8 typů milenců

23. ledna 2008 v 9:22 | ája
Cholerik, flegmatik... Tohle základní dělení povah všichni známe. Podobná typologie ale existuje i v sexu. Podle chování v posteli se dá určit 8 základních typů.

Vášeň je pro vás na prvním místě a sex znamená drogu, které jste propadli? Pak vás asi stěží uspokojí partner, který se v posteli nejraději mazlí se svým notebookem. Následující erotická typologie by vám měla pomoci rozpoznat, zda máte stejný pohled na »věc«.

Citlivý

Romantika pro něj hraje prim. V posteli dává přednost něžným a láskyplným polibkům
předsportovními výkony. Touží především po citovém vztahu, který je pro něj důležitější než erotická dobrodružství.

Erotický

Tak trochu hračička. Stále vymýšlí nové a nové techniky. Erotickou literaturu má v malíku, ale baví ho především experimentovat. Touží po vášnivém, intenzivním sexu. Když ne pořád, tak alespoň hodně často.

Závislý

V hlavě má sex, sex a zase sex. Potřebuje ho každý den. Jinak se cítí nesvůj. Ale pozor! Žádné vynalézavé hrátky od něj nečekejte. Za své vezme zcela určitě u předehra. Vezme si vás rychle a bezohledně.

Ohleduplný

Jeho nejčastější otázka zní: "Miláčku, jak se ti to líbilo?" Snaží se protějšek dostat na vrchol blaha. Pokud při tom vrníte rozkoší, má větší radost než z vlastního orgasmu.

Záletný

Vyzná se. Moc dobře ví, co vám udělá dobře. Aby taky ne... Obvykle má stálého partnera, s nímž vede spokojený sexuální život. I tak si ale potřebuje erotický život okořenit, a proto si neodpustí tajemné výpravy do cizích postelí.

Vystresovaný

Pořád se cítí být pod tlakem. Při dotýkání se vašeho těla se mu rozklepou ruce. Stále má strach, že selže a uřízne si ostudu. Potřebuje dostatečně chválit.

Chladný

Sex je pro něho cizí slovo. O milování nemá sebemenší zájem. Buď se s tímto postižením už narodil, nebo o své libido přišel s postupujícím věkem.

Zaneprázdněný

Po sexu sice tu a tam zatouží, ale raději se věnuje pracovním povinnostem. Jeho nejvěrnějším partnerem bývá notebook, který si nezřídka bere i do postele.
Tak co holky, kterýho máte,nebo byste chtěla:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miguška !! Miguška !! | Web | 23. ledna 2008 v 9:22 | Reagovat

Ahojík,pokud máš zájem o vůni lovetrap,kterou získáš za pouhou sms,tak se registruj:

http://www.lovetrap.cz/registrace/

A do políčka :kod kamarádky,která ti nás doporučila napiš kod: TAJM4 A pak už jen pošli sms,která stojí podle ceny tvého operátora (do 3 korun) Ten kdo se autorizuje a napíše tam ten kod TAJM4 a napíše mi jakou tam má přezdívku tak mu udělám diplom!děkuji moc .. mějte se hezky.pa

PS: sry za reklamu...

2 LeMans - tajný agent LeMans - tajný agent | 23. ledna 2008 v 14:35 | Reagovat

a co třeba sobecký? nebo stydlivý...  takových rozdělení by se dalo najít.. nefim kdo takový články vymýšlí..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama