Kozoroh

6. ledna 2008 v 14:13

Kozoroh

* Mělo by se vám až do konce února dařit a dobré myšlenky, které vás napadnou, by mohly mít dlouhodobější účinky. V polovině dubna na vás sedne jarní únava a věci nebudou vycházet, jak si přejete. To by však neměl být důvod k rozmrzelosti, protože koncem dubna a počátkem května vám Merkur poskytne možnost někoho přemluvit ve váš prospěch.

* Do konce roku budete jednou nahoře (konec srpna, polovina září), jednou dole (druhá polovina září, říjen). Závěr roku by vám měl ukázat příjemnější stránky života. Bez určitého úsilí to však nebude a nějaká, ne příliš příjemná rozhodnutí budete muset udělat. Ve vašem životě začíná nový dvanáctiletý cyklus, cyklus ve kterém byste měla učinit závažná rozhodnutí pro budoucnost. Na cestě k lepšímu jsou i nějaké pastičky. Brzděte raději optimismus a chraňte se jakéhokoliv přepínání. Stavte svou budoucnost na pevných základech a pod solidní střechou, abyste nakonec nestála sama v prudkém lijáku. Žádná rizika při investování!

* Pokud jde o milování, planety vám nabízejí tři příznivá období - konec března a počátek dubna, celý květen a počátek června a celý prosinec.
n I když někdy navenek působíte jako ledovec, máte srdce na pravém místě. Jen je velmi zranitelné. Potřebujete vzbudit zdání, že jste jehňátko, které je nutno polaskat, i když je ve vás koncentrovaná ženská rafinovanost. Vaše intuice je přitom schopna rozeznat, kdy jde o skutečný obdiv a kdy jen o cílené lákání, o co vlastně jde, a tak si můžete chladně vybírat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama