Spodní prádlo - co o vás prozradí?

27. listopadu 2007 v 22:58 | ája |  sex a vztahy


Chcete být pekelně sexy nebo toužíte působit nevinně? Barva spodního prádla mnohé napoví o jeho majiteli. Než se vydáte na rande, dobře zvažte, jakým dojmem chcete na protějšek zapůsobit.Dáváte přednost růžovému spodnímu prádlu?

V růžové budete za něžnou romantičku. Více než sex vás zajímají hluboké pohledy a těšíte se na večeři při svíčkách. Růžové spodní prádlo volte v případě, že chcete oslnit nesmělého zajíčka nebo intelektuála. Nešlápnete vedle.


Netradiční oranžové spodní prádlo

Máte ráda oranžovou i na prádle? Potom jste kamarádská a nezkazíte žádnou zábavu.Jste dobrosrdečné povahy, je s vámi legrace v životě i v posteli. Sex přímo zbožňujete a ráda střídáte partnery.


Spodní prádlo v modrém

Máte ráda modrou barvu i pod oblečením? Potom jste silná osobnost. Jste spolehlivá, zasněná i tajemná. Záleží pouze na partnerovi, zda ve vás probudí tygřici nebo ne. Nositelky světle modrého spodního prádla bývají veselé, kreativní a zábavné. V blankytně modrém vyražte na rande se sympatickým pohodářem.


Spodní prádlo a klasika v bílé

Něžná barva pro něžnou ženu. V bílém spodním prádle budete působit zranitelně a nevinně. O to víc pak partnera překvapíte, když se z éterické víly vyklube pěkná dračice.


Prádlo v červené - záruka vášně

Jste-li milovnice červeného prádla víte, co chcete a umíte to dát partnerovi okázale najevo. Někdy jste až moc iniciativní a to některé muže až děsí (zvláště začátečníky). Červeným spodním prádlem s podvazky uděláte dojem na zkušeného milovníka.


Chcete působit v prádle rafinovaně? Volte černou!

Černé prádlo volí žena bystrá, rafinovaná a sebevědomá, která nemá strach z experimentů. Volíte-li černou, umíte se prosadit a říct svůj názor. Zároveň vypadáte nedostupně a záhadně. U mužů je černé prádlo voleno jako nejoblíbenější a nejvíc sexy!
zdroj: mineralfit.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama