Orální sex už není žádné tabu

8. listopadu 2007 v 13:43 |  sex a vztahy
Někomu se orální sexlíbí a někomu zas příčí. Důvodů může být několik. Avšak orální sex už není takové tabu, jak tomu kdysi bývávalo. Veřejně se k této praktice přiznává čím dál více párů.
Orální sex? Proč ne?
Orální sex není v dnešní době již ničím tak výjimečným a choulostivým, jak tomu kdysi dávno možná bývávalo. Tuto techniku dnes provozuje téměř polovina partnerských párů. Zajímavé také je to, že tuto sexuální techniku vyžaduje po ženě spíše muž.

Proč se některé ženy brání orálnímu sexu?

Pro některé ženy je nechutné laskat svými ústy partnera genitálie, nepřipadá jim to hygienické. Jiné se například obávají toho, že nevědí, co mají přesně dělat a nechtějí si připadat před partnerem nešikovně. I když postupem času si většina žen tuto činnost po pár úspěšných pokusech oblíbí.

Před orálním sexem si s partnerem vše ujasněte

Je dobré si s partnerem před orálním sexem přesně vyjasnit to, co vám na orálním sexu vadí. Ne vždy je orální sex příjemným zážitkem. Někomu může vadit například chuť spermatu a jinému pouze špatná zkušenost s předchozím partnerem. Avšak nevzdávejte to po první nezdařené bitvě.

Chuť spermatu může být různá

Sperma nechutná vždy stejně. Hodně záleží na zdravotním stavu partnera a také na jeho stravě . Sperma může být slané, hořké i sladké. Nenechejte se však odradit pouze jedním pokusem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LeMans - tajný agent LeMans - tajný agent | 3. ledna 2008 v 13:03 | Reagovat

přemýšlím, jestli jsem dostatečně tajný na to abych to tu okomentoval :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama