Sexuální STOPka? Ženské chlupy a mužský zápach

17. listopadu 2007 v 13:24 |  sex a vztahy
Chlupaté ženy a páchnoucí muži mají nejmenší šanci na kvalitní sex. Právě tyto dvě skupiny lidí jsou v posteli ostatními zapovězeny. Podle nejnovějšího průzkumu muže nejvíce odradí příliš bohaté ochlupení žen. Výjimkou snad může být jen herečka Julia Robertsová, která je známá tím, že si nerada holí podpa Ženy naopak odradí páchnoucí muž.

LONDÝN - Ženy také nenávidí muže, kteří během sexu říhají, pouští větry nebo jsou příliš hlasití. Od sexu je zaručeně odradí také ponožky nebo brýle.
Muži naopak nemusí, když jejich manželky nebo přítelkyně chodí do postele každou noc v ošuntělém tričku namísto sexy spodního prádla nebo noční košilky. Nepochválili by ani partnerky, které z postele esemeskují nebo volají kamarádkám. A když ještě dovolí domácím zvířatům lézt do ložnice a do postele, to už je teprve oheň na střeše.
Celoevropský průzkum také prokázal, že Evropané nejsou v sexu zase tak dobří. Zhruba sedmdesát procent mužů i žen se považuje v sexu za "nejlepší a nepřekonatelné". Otázka je, na kolik se chtěli pouze předvést před autorem výzkumu.
Osmdesát procent žen a sedmašedesát procent mužů věří, že během milostného dovádě pokaždé uspokojí své protějšky. Jenže pouze šestadvacet procent žen a pětatřicet procent mužů připouští, že je jejich partneři pravidelně sexuálně uspokojí.
zdroj:novinky.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama