Co jste nevěděla o vibrátorech!

2. prosince 2007 v 22:20 | kdo asi?:)) |  sex a vztahy
Je podle vás vibrující náhražka penisu civilizační vymoženost, která slouží jako berlička single ženám, nymfomankám a slaměným vdovám? Možná by vás překvapilo, co všechno má vibrátor za sebou a jaké možnosti nabízí…
Nová hračička? Omyl
Vibrátor není ani náhodou výdobytkem moderní doby. S trochou nadsázky lze říci, že je starý jako lidstvo samo. Už pravěká žena používala kamennou náhražku, egyptské garsonky si užívaly se slonovinovým robertem a staré Římanky s hliněným nástrojem. Nejfikanější byly ale Japonky, které kupovaly speciální a jistě velmi nenápadnou násadu na podpatek u boty. Praktické, nicméně pokud jim k uspokojení stačila velikost kramfleku, o vybavení asijských milenců to nevěstí nic dobrého.
Pomůcka pro lékaře
První skutečně vibrující model byl lékařským nástrojem! Moudří páni v bílých pláštích totiž nedokázali vymyslet rozumnější diagnózu, než že ženské vyvrcholení bez soulože (jak zbytečná to věc!) je nežádoucí projev jakéhosi přetlaku, který nazývali příznačně »hysterie«. Stačilo zevní rodidla trochu podráždit a ejhle - podivné napětí bylo pryč. Aby se ale medicinmani z únavného léčení nezbláznili, vymyslel jim jistý Georgie Taylor v roce 1869 mechanického pomocníka na parní pohon. No vidíte, a dnes za podobné praktiky hrozí vězení!
Nástroj slasti
Považujete robertka za nouzovou náhradu pro chvíle největšího zoufalství? Jste na omylu, umělohmotný pomocník není slabým odvarem své živé předlohy, ani není jejím pokořitelem. Jde zkrátka o úplně jiný prožitek, ani lepší, ani horší, který by měla odvážná experimentující žena určitě alespoň jednou zakusit. Jistě je řada věcí, které vám vibrátor na rozdíl od milence nenabídne, ale naopak platí totéž - a možnost na povel dirigovat intenzitu a rychlost přirážení, stimulovat přímo G-bod nebo dráždit zároveň konečník, poštěváček a vagínu, to nejsou úplně zanedbatelné podněty. Nehledě na to, že můžete směle k hrátkám přizvat i svého miláčka a užívat si tak všech výhod zároveň.

Patříte mezi fanynky umělohmotných hraček, nebo se na ně stále díváte se skepsí?

.....
a kdyby jste náhodou nevěděly,co se s tou věcí dělá:))) tak klikněte sem;)
zdroj: žena.atlas.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama