Beran

6. ledna 2008 v 14:10

Beran

* Nemusíte počítat s ničím špatným. Musíte však hledět, abyste se v každodenních záležitostech trochu více ukáznila a nedala tak někomu příležitost, aby se po vás svezl. Podpora Pluta by vám měla zajistit dostatek vytrvalosti a odvahy, ale nesmíte to přehánět. Soustřeďte se jen na jednu záležitost, o jejímž významu jste přesvědčena, a tu dotáhněte do konce.

* Vaše erotické sny byste se měla pokusit naplňovat především od ledna až do konce května. Asi vás bude lákat někoho obestřít pavučinou a izolovat jej od ostatního světa. Ale pavučina je velmi křehký materiál, mnoho razance nevydrží.

* Červen, červenec a srpen i konec září a říjen příliš perspektivy nedávají. Zato v prosinci - to by mělo být něco mimořádného! Je to však zcela na vás. Nesmíte promeškat jakoukoliv příležitost a musíte jít rychle i agresivně za svým cílem. A máte dostatečně pevnou vůli, abyste zrealizovala jakýkoliv divoký sen.

* Vaší předností je, že dokážete na první pohled odhadnout, zda muž za něco stojí. A pokud ano, tak nemůže uniknout. Máte vše, abyste partnera donutila k pořádnému výkonu, a když se vám zdá, že zaostává, tak pracujte sama na plné obrátky, abyste dosáhla vyvrcholení. Na muži tolik nezáleží.

* V roce 2008 nepřijímejte žádnou výzvu, která by vyžadovala vaše plné nasazení. Snadno se unavíte a budete pak zbytečně nevrlá a podrážděná. Pokud byste se v průběhu roku pokoušela něco prosadit silou, vaše bezohlednost by mohla vyvolat nejen kritiku, ale i tvrdá proti­opatření.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama