Jen vibrátor mi opravdu rozumí

3. prosince 2007 v 7:49

Jen vibrátor mi opravdu rozumí

Otravná přítěž

Ženy, jejichž orgasmus je závislý na erotických hračkách a na svém vlastním umu, brzy zjistí, že k sexu partnera v podstatě vůbec nepotřebují. Ten se pro ně v posteli stane víc otravnou přítěží než radostí a to se na vztahu zkrátka a dobře musí projevit. Nikdo (ani muži, ani ženy) není rád odmítán - v posteli už vůbec ne. Dotkne se ho to, a ne málo, zamává to s jeho sebevědomím, vzbudí to v něm podezření z přítomnosti třetí osoby - milence nebo milenky - a v neposlední řadě vyvolá odmítání sexu sexuální frustraci.

Sexuálně frustrovanému jedinci (v našem případě muži) pak nezbývá než si také poradit sám nebo si najít někoho, kdo ho odmítat nebude a bude se s ním milovat rád. To se pochopitelně ženám, které dávají přednost vibrátorům před svými partnery, nebude líbit. Copak spolu mají nějaké problémy? Nemají. Ostatní věci docela dobře klapou, ne? Když si ony dokáží pomoci samy, proč by to nemohl dělat stejně i partner? Spokojení nakonec budou oba dva. Ony nebudou mít pocit, že je někdo do něčeho nutí, a on může být rád, že našly zálibu v erotické pomůcce a ne v cizím muži…

Mnoho žen, mnoho chutí

Sexuologové a nezávislé studie zabývající se ženským orgasmem zdůrazňují, že neexistuje žádný jednotný orgasmus, že orgasmus může mít mnoho podob, může mít různou intenzitu a ženy ho mohou prožívat naprosto odlišně. Nejčastěji ženský orgasmus rozdělují na orgasmus způsobený drážděním klitorisu, orgasmus vaginální a orgasmus, kterému se říká hrdlo-děložní. Některé ženy jsou schopné zažívat všechny, jiné dosahují pouze některého z uvedených orgasmů. Podle statistik je přibližně osm procent žen anorgastických, což znamená, že tyto ženy nedosáhnou orgasmu vůbec, tedy ani s pomocí erotických pomůcek.

Sexuální vzrušivost, intenzita orgasmů i jejich četnost však není nic konstantního a neměnného. Orgasmy se mění spolu s věkem, aktuální náladou, hormonálními změnami, jiné orgasmy ženy zažívají během těhotenství a jiné po něm a samozřejmě velmi záleží, jakého mají partnera a jaký s ním mají vztah. Může se stát, že mají doma muže, s nímž byly jeho předchozí partnerky coby s milencem zcela spokojeny, ale protože se s ním nedokáží shodnout co do se­­xuá­lních představ, jejich milostný život není zrovna uspokojivý a jim pak nezbývá než sáhnout do prádelníku pro erotickou pomůcku.

Pokud chybí snaha se domluvit a zlepšit partnerský sexuální život, pak se závislost na erotických pomůckách může skutečně rozvinout. Ženy rozumějící si se svým vibrátorem se přestanou snažit o milostné souznění s partnerem, tím se dostávají do začarovaného kruhu a bez erotické hračky se neobejdou.

Kamenní pomocníci

Erotické pomůcky jsou pro sexuální život bezesporu prospěšné. Znali je už naši jeskynní předkové, kteří si vyráběli předměty podobné dnešním vibrátorům z kamene, ze dřeva nebo z kostí ulovených zvířat. Do dnešní doby se zachovalo množství předmětů, jež vypadají jako mužský penis, a také malby v jeskyních dokazují, že v sexu byli lidé nápadití a vynalézaví vždycky. Rovněž staří Egypťané, Řekové a další staré civilizace věděli, co je to vibrátor neboli umělý penis (před tisíci lety umělé penisy pochopitelně nevibrovaly).

Zatímco nižší vrstvy vyráběly vibrátory z hlíny nebo opět z kamene, ty vyšší si libovaly v dokonale vytesaných sexuálních pomůckách ze slonoviny či mramoru. Podle dobových pramenů, lechtivých kreseb a říkanek si v renesanci ženy i muži s erotickými pomůckami doslova užívali.

Rozmach křesťanství však způsobil, že veškeré sexuální pomůcky připomínající mužské přirození byly postupem času zakázány a tabuizovány. Pokud se prokázalo, že nějaká žena použila předmět vypadající jako penis, mohla být odsouzena k trestu smrti. Za jakékoli přivlastňování tzv. mužských privilegií totiž následovaly pro ženy v minulých několika stoletích okamžité a velice tvrdé tresty, proti kterým nebylo žádné odvolání.

Na začátku osmnáctého století byla například v Německu souzena a nakonec popravena žena jménem Catharine Margaretha Linck za svůj "nezákonný vynález", jak bylo uvedeno v soudním spise. Z kůže a prasečího močového měchýře si totiž vyrobila umělý penis, který používala jak pro své vlastní uspokojení, tak také pro uspokojení svých občasných milenek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verunka Verunka | 3. prosince 2007 v 19:25 | Reagovat

jako nějaká narážka s tím vibrošem nebo co?:))))

2 ája ája | 3. prosince 2007 v 22:21 | Reagovat

souhlasim s verčou....kdo to byl??????

3 Ivis Ivis | 4. prosince 2007 v 9:25 | Reagovat

Ja vůbec nevím koho to mohlo napadnout jako:))

4 ája ája | 5. prosince 2007 v 12:57 | Reagovat

já sem si hned myslela,že to seš ty,ivanko,víš!

5 kicker kicker | Web | 30. ledna 2008 v 22:50 | Reagovat

holky, hezky píšete ,o)

6 Iva Iva | Web | 5. února 2008 v 21:03 | Reagovat

Radost Vas cist. 1

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama