Co by měli vědět ženy o mužích a muži o ženách

27. prosince 2007 v 0:08 | Verunka
Čtyřicet věcí, které o sobě muži a ženy navzájem nevědí, a kdyby věděli, ušetřili by si spoustu zbytečného trápení.
Ano, muži a ženy jsou jako z jiné planety. Určitě jste si i vy aspoň jednou v životě podobně povzdechla, když jste narazila na komunikační problém mezi vámi a vaším partnerem, kolegou či nadřízeným. Neřešme tedy, zda jsou obě pohlaví schopna koexistovat, ale za jakých podmínek bude ono soužití nejméně bolestivé...

Co by ženy měly vědět o mužích

Něco jste se naučila od maminky, něco od kamarádek, něco z televize a filmu, leccos jste už zažila sama. A přesto často ty nejdůležitější moudrosti o druhém pohlaví pochopíme, až když už je vlastně nepotřebujeme. Jak by asi vypadal váš život, kdyby vám už s pubertou došlo, že:

1. Vaše krásná tvář, pěkná postava, sexuální magnetismus, kuchařské schopnosti ani jiskřivá osobnost nikdy nebudou stačit, aby se změnil.

2. Mohou však pomoci tomu, aby se nezakoukával jinde.

3. Seznámíte-li se s mužem, který by byl dobrým manželem, většinou zjistíte, že už jím je.

4. Opravdu existují takoví, kterým jde JEN o sex.

5. A opravdu na takového můžete narazit i vy (k vaší smůle nebo štěstí).

6. Chytrá a jemná podpora mužského ega je nutností pro všechny ženy, které touží po živoucím a zdravém vztahu s živoucím a zdravým mužem.

7. Říká-li muž, že to spraví, opravdu věří, že to spraví. Nechte ho to zkusit a odpusťte si jízlivé komentáře, až bude volat instalatéra.

8. Nejste automobil! Muže, kterého zajímá jen testovací jízda na vašem těle a emocích, máte právo vykázat ze své ložnice do pr…odejny automobilů.

9. K dobrému muži je radno chovat se dobře. K nedobrému se otočte zády a odejděte.

10. Maminčini mazánci souznějí jen s jedním jediným typem žen: jejich maminkou. Přeseknutí pupeční šňůry po třicátém pátém roce života se statisticky téměř nevyskytuje. Je-li mu tedy přes pětatřicet, nedoufejte marně, že se to změní.

11. Nesuďte všechny muže podle činů jednoho z nich - všichni nejsou stejní prevíti. Nebo snad chcete být mužem souzena podle činů jediné neznámé mrchy?

12. Nejste muž. Proto nikdy nebudete: hrdinou, otcovskou postavou, trenérem ani nejlepším kámošem. Muž, který od vás očekává některou z předešlých rolí, je pro vás minimálně nebezpečným! Buďte opatrná.

13. Pokud váš miláček provádí věci jako: slibuje, že zavolá, a nezavolá; domlouvá si s vámi schůzky a ruší je těsně před určenou hodinou; lže vám, a když to odhalíte, tvrdí, že to dělá pro vás; do práce jde vždy včas, ale na rande s vámi vždy pozdě; snažte se pochopit co nejdříve, že to znamená buď Nevážím si tě, nebo Jsi mi úplně putna.

14. Nepoučujte se o mužské psychologii u zakomplexovaných mužů a zahořklých žen. Čím víc času strávíte ve společnosti zklamaných a zahořklých žen, tím víc se jejich nenávist a neschopnost odpustit stane vaší nenávistí a neschopností odpustit.

15. Všichni nejsou prasata! Přestaňte si opakovat, že jsou, nebo si nestihnete všimnout, až vám cestu zkříží ten dobrý.

16. Mezi láskou a sexem JE rozdíl. Většina mužů si jej je vědoma, a čím dříve tak učiníte i vy, tím snáze pro vás.

17. Že s vámi chce spát, to NENÍ důkaz, že si vás chce vzít.

18. V momentě, kdy jste měla sex s mužem, který není vaším partnerem, něco z jeho úcty k vám a zájmu o vás opadlo, i když by to třeba nikdy nepřiznal.

19. Zapomenuté výročí nemusí znamenat, že má jinou! Pro většinu mužů je snadnější zapamatovat si den, hodinu a minutu, kdy před sedmi lety padl rozhodující gól v lize mistrů, než vaše výročí svatby.

20. Muž má něco, co vám chybí, ale co potřebujete. Žena, která si toto uvědomuje, drží v úctě sebe i muže a jejich vztah tak může být plný lásky a respektu.

Co muži nevědí o ženách a měli by

Řekne-li se o někom, že je znalec žen, většinou to znamená, že ví, jak je obalamutit, aby mu zobaly z ruky. Co kdyby muži ale byli SKUTEČNÍ znalci žen? Jak by asi vypadal náš život, kdyby mužům už s pubertou došlo, že:

1. Některé ženy v sobě chovají nenávist a zlobu ke všem mužům. Ale zdaleka ne všechny!

2. Samičku získává alfa samec. Nehněvejte se na ženy, když se chovají podle přírodních zákonů.

3. Nepoučujte se o ženské psychologii u zahořklých beta samců, nebo na vás ulpí jejich zahořklost.

4. Naučte se rozeznat romantické city od chtíče a buďte si vždy vědomi, která z těch dvou složek je zrovna ve hře.

5. To, že vám žena při prvním setkání pohlédla do očí, NENÍ jasný důkaz, že s vámi chce spát!

6. Mnoho žen nepotřebuje, abyste se o ně úzkostlivě starali, ale abyste jim neubližovali.

7. Vyznává-li muž ženě lásku, aniž by to myslel vážně, dělá medvědí službu celému mužskému pokolení - za bolest, kterou tím způsobí, zaplatí jiný muž.

8. Pokud si myslíte, že sex je fotbal a ženské body v ligovém žebříčku, nedivte se, až vám ženská začne pískat.

9. Zlobné a nenávistné svobodné ženy se stávají zlobnými a nenávistnými manželkami.

10. Někdy žena chce, aby masáž zad byla opravdu jen masáží zad.

11. Když žena naléhá, ať se jí svěříte, skutečně věří, že se vám uleví. Někdy má pravdu.

12. Mluvit o citech a vnitřních prožitcích není tak nebezpečné, jak vám vtloukli do hlavy. Je dobré si občas připomenout, že jako muž jste v této oblasti prošel vymýváním mozku.

13. Na velikosti opravdu skoro nikdy nezáleží.

14. A větší NENÍ nutně lepší!

15. Ženy používají slzy, vzdechy, významné ticho a smutné oči jako nástroje k emočnímu vydírání - ale ne všechny a ne vždycky! Někdy opravdu jen pláčou, vzdychají či mlčí, aniž by vás tím chtěly někam zatlačit. Buďte v takových chvílích citlivý.

16. Vidí-li vás žena před svatbou jako koně Zlatohříváka, ale po svatbě jako Oslíčku, otřes se, máte plné právo na vzpouru.

17. K tomu, aby pro manželku fungoval sex, musí nejdřív fungovat vztah. Někdy je nejlepší milostnou předehrou pozvání na večeři nebo vyluxovaný obývák.

18. Snažte se jí dát občas najevo, že víte, že dům se neudržuje čistý sám a večeře se sama nevaří.

19. To nejvzácnější, co ženě můžete věnovat, je pocit, že je milována.

20. Žena má něco, co vám chybí, ale co potřebujete. Muž, který si toto uvědomuje, drží v úctě sebe i ženu a jejich vztah tak může být plný lásky a respektu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LeMans-tajný agent :) LeMans-tajný agent :) | 2. ledna 2008 v 9:12 | Reagovat

Tož k temu o mužích bych měl pár poznámek teda...

ad 4  a co je na takovým sexu špatnýho? Ale je potřeba si to dopředu vyjasnit...

ad 7) když si myslím, že něco spravím, tak to taky spravím. a když to spravit nejde tak to aspon rozbiju a koupím nové.

(p.s. dle pravidla když to nejde, tak to půjde silo, když to nejde silou půjde to větši silou a když se to ulomí, šlo o vadnou součástku)

ad 15)  mno to kdo je a kdo není prase záleží pouze na vnímání dané situace.. Vy ženský jste většinou přehnaně útlocitné.

(teda tudle jsem spal náhodou u kamarádek a zapomněl jsem u sprchy ponožky a to jsem se cítil hrozně teda - ale naštěstí nesmrděly.... ty ponožky...)

18) - zapomněli dovětek: což nic nemění na tom, že se s vámi velmi rád vyspí znovu :)

ad 19) co že je to tal liga mistrů??  mám spoustu kámošů co tyhlety kolektivní blbosti taky vůbec nezajímají...  já radši táhnu na branku na úplně jiným hřišti... :p

2 LeMans-tajný agent :) LeMans-tajný agent :) | 2. ledna 2008 v 9:29 | Reagovat

A echče ohledně toho co se mi tu snaží nakecat v tom článku:

2. typické ženské, když se jim to hodí tak vytahujou genetiku, ale že většina samců nemá jen jednu samici, to už se jim tak moc nelíbí..

5. a co když se mi podívá někam úplně jinam? holky prosíím vysvětlete..

10. To je možný ale když člověk masíruje ty krásný ramínka a zádíčka, tak je kousek od prsíček, a ženský pak chcou většinou namasírovat i nohy a no a na stehny je ten krásnej zadeček a to už se pak jako fakt nedá, to nás musíte milé svlečny pochpit...

13. tohle tam určitě dopsal někdo si myslí že ho má malýho a takhle se utěšuje že to nevadí.

17. a aby fungoval mimomanželský sex tak ten vztah zase fungovat nesmí....

18. to jí mám jako připomínat že sem vysál a kdo vařil večeři? Když vaří ona tak si to snad pamatuje a když vařím já, tak si toho taky všimne, pačněvač většinou vařím jenom v zástěře, pač jsem čuně a zakydal bych si všecko oblečení...

19. to jako že už se stokrát denně neptá MILUJEŠ MĚ? a konečně tomu opravdu uvěří jo?

3 ája ája | 2. ledna 2008 v 10:22 | Reagovat

takže:)

moje vysvětlení:

ad4. no ona ženská když se zamiluje,tak tomu pak nevěří,ikdyž to ví..

ad7. nebudu komentovat,protože to si dycky myslí každej chlap,že umí všecko spravit ikdyž temu nerozumí a taky to tak pak dopadne;)

ad15.temu bych moc nevěřila... ikdyž znám jednoho fakt brutálně čistotnýho chlapa,ale teho bych zase nesnesla já:)))

ad18.souhlasim

ad19. no tak si pamatuješ kdy dali branku ve vodnim pólu,no;)

a k těm ženským:

tu dvojku nevidim..

5. no myslim že si tak jako chlap,prohlídne ženská napřed ksicht a jestli ne,tak je divná,ne?

10. no tak přesně proto

13. souhlasim s tebou;)

17.bez komentáře:)

18 je asi pro chlapi,kteří nic nedělají,nebo dělají vyjímečně....ale stejně neříkej,že tě nepotěší,když tě pochválí,no?

19. no myslim že když se ženská neptá,tak je to divný a nebo jí to nezajímá a to je pak něco špatně....ženský to prostě chtějí slyšet pořád dokola a ještě vyžadujou u toho takovej ten výraz,jako by jim to chlap říkal poprvé:)

4 LeMans- tajný agent LeMans- tajný agent | 2. ledna 2008 v 14:00 | Reagovat

Se to tu príma rozjíždí :))

Tož já eče něco přidám

2. Samičku získává alfa samec. Nehněvejte se na ženy, když se chovají podle přírodních zákonů. - to jsem myslel tou genetikou ale když už s tímhle někdo vyrukoval, tak at si uvědomí, že alfa samec nemívá jen jednu samici.. Takže se TAKY NEDIVTE, že se chováme podle přírodních zákonů.. :P  

Eště dovětek k tomu opravování, já takovej jak píšeš teda nejsem, já se podívám, odborně zhodnotím situaci, minimálně 10krát rezolutně zopakuju, že to opravit NEJDE, nic se s tím dělat prost NEDÁ, pak chvíli brblu a nakonec to VĚTŠINOU opravím. Vypadám pak velice šikovně, že sem to nakonec opravil. A když se to vyjímečně nepovede, tak jen zkonstatuji, že jsem měl pravdu :))))     jooo my tajní agenti jsme vyčuraní :)

No já jsem ješita ješitný, tak to já se tetelím blahem když mě jakákoliv ženská za cokoliv pochválí...

Jo a zapomněli tam pro vás ženské jedno důůůležité pravidlo:

Když vás muž neposlouchá, tak vás NESLYŠÍ!! Prosím, když děláme něco jiného, než že se s vámi bavíme, tak se nás na nic neptejte, nic nám nesdělujte, i když se vám dostane přikývnutí je to jen proto abyste už byli zticha a mohli jsme se věnovat původní činnosti...

5 Verunka Verunka | 2. ledna 2008 v 19:17 | Reagovat

:-))) to je konverzace na úrovni tady:), jinak se mi líbí ty agente,že jdeš tak přímo s pravdou ven o vás mužích,málo kdo to takto přizná,ale je mi jasný že jenom proto že jsi tady inkognito,kdyby jsme věděli kdo jsi,tak se tady ty důležitý věci nedovíme,takže děkuju za tajnýho agenta:)))

6 LeMans - tajný agent LeMans - tajný agent | 3. ledna 2008 v 8:41 | Reagovat

Nemáš zač, se aspon dozvím různý zajímavost a pokecám a aspon je trochu sranda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama