

Nechlastejte! Alkohol kvalitnímu sexu nesvědčí!

Jedna sklenka ho rozveselí, druhá naladí, třetí rozpálí a s těmi dalšími pošle příjemně se rozvíjející večer do krajů velmi a velmi vzdálených….

Velké procento dospělé populace má sex v alkoholovém opojení spojený s více či méně divokým zážitkem lidově zvaným »úlet«. Pokud by to bylo možné, většina z nás by nejraději v takovém případě zmáčkla na pomyslné klávesnici svého života tlačítko »Delete«. Nebo snad ne, milé dámy?
Alkohol jako afrodiziakum?
Požití alkoholu (není-li ho přespříliš) jak známo zvyšuje sebevědomí, rozvazuje jazyk, činí konzumenta rozverným a zábavným, navozuje přátelskou atmosféru… Většina vnitřních zábran pak bere za své, z nenápadných myšek se stávají divoké kočky a z uremcaných morousů šarmantní vtipálci. Jenže každá legrácka něco stojí a nic není zadarmo. Jestliže to s pitím váš protějšek přežene, padnou nejen ony zábrany, ale doslova lehne popelem i jeho schopnost dotáhnout slibně se rozvíjející hrátky do slastného konce!
Zlepšují malé dávky alkoholu opravdu erekci?
…říká se to. Nicméně odborníci varují, že se tak děje pouze u malého procenta mužů. Počínající alkoholici údajně mají ze začátku své smutné kariéry nepatrně vyšší výkonnost, než bývá obvyklé. Bohužel tuto schopnost velmi rychle ztrácejí. Ba co více, časem je u osob závislých na alkoholu patrný menší zájem o sex než u ostatní populace. A jak mizí apetit i výkonnost, klesá dokonce i kvalita spermatu!
Nejen muži pak nemohou…
Bohužel milé dámy, alkohol nejde k duhu ani vám. Ženy, které si z popíjení alkoholických nápojů udělaly své celoživotní hobby, mají prokazatelně menší schopnost dosáhnout orgasmu! Zpočátku, po dvou či třech sklenkách dobrého vína, sice můžete vypadat roztomile a působit jako veselé rošťandy s ohnivou jiskrou v oku, ale v tomto okamžiku by možná měl váš alkoholický dýchánek skončit. Tedy pokud se pak chystáte opravdu si sex užít… a také si ho pamatovat.
Pít nebo nepít?!
Alkohol se u mužů naprosto jednoznačně podílí na neschopnosti dosáhnout ejakulace. Takže jízda bude možná dlouhá (opravdu dlouhá!), ale »skutek utek«. Může se vám také stát, že si penis vašeho ovíněného miláčka bude dávat každou chvíli pauzu a vy už nebudete vědět, jak ho vzkřísit k životu. Z příjemného večera se vyklube poměrně namáhavá hra pro dospělé zvaná »Panáčku stůj!«. A jestli to nakonec ustojíte, možná si zahrajete i »Člověče nezlob se!«.
A jaké jsou vaše zkušenosti, se sklenkou či bez?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Váš romantik Váš romantik | 31. ledna 2008 v 9:26 | Reagovat

Tak,tak milé děti......... dobrou noc :)

2 LeMans - tajný agent LeMans - tajný agent | 31. ledna 2008 v 12:41 | Reagovat

No tak všeho moc škodí že, ale v přiměřené míře alkoholického opojení je sex jako čekuláda s bublinkama - prostě fenomenální...  A že by si to někdy  to moje nářadí v polovině hry rozmyslelo? to se mi ještě nestalo.. I když já su eště mladé ocas, tak to na mě třeba s přibývajícím věkem bude působit jinak...

3 Verunka Verunka | 31. ledna 2008 v 12:41 | Reagovat

aaaa.ty vole lenko,to sem nemelas davat,uz nepiju:-D, teda jeste zitra a radeji smitec:-)))))

4 LeMans - tajný agent LeMans - tajný agent | 31. ledna 2008 v 12:41 | Reagovat

Heh.. ted jsem si uvědomil, že pojmenování ocas zdá se mi poněkud neštastné..

5 Leňa Leňa | 31. ledna 2008 v 13:24 | Reagovat

Proč,Veri?

6 LeMans - tajný agent LeMans - tajný agent | 31. ledna 2008 v 15:07 | Reagovat

Klidně chlastej, ale nesmíš to s tím chlastem přehnat :)

7 bambi bambi | 4. srpna 2008 v 11:02 | Reagovat

se svým přítelem prožívá skvělý sex...ovšem občas mývá problém s erekcí nebo se prostě "udělá" příliš brzo takže já to nestihnu:D mě to sice nevadí ale většinou pakk hasne veštkerá komunikace on se mnou nemluví a je zle....když si dá tak dvě tři pivka jeho chlouba nikdy nezklame a jízdu si užijeme oba dva naplno a jak zde píšeš alkohol mi rozvázal jazyk tudíš sem přítely bez ostýchu řekla co chci.ovšem když  to oba přeženeme....škoda mluvit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama