Blíženci

6. ledna 2008 v 14:20

Blíženci

* Pravděpodobně máte pocit, že vám někdo trvale hází klacky pod nohy. Nic neprobíhá, jak chcete. Věci, o kterých jste si myslela, že jsou dávno pohřbeny, se dostávají na pořad dne a vy nevíte proč. A o drobné či větší konflikty není nouze. Nemáte přitom, komu se s problémy bez obav svěřit. Největší chybou by bylo, kdybyste ztratila sebevědomí a začala sama o sobě pochybovat. Můžete prohrát řadu drobných potyček, můžete utrpět i větší šrámy, ale budoucí vítězství by mělo být vaše.

Veškeré aktivity byste měla soustředit do jarních měsíců a pak je už jen udržovat v chodu. Vyvíjet snahu o něco nového od září do prosince nemá příliš význam. Zpomaluje se váš životní rytmus, snadněji se unavíte.
n Ani v oblasti lásky duševní i tělesné nelze očekávat přílišné zázraky. Leden a únor jsou dosti ztraceny, protože budete mít jiné starosti než citové záležitosti. A ve zmatku, který bude panovat, se budete moci jen velmi těžce soustředit na to, čemu a komu vlastně dávat přednost. Něco by mohlo začít klíčit v dubnu a vykvést v máji.

* Pokud si chcete skutečně užít, naplánujte si dovolenou na konec srpna a počátek září. Mars vás nabije takovou energií, že se sama budete divit, a nic vám nebude nedosažitelné. A kdyby se u druhé strany objevilo určité zaváhání, vyviňte všechno úsilí k jeho překonání.

* Konec roku využijte k určité bilanci a k tomu, abyste si udělala pořádek nejen ve vztahu k ostatním, ale především ve vztahu k sobě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fuj fuj | 20. července 2008 v 17:04 | Reagovat

fuj to je nechutně dlouhé ani se m ito nechce číst ale jiank dobrý blog akorát tu prosím příště dávej mín čtení

2 anonym anonym | 28. července 2008 v 12:01 | Reagovat

je to fakt trapnýýýýýýýýýýýýýý

3 astrolog astrolog | 24. srpna 2008 v 14:01 | Reagovat

kecy....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama