Leden 2008

vtípky

6. ledna 2008 v 14:38 | Verunka |  vtípky a hádanky
Zastaví auto u přechodu, kde stojí pěkná, ale fakt pěkná slečna. Řidič stáhne okýnko a povídá: "Slečno, umím báječně lízat a jsem diskrétní." Na to se kráska nahne k němu do okýnka a odpoví: "Tak si vyliž prdel a nikomu o tom neříkej!"
Přijde chlápek do bordelu a ptá se:"Honíte tady čuráky?".K němu přistoupí nějaká šlapka a odpoví"Ano..."."Tak si mě chyťte!!
Jde Pepíček s Mařenkou po lese a Mařenka si vyhrne sukni a roztouženým hlasem povídá: Pepíčku poznamenej mě do konce života.
Pepíček přemýšlí a pochvíli vezme klacek a vypíchne Mařence oko.
Baví se dva chlápkové v práci a jeden se ptá druhého: "Hele, používáte při souloži prezervativ?" "No jasně." "a už se ti stalo že ti tam zůstal?" "No jo, mockrát." "a co s tím děláš?" "Nic, normálně ho vyseru."
Co myslí ženy při souloži když leží na zádech? Milenka: Miluje mě či nemiluje? Prostitutka: Zaplatí nebo nezaplatí? Manželka: Vymalovat či nevymalovat?
Jeli dva čundráci na vandr a měli jeden spacák.Večer do něho vlezli.Za chvilku ten jeden povídá.Ty Franto ty si honíš péro.No a co má být.Tak se na to vyser protože honíš moje.
Co je to vrchol důvěry???Když dva lidožrouti vzajemně provádějí oralní sex.

Po divokém mejdanu se chlap probudi vedle cizí ženy a ptá se jí : Proboha, kolik je ti let?
Přesně tolik, na kolik vypadám! Neser mě, tak dlouho přece člověk nežije!!!

Blíženci

6. ledna 2008 v 14:20

Blíženci

* Pravděpodobně máte pocit, že vám někdo trvale hází klacky pod nohy. Nic neprobíhá, jak chcete. Věci, o kterých jste si myslela, že jsou dávno pohřbeny, se dostávají na pořad dne a vy nevíte proč. A o drobné či větší konflikty není nouze. Nemáte přitom, komu se s problémy bez obav svěřit. Největší chybou by bylo, kdybyste ztratila sebevědomí a začala sama o sobě pochybovat. Můžete prohrát řadu drobných potyček, můžete utrpět i větší šrámy, ale budoucí vítězství by mělo být vaše.

Veškeré aktivity byste měla soustředit do jarních měsíců a pak je už jen udržovat v chodu. Vyvíjet snahu o něco nového od září do prosince nemá příliš význam. Zpomaluje se váš životní rytmus, snadněji se unavíte.
n Ani v oblasti lásky duševní i tělesné nelze očekávat přílišné zázraky. Leden a únor jsou dosti ztraceny, protože budete mít jiné starosti než citové záležitosti. A ve zmatku, který bude panovat, se budete moci jen velmi těžce soustředit na to, čemu a komu vlastně dávat přednost. Něco by mohlo začít klíčit v dubnu a vykvést v máji.

* Pokud si chcete skutečně užít, naplánujte si dovolenou na konec srpna a počátek září. Mars vás nabije takovou energií, že se sama budete divit, a nic vám nebude nedosažitelné. A kdyby se u druhé strany objevilo určité zaváhání, vyviňte všechno úsilí k jeho překonání.

* Konec roku využijte k určité bilanci a k tomu, abyste si udělala pořádek nejen ve vztahu k ostatním, ale především ve vztahu k sobě.

Rak

6. ledna 2008 v 14:19

Rak

* Přehnaný optimismus není namístě. Nežijte nad své poměry, a i když na něco máte, tak to nedávejte příliš najevo. Při přijímání finančních závazků buďte zdrženlivá. Může se stát, že se dostanete do právních problémů. I když máte pravdu, neznamená to, že ji prosadíte. Teprve koncem roku se do vašeho životního rytmu začne dostávat švih a vzrušení. Pokud odhodíte staré zlozvyky a pokusíte se žít spontánně, můžete se dočkat úspěchu. Šťastna můžete být jen v povolání, které vám umožní rozvinout tvůrčí schopnosti.

* Merkur ovlivňuje vaši osobnost především v květnu a červnu. Budete mít možnost setkat se s neobvyklými lidmi a vést s nimi dlouhé rozhovory, ve kterých budete schopna upřesnit vaše názory. Budete mít příležitost získat velmi důvěrné, skoro intimní informace. Ale to, co se dozvíte, si budete muset nechat sama pro sebe. Jinak můžete způsobit velké problémy.

* Pokud si chcete hodně užívat, tak nejlépe v lednu, květnu a pak až v listopadu. V těchto obdobích můžete prožít vzrušující a intenzivní milostný vztah. Protože jsou to období, která vám usnadňují navazování nových známostí, může se stát, že k někomu pocítíte sympatie, nebo se dokonce silně zamilujete. Měla byste využít příležitosti a dát přednost flirtům a sexuálním zážitkům před ostatními. Hledáte-li lásku, která je více než sex a estetické prostředí, pak tvrdě odfiltrujte brutální primitivy a soustřeďte se jen na ty, kteří ve vás vzbuzují sympatie. A pokud cítíte alespoň trochu vážných úmyslů, neváhejte. Muže získáte něžnou oddaností.

Lev

6. ledna 2008 v 14:18

Lev

* Počátkem roku se budete muset zabývat nenáviděnou rutinou, přičemž se budete muset stýkat s lidmi, které byste raději neviděla. Od května se si­tuace zlepší. V letních měsících budou kulminovat vaše intelektuální schopnosti i duševní aktivita, a tak asi budete chtít ovlivnit svět. Neprosazujte jednostranně své zájmy, a to ani tehdy, když se domníváte, že jste silnější. Větší úspěch budete mít, když sklopíte hlavu, budete se snažit s ostatními spolupracovat a respektovat jejich přání. Nedovolte, aby na vás někdo štípal dříví.

* Vaše intimní záležitosti budou značně proměnlivé. Poměrně příznivými obdobími jsou - leden, duben, červen, červenec, srpen a pak až prosinec. Měla byste více dbát na přátelské vztahy, protože z nich může vzejít nečekaně dobrá příležitost. Ale více než sex potřebujete letos lásku a povzbuzení. Díky Marsu budete na přelomu července a srpna v té nejlepší kondici pro fyzické milování. Sex je pro vás tou nejpříjemnější záležitostí, i když jen za předpokladu, že chcete, a ne že musíte. Jste královnou sexu, a tak se nesmíte spokojit s nějakým chudinkou. Můžete si vybrat mezi dvěma základními taktikami - hladově na muže skočit a nemilosrdně jej znásilnit, nebo nasyceně mroukat a postupně ho dráždit k nepříčetnosti - vašimi půvaby, oblečením, vzrušujícím prostředím. K nepříznivým měsícům roku 2008 patří březen a říjen. I když budete mít v tomto období touhu po ukojení smyslů, chovejte se umírněně a dbejte na to, abyste někoho nepoškodila. Mít potěšení ze života lze občas i bez sexu.

Panna

6. ledna 2008 v 14:17

Panna

* Na začátku roku a v jeho závěru nebudete mít problém s tím, jak si uspořádat život. Určitě harmoničtěji a zajímavěji než dosud. Do budoucnosti se můžete dívat optimisticky, a dokonce můžete doufat, že se některé vaše sny uskuteční. Potkáte i lidi, kteří vám mohou být nápomocni, kteří jsou schopni pochopit vaše nápady a i přinášet vám něco nového.

* Finanční záležitosti by měly až do konce července probíhat jako obvykle. Velká příležitost by se vám měla naskytnout v srpnu. Ale jste v pokušení užívat příjemných pocitů končícího léta a nechat příležitost, ať si dělá, co chce. Pokud ji pro vlastní lenost nebo přílišnou opatrnost promeškáte, až do konce roku toho budete litovat.

* S uspokojováním tělesné touhy to bude jako na houpačce. Příznivými obdobími by měly být červenec, srpen a září. Muže drážděte svou ostýchavostí, oddalováním dne D, hodiny H a minuty M. Avšak všeho s mírou - v pravou chvíli je třeba obezřetně povolovat a uvolnit se pro šťastné chvilky vaše i pro šťastné chvilky partnera. Pokud se vám nenápadně podaří donutit ho, aby s vámi sdílel teplou lázeň, při které vám nejen namasíruje záda, ale i jiné partie, zdrženlivost z vaší mysli pomalu odpluje do dáli.

* Opatrnost by měla být namístě v únoru, na přechodu března a dubna i na konci roku, kdy vaše tělesná i duševní teplota nestačí na pořádné výkony. Pokud budete v těchto obdobích neuváženě nasazovat síly nebo pokud se na vaši okamžitou činnost pekelně nesoustředíte, hrozí nebezpečí maléru.

Váhy

6. ledna 2008 v 14:16

Váhy

* Jupiter ve vás probouzí určitou velkorysost, zároveň však naznačuje, že jste ve vašich snahách po uplatnění dosáhla určité meze. Nyní bude záležet na vaší poctivosti, zda se budete moci s pýchou podívat na dosud dosažené výsledky, zda se vám podaří udržet na uzdě optimismus a zda poznáte, že máte ještě hodně co dohánět. Dosavadní život vám umožnil dojít ke slušné životní úrovni a v některém ohledu i k určitému komfortu. Spokojte se zatím s tím, co máte, a nemyslete na další expanzi. Malé věci však řešte rukou mávnutím.

* Pro vážnější akce, ať již ve finančních záležitostech, nebo v zaměstnání, nejsou počátek roku a červenec příznivým obdobím. Ale kupodivu ani září. Význačná rozhodnutí byste měla realizovat v srpnu a pak až v druhé polovině prosince.

* Máj je sice lásky čas, ale tento rok pro vás rozhodně ne. A dokonce ani únor, březen a duben. Něco málo byste mohla zkusit v lednu. Ale pravé žně jsou pro vás připraveny od června do konce roku, zejména v září a v prosinci. Je třeba jemně naznačit, že hrubí kohouti jsou nežádoucí a že k cíli vede jen trvalá něžnost a pochlebování. I vlastní sex je se vším všudy divadelní představení a vy musíte začít v roli perfektní dámy.

* Energie byste měla mít přebytek, a jak vidíte, budete mít řadu možností ji beztrestně uvolnit. Dělejte něco, co vyžaduje hodně námahy, ať již tělesné, nebo duševní. Pokud se vám však bude zdát, že jste již po malé námaze unavená, tak není něco v pořádku a měla byste vyhledat lékaře.

Štír

6. ledna 2008 v 14:15

Štír

* Je příhodná doba pro vykonání toho, co je třeba. Víte, co chcete, máte zcela praktické plány, jste schopna účelně využít vaše síly a mělo by vám vyjít skoro vše, na co sáhnete. Pokud budete muset udělat něco, co vyžaduje velké soustředění, neztrácejte trpělivost, a pokud je to možné, opatřete si včas potřebné informace. Máte sice občas náladu se bouřit proti nesmyslným předpisům a nařízením, ale nebylo by to v současné době příliš moudré. Spíše by bylo dobré ukázat, jak to dělat k všestranné spokojenosti lépe. Rozhodně není špatné dělat něco pro své osvobození. Podmínky jsou však příznivější pro vaše vnitřní osvobození než pro osvobození vnější.

* V oblasti milování zpočátku žádné zázraky nečekejte. Až do konce srpna to budete muset nějak proklepat. Zato v září a říjnu lze očekávat výbuch! Jeho následky ovšem ponesete až do konce roku. Otázkou je­­, zda váš partner bude schopen s vámi držet krok v sexuální aktivitě a vynalézavosti. Málokdo z mužů je ochoten přiznat, že není kohoutem, na kterého slepice jen čeká a je šťastná, když si jí všimne. A málokdo z mužů je připraven na to, že po jednom okruhu se hned vyjíždí do dalšího. Noc je přece dlouhá, vaše vynalézavost nekonečná a nedáte pokoj a nedáte pokoj, pokud nedosáhnete svého.

* Není divu, že se budete koncem roku cítit unavena nebo dokonce bezmocná či ubitá. Neberte to však vážně, jde o přechodné období. Vaše tělo si prostě potřebuje trochu oddychnout. Pokud to jde, vezměte si alespoň krátkodobou dovolenou.

Střelec

6. ledna 2008 v 14:14

Střelec

* Ne že by vás čekalo nějaké neštěstí, ale budou přicházet problémy. Asi jste v minulosti něco zanedbala a to se začíná mstít. Složitě se budou vyvíjet vaše vztahy k okolí. Budete asi cítit narušení každodenního rytmu a nebudete dost dobře vědět, co si počít. Rozhodně potřebujete změnit některé zvyklosti a dostat do žil okysličenou krev.

* Nejste v tomto období příliš klidná - cítíte se nervózní a trpíte značnými změnami nálad. Vašich cílů dosáhnete jen s tolerancí a kompromisy.

* Až do konce června nečekejte, že by k vám přijel princ na bílém koni, a tak váš sexuální život asi nebude překypovat radostí. V červenci a srpnu může nastat krize. V říjnu a listopadu by měly nastat dny a noci s velkými D a N. Rozhodně by nebylo dobré v tomto období setrvávat na místech, která jsou poznamenána předchozí bitkou. Jsou přece i místa, kde před vámi budou muži klečet na kolenou, a jsou i muži, kteří by vás chtěli za každou cenu mít. Za svou sexuální potřebu byste se neměla stydět, každému dávat otevřeně najevo, co od něj čekáte, a že jakékoliv tokání a předehry jsou ztrátou času.

Pokud máte možnost, tak byste mohla zkusit i koupání "bez", svádění a milování v přírodě nebo dokonce ve skupině. Vaše nároky neuspokojí každý, a tak k nalezení toho pravého vede dlouhá cesta zkoušek, zklamání a omylů. Proto si můžete dovolit muže zkoušet - vyvést je různými technikami skoro k vrcholu, pak náhle ustat a pozorovat, co to s nimi udělá. A s nějakou láskou si přece není nutné komplikovat život.

Kozoroh

6. ledna 2008 v 14:13

Kozoroh

* Mělo by se vám až do konce února dařit a dobré myšlenky, které vás napadnou, by mohly mít dlouhodobější účinky. V polovině dubna na vás sedne jarní únava a věci nebudou vycházet, jak si přejete. To by však neměl být důvod k rozmrzelosti, protože koncem dubna a počátkem května vám Merkur poskytne možnost někoho přemluvit ve váš prospěch.

* Do konce roku budete jednou nahoře (konec srpna, polovina září), jednou dole (druhá polovina září, říjen). Závěr roku by vám měl ukázat příjemnější stránky života. Bez určitého úsilí to však nebude a nějaká, ne příliš příjemná rozhodnutí budete muset udělat. Ve vašem životě začíná nový dvanáctiletý cyklus, cyklus ve kterém byste měla učinit závažná rozhodnutí pro budoucnost. Na cestě k lepšímu jsou i nějaké pastičky. Brzděte raději optimismus a chraňte se jakéhokoliv přepínání. Stavte svou budoucnost na pevných základech a pod solidní střechou, abyste nakonec nestála sama v prudkém lijáku. Žádná rizika při investování!

* Pokud jde o milování, planety vám nabízejí tři příznivá období - konec března a počátek dubna, celý květen a počátek června a celý prosinec.
n I když někdy navenek působíte jako ledovec, máte srdce na pravém místě. Jen je velmi zranitelné. Potřebujete vzbudit zdání, že jste jehňátko, které je nutno polaskat, i když je ve vás koncentrovaná ženská rafinovanost. Vaše intuice je přitom schopna rozeznat, kdy jde o skutečný obdiv a kdy jen o cílené lákání, o co vlastně jde, a tak si můžete chladně vybírat.

Vodnář

6. ledna 2008 v 14:13

Vodnář

* Soustředila se na vás celoroční pozornost Neptunu, bude posílena vaše citová oblast i intuice, někdy na úkor rozumu. Komukoliv, kdo požádá o pomoc, byste chtěla otevřít dveře dokořán, a to bez ohledu na časové i finanční možnosti. Vaše nevyčerpatelná schopnost generovat nejrůznější přání vás může zavést na scestí, při kterém nebudete schopna přesně rozlišit, co je vaše představa a co realita. V zápalu velkých idejí často přehlédnete "drobné" materiální překážky a hrozí vám náraz na tvrdou zem. Pokud si zachováte smysl pro realitu, tak vám až do poloviny června Venuše, Merkur, Slunce i Mars poskytují jedinečnou možnost si jak v zaměstnání, tak i v osobním životě polepšit. Nechtějí to ale zadarmo.

* Máte obrovskou výhodu, že v současném přetechnizovaném světě jste schopna osobností zaujmout. Zejména nevázanou citovostí, otevřenými emocemi a nekomplikovaností přitahujete muže jako světlo můry. Pro vás není prioritní hrubý sex, ale něžná láska. Měla byste se proto snažit vybrat si objekt, který sice něhu potřebuje, ale sám je i něhy schopen. Přestože umíte dokonale využívat všech ženských zbraní a simulovat slabost, nejste ochotna slevit ani píď ze své osobnosti, kterou jste tak dlouho budovala.

* Dávejte pozor na muže "gentlemany", kteří jsou sami ochotni vám pomáhat do kabátu, nosit nákupní tašku, vést "inteligentní" řeči a se vším s vámi souhlasit. Bývá to většinou pouhá přetvářka, směřující k jedinému cíli - oklamat vás a dosáhnout svého.

Ryba

6. ledna 2008 v 14:12

Ryba

* Začátek roku snadno přečkáte a po určitých potížích v květnu se dá ještě počátek léta jakžtakž přežít. Ale již v srpnu se začnou objevovat přeháňky a někdy i bouřky. Nejhorší to bude na podzim, kdy do hry vstoupí ještě Saturn a bude od vás žádat, abyste udělala kompromis mezi tím, co chcete vy, a tím, co od vás chtějí jiní. Pokud se vám podaří najít rovnováhu mezi vašimi potřebami a závazky, získáte v listopadu klidnější chvíle. Závěr roku bude sice hektický, ale Venuše je po květnovém intermezzu připravena udělat pro vás koncem října, v listopadu a prosinci vše, co vám bude vidět na očích. Zato v červ­nu, červenci a srpnu raději nepokoušejte osud.

* Máte to neštěstí, že na vás každý na první pohled pozná, že jste narozena ve znamení Ryb. Něco tak romantického nelze nalézt v žádném znamení. Vaše oči lákají zasněností, které však neprozrazují, zda momentálně u vás převažují studené nohy, nebo žhavé srdce. A když chcete, jste schopna se proměnit v cokoliv. Jste rozenou herečkou.
Potíže nastanou, když partner není schopen uspokojit vaše náročné požadavky. Pak je třeba hledat uspokojení jinde.

Může ale nastat i obrácený případ, a to, že partner splní vaše požadavky na více než sto procent a vy se budete bát o něj přijít. Pak se však dostanete do post­­­­avení sexuální otrokyně, která bude ochotna přistoupit na všechny anomálie, které si váš partner usmyslí, i když za normálních okolností byste k tomu nikdy nesvolila. A dokonce budete mít snahu k nim navádět, abyste jej potěšila. Pak vám ale není pomoci.

Býk

6. ledna 2008 v 14:11

Býk

* Zejména v zaměstnání byste si mohla při troše snahy přilepšit. Příliš rychle to nepůjde, takže neztrácejte naději a snažte se, abyste s tím, kdo vám může pomoci, dobře vycházela. A nešetřete na materiálu a námaze při budování solidního základu. Patří k tomu i si něco odborného přečíst. A kdybyste se navíc věnovala studiu cizích jazyků nebo, nedej pánbůh, kdyby vás někdo donutil se podrobněji seznámit s počítačem, tak by to bylo skoro ideální.

* K navazování kontaktů budete mít několik dobrých příležitostí, zejména v květnu a červnu. Opatrnost ve stycích zachovávejte v březnu a od srpna do konce roku. V žádném případě nedávejte najevo své mínění a vyhněte se jakýmkoliv střetům.

* Láska je věc nebeská a trochu sexu nikdy neškodí. Od počátku února do konce června by měla vaše nálada stoupat a zejména v červ­nu byste měla být duševně i tělesně připravena. Budete mít dostatek energie, abyste dokázala dát do souladu milostné požadavky s běžným životem. Problé-
mem ovšem je, že vaše erotické představy jsou značně roztříštěné, takže nebudete asi přesně vědět, kdy se na co soustředit. Vaše erotické signály musí být nenápadné, a když najdou odezvu, tak pro zvýšení napětí předstírejte nejprve odstup a pak zdráhavost.

* Od srpna to jede strmě dolů až do konce roku. Není od věci využít této doby k regeneraci nejen duše, ale i těla. Návštěva některých kosmetických salonů by se měla stát samozřejmostí. A když už se vydáte do ulic, měla byste se podívat i po něčem, co by potěšilo vaši duši.

Beran

6. ledna 2008 v 14:10

Beran

* Nemusíte počítat s ničím špatným. Musíte však hledět, abyste se v každodenních záležitostech trochu více ukáznila a nedala tak někomu příležitost, aby se po vás svezl. Podpora Pluta by vám měla zajistit dostatek vytrvalosti a odvahy, ale nesmíte to přehánět. Soustřeďte se jen na jednu záležitost, o jejímž významu jste přesvědčena, a tu dotáhněte do konce.

* Vaše erotické sny byste se měla pokusit naplňovat především od ledna až do konce května. Asi vás bude lákat někoho obestřít pavučinou a izolovat jej od ostatního světa. Ale pavučina je velmi křehký materiál, mnoho razance nevydrží.

* Červen, červenec a srpen i konec září a říjen příliš perspektivy nedávají. Zato v prosinci - to by mělo být něco mimořádného! Je to však zcela na vás. Nesmíte promeškat jakoukoliv příležitost a musíte jít rychle i agresivně za svým cílem. A máte dostatečně pevnou vůli, abyste zrealizovala jakýkoliv divoký sen.

* Vaší předností je, že dokážete na první pohled odhadnout, zda muž za něco stojí. A pokud ano, tak nemůže uniknout. Máte vše, abyste partnera donutila k pořádnému výkonu, a když se vám zdá, že zaostává, tak pracujte sama na plné obrátky, abyste dosáhla vyvrcholení. Na muži tolik nezáleží.

* V roce 2008 nepřijímejte žádnou výzvu, která by vyžadovala vaše plné nasazení. Snadno se unavíte a budete pak zbytečně nevrlá a podrážděná. Pokud byste se v průběhu roku pokoušela něco prosadit silou, vaše bezohlednost by mohla vyvolat nejen kritiku, ale i tvrdá proti­opatření.

Opilé halušky

4. ledna 2008 v 0:23 opilé hallušky
Tak Vás vítáme u naší nové rubriky "opilé halušky", pod názvem se neskrývá žádný recept, jak se může zdát, ale když se prostě člověk opije (což action girls umí na jedničku) může se lehce přeřeknout a tak vznikají haluze neboli halušky a proto, že jsou nejčastěji pod vlivem alkoholu, jsou prostě opilé :-).

Z akcí si jich bohužel právě kvůli tomu alkoholu moc nepamatujeme, zatím je jich pár,ale postupem času a prokalených akcí jich bude víc a víc....
Před Apollem, když se sháněl odvoz, naši Ivanku nenapadlo nic lepšího, než to, že půjce policajtům zatančit na pakotu... :-) (kapotu)
Při focení o5 Ivis zaperlila a to tak, že radila jak být na fotce svůdná a to tak, že se musí chytnout té tučky....:) (tyčky)
Když Verča řešila dodávku pizzy na Jirkovu oslavu a snažila se zjistit,kdo ji platil, zeptala se : "A to platil svatil?" :)) (platil Svaťa)
Tentokrát Ivanka řešila to, že by si děsně přála jednou vyhrát v tolerii... :) (loterii)¨
Náš přípitek, kterej říkáme jen my zní "MY VÍIME" a jenou na akci, když už jsme byli šrot pravila Ájinka :"Proč říkáme MY VÍME, když víme HOVNO?!"
U tady toho jsem nebyla,takže nevím kdo to řekl, ale byla to buď Ájinka nebo Majda. "Budou mu z toho stát hlavy na hlavě!" (vlasy na hlavě)
Ájinka měla tentokrát asi nějaký choutky nebo co a zničeho nic vyhrkla : "Ty vole!....Ty vole,mě vrní ruka v kabelce!!" :-))) (kabelka v ruce,nebo spíš mobil v té kabelce)
A trošku starší výtvor Ivanky, to jsme měli jet poprvé do Kroměříže a ona se tak děsně těšila, až si zapaří a až si dá konečně to kuja pájo...:))) (kuba libre)
No a když Verča trošku víc přepila a nechala se nahustit, tak šla za Lenkou s otázkou : "Lenííí, jak vypadá kříženec jezevčíka s jezevčíkem,von ho prej má a je jak špic..." :)))
todle sice nebyly naše přeřeky,ale stojí taky za to,že ivis:D
Zbyňo, dáš si ferero? Ne ne díky nechci rafo (ferero).
Ty vole zhasněte to světlo je tady vedro (to nevím co přesně mělo být ale asi mu svítilo do očí světlo)
Na chatě:
Tak tentokrát nám zase perlila Ivanka:
Když mi spadl jelení lůj na zem tak na mě Ivanka volá Majdi, Majdi spadlo ti olebo (tedy Labello).

co nás čeká v roce 2008

2. ledna 2008 v 10:58 | ája
tak je to tu, máme zase novej rok, jsme zase o rok starší, jak říkají naši, možná i o rok chytřejší:)) ikdyž to nevím, protože hned při vypisování papíru jsem tam napsala: v km 2.1.2007, ale to se asi stane ze začátku roku každýmu,že...
oslava silvestra byla celkem fajn, když pominu to,že sem si ťukala s půlkou jahody a půlkou šampáňa, že ivano??? a že nakonec se všichni slili a dohádali, tak to bylo supr, jen děcka, pojeďmě příště už někam dopryč!!! jsem zvědavá, kolikrát si to ještě budeme toho 31. prosince říkat:) foto ze silvestra(zbytek dodám k nám do galerky)
a copak nás čeká v tomto roce? kromě toho, že vstupuje v platnost reforma veřejných financí, všechno nám zdraží, sníží mi zmetci rodičák, v únoru bude volba novýho prezidenta, v srpnu skončí platnost padesátníků, od září se budou vydávat pasy nejen s fotografií ale i digitálním otiskem prstu a spousty dalších novinek, tak ACTION GIRLS ČEKÁ HLAVNĚ SPOUSTA PAŘEB A BEZVA AKCÍ!!!!!:) že holky???