Erotické Vánoce

10. prosince 2007 v 22:37 |  sex a vztahy

Erotické Vánoce aneb nejsmyslnější dárky pro NĚJ!

Erotické Vánoce aneb nejsmyslnější dárky pro NĚJ!
Žhavé umění
Je váš partner estetik? Pak by určitě rád vlastnil váš umělecký akt. Jenže dovedete si představit jeho rozčarování nad tím, komu jste asi pózovala nahá? Udělejte chlípného umělce přímo z něj! Věnujte mu soupravu černých uhlů, skicáků a elegantní rámeček zároveň s pronájmem rajcovní modelky na dobu neomezeně dlouhou. Pokud víte, že nezvládne nakreslit ani pejska a kočičku, věnujte mu totéž ve fotografickém balení..
Sváteční striptýz
Zdá se vám představa dráždivého vlnění pod vánočním stromečkem skoro rouhačská? O to víc ho bude rajcovat! Přece mu nepředáte svůj nový modýlek s korzetem a podvazky jen tak ovázaný červenou mašlí za zpěvu tří králů… Jen pěkně vyměňte koledy za Eroticu od Madonny, přikovejte ho ke křeslu a rozjeďte dárek, který si bude ještě dlouho pamatovat. Ostatně, ani vy na divoký sex mezi haldami vánočního papíru jen tak nezapomenete. Jen si předem pro jistotu pořiďte jen elektronická světýlka.
NÁVOD NA STRIPTÝZ:)
Možná vám připadá jako zbytečnost dělat partnerovi striptýz, když vás už viděl tisíckrát nahou. Jenže muži jsou mnohem víc vizuálně zaměření než ženy. Pohledem na něco smyslného se vzruší dřív, než řeknete borůvkový koláč, a když vás můžou sledovat při svlékání s vědomím, že je cíleně svádíte, touhou po vás začnou šílet. Mimochodem - úplně první striptérka se postavila na pódium už v devatenáctém století v Paříži, zatímco muži se začali profesionálně svlékat až v sedmdesátých letech dvacátého století.
Máte strach, že něco pokazíte? Nemusíte. Tohle vystoupení zvládne v podstatě každý. Pokud patříte mezi hodně velké trémistky, můžete se role zhostit s nadhledem a předvést příteli parodii na striptýz.
Striptýz nemusíte brát vždycky smrtelně vážně. Možná si ze svlékání uděláte legraci a oba se u něj pobavíte. Proč ne? V každém případě díky následujícím tipům dopadne vaše vystoupení skvěle.

Svlékněte se hvězdně

Jestli už jste se rozhodla, že smyslné odhazování svršků za zvuku hudby vyzkoušíte, měla byste se dobře připravit. Správně vybrané rekvizity totiž dodají vašemu představení tu správnou šťávu. Vyzkoušejte tohle:

>> Zhasněte. Vábivou atmosféru snadno vytvoříte tlumeným osvětlením. Jestliže se pustíte do svlékání přímo na Štědrý večer, šikovně vám poslouží elektrické žárovky na stromečku. Nebo zapalte svíčky, v jejichž světle vypadá pleť hedvábně hladká. Zapamatujte si, že čím měkčí světlo na sebe pustíte, tím menší budete mít trému. Funguje to.

>> Připravte správnou muziku. Ke striptýzu neodmyslitelně patří hudba. Pokud se budete svlékat jenom za zvukového doprovodu staré ledničky a štěkotu sousedova rotvajlera, moc svůdně se opravdu cítit nebudete. Založte proto do přehrávače cédéčko s dostatečně smyslnou hudbou. Zkuste třeba britskou zpěvačku Sade, jejíž sametový chraplák přímo vyzývá k erotickým hrátkám a vytvoří melodickou kulisu pro vaše pohyby.

>> Napijte se. Abyste si striptýz oba užili, měli byste zůstat střízliví. Jestliže se ale hodně stydíte, klidně si před vystoupením dejte skleničku červeného vína. Díky alkoholu se mnohem víc uvolníte a budete o dost odvážnější.
>> Navoňte se. Než se pustíte do svlékání, zahalte se do oblaku parfému. Víc než lehký sportovní parfém se hodí těžší smyslná vůně. Budete se cítit jako bohyně.

>> Vlasy si sepněte nahoře jednou sponou, pokud je tedy máte dlouhé. Při akci ji vytáhnete a necháte hřívu smyslně rozsypat na ramena. Je to trik, který jedenácti chlapům z deseti divoce rozbouří hormony v těle.

>> Udělejte si pro vystoupení místo. Odsuňte nábytek a nechte si blízko sebe jen jedno křeslo, popřípadě nízký stolek. Okolo sebe mějte volný prostor, abyste si neokopávala kotníky o roh skříně a odhazovaným oblečením nesrážela porcelánové vázy z polic.

>>Vezměte si na sebe oblečky, které se snadno svlékají. Jestliže budete dlouze bojovat s různými zipy, knoflíky a háčky, smyslná atmosféra nenávratně vyprchá. Za prvé: oblékněte si sukni, ne kalhoty. Za druhé: sáhněte po vrstveném oblečení (svetřík, tričko, podprsenka), abyste se svlékáním nebyla moc rychle hotová. Vyberte si věci, ve kterých se cítíte dobře a jste přesvědčená, že vám sluší. Pokud chcete mít jistotu, že se vaše vystoupení nikde nezadrhne, zavažte si kolem prsou a boků jen spoustu hedvábných šátků, které vám budou jeden po druhém hladce sklouzávat z těla.

>>Zůstaňte raději bosa, je to také sexy. V páskových botách na jehlách sice budete vypadat úžasně svůdně, ale jestli nejste zvyklá nosit vysoké podpatky...

>>Pokud potřebujete živou inspiraci, zhlédněte před vstupem na scénu film Sex a Lucía nebo Striptýz.

>> Představení si natrénujte sama před zrcadlem, zvlášť jestli jste ještě nikdy striptýz nedělala a bojíte se, že vám v rozhodující chvíli tréma sváže ruce i nohy. Vyzkoušíte si, jaké pohyby vám sluší, a při žhavé premiéře už budete uvolněná. Své vystoupení si pak užijete úplně stejně jako váš rozdychtěný divák.

>> Nepospíchejte. Myslete jenom na přítomnost. Položte se do svůdnosti téhle chvíle a nechte ji odtékat pomalu jako hustý med. Dopřejte milenci, aby si pohled na vás užil. Jakkoliv o sobě pochybujete, striptýz z vás dělá královnu situace. Vládnete příteli a můžete ho podle libosti mučit. Tak si to vychutnejte!
Bonus: sexy kalendář!
Pamatujete, jak jste se jako dítě těšívala na novou čokoládičku z kalendáře a nadšeně odpočítávala poslední dny do Vánoc? Udělejte si předvánoční čas taky netradiční, jen vedle čokolády ochutnávejte jeden druhého. Slibte si, že vždycky potom, co společně vyloupnete další okýnko, vyzkoušíte něco nového - ať už je to poloha, místo ve vašem bytě, které jste ještě neprověřili, nebo netradiční milostné atributy. Třeba potom rádi zavedete z divokého adventu svou nejoblíbenější vánoční tradici…

atlas,cosmopolitan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LeMans -tajný agent LeMans -tajný agent | 12. prosince 2007 v 9:05 | Reagovat

Taková správná erotická společenská hra uďá jednomu větší radost.. nooo!

2 ája ája | 12. prosince 2007 v 21:20 | Reagovat

copak to tu máme za tajného agenta?:))

3 LeMans- tajný agent LeMans- tajný agent | 19. prosince 2007 v 11:33 | Reagovat

No to víš že jo, ti to povím a už nebudu tajnej :))  Názory z druhej strany barikády by se vám mohly hodit ne? :p

4 ÁJA ÁJA | 26. prosince 2007 v 18:22 | Reagovat

no jasan:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama