Když u něho chcete přespat - poprvé

26. listopadu 2007 v 14:35 | ivis
Když u něho chcete přespat - poprvé
Možná všechno vyjde a vy si žijete skvělý sex a snídani v posteli. Jenže možná taky ne. Zklamání se ale vyhnete, když si předem pohlídáte tohle.
67% mužů spolehlivě odradíte, když si po první společné noci nastěhujete do jeho koupelny svůj kartáček!

Nejspíš si myslíte, že o nic nejde. Z kina nebo večeře prostě zamíříte k novému partnerovi, schrupnete si v jeho posteli a ráno pojedete domů. První noc u dosud neprobádaného milence se ale může proměnit v hororový zážitek! A docela snadno. Proto se vám vyplatí důkladně se připravit. Čtěte, co byste měla udělat, než (a až) se u něho vyspíte - a jaká varovná znamení vám oznámí, že vstupujete do minového pole.

1. Promluvte si o spaní

Vy chcete usínat přitulená, jenže on se nevyspí, když se ho někdo dotýká. Nebo naopak. Tenhle problém má spousta párů. Jediné řešení: Předem si o tom promluvte. Pokud už s ním ležíte v posteli a nejste si jistá, jestli chce usínat s vámi, nebo sám, na deset minut se k němu přitulte a pak se odvalte na svou stranu postele.

2. Taktně ho odmítněte

Možná se v pět ráno probudí a dostane chuť na další kolo milostných radovánek. Jestliže ale nemáte náladu, do ničeho se nenuťte. "Předstírejte, že spíte, pravidelně oddechujte a ignorujte ho," radí čtyřiadvacetiletá plavčice Renata. A co když se v pět ráno rozbouří hormony vám? "Probuďte ho vášnivým polibkem a jazykem mu pomalu sjíždějte po těle níž a níž," doporučuje devětadvacetiletý kytarista Zdeněk. "Vůbec si neumím představit, že bych na něco tak příjemného okamžitě nezareagoval."

3. Omrkněte jeho doupě

Do bytu svého milého byste neměla vstoupit poprvé až v okamžiku, kdy tam hodláte strávit noc. Najděte si záminku a partnerovo hnízdo pro jistotu prověřte předem. Třeba navrhněte, že si tam společně ukuchtíte večeři a pak vyrazíte na bowling. Jakmile překročíte práh, pátrejte po následujících varovných znameních. A jestliže je objevíte, raději si nechte na společnou noc zajít chuť.

>> Jiné ženy. Pokud stojíte o vztah, fotografie jeho bývalé nebo kamarádky na nočním stolku vám první společnou noc spolehlivě pokazí. A ještě víc vás rozhodí důkazy, že nejste jediná, kdo u partnera po nocích přebývá (krabička od tamponů v odpadkovém koši, obal od kondomu na podlaze v ložnici, sponka do vlasů na poličce). Varovat by vás měla i podezřelá zásoba zubních kartáčků "pro návštěvy".

>> Špína. Spousta chlapů považuje úklid za ztrátu času, jenže mezi mírným chaosem (slipy na podlaze, tričko pohozené přes křeslo) a nechutným nepořádkem (hora plesnivých talířů ve dřezu) je velký rozdíl. Vážně byste chtěla nocovat v bytě, kde se štítíte na cokoliv sáhnout?
l Pubertální kulisy. Jestliže mu táhne na třicítku a stále žije v mrňavém bytě s pěti spolubydlícími, snídá pivo a slané brambůrky, nad postelí mu visí plakát Lary Croftové a celý pokoj zabírá sbírka modelů letadýlek, nejspíš na vážnou známost zatím nemá.

>> Postel pro jednoho. Chlap, který usíná na letišti, už pravděpodobně se vztahem počítá. Pokud se tísní na gauči, ještě by tam rád zůstal sám.

4. Vyhněte se alkoholu

Když jste opilá láskou (a touhou), snadno nad sebou ztratíte kontrolu a obrátíte do sebe větší než malé množství vína nebo koktejlů. Sex v opilosti ale obvykle za moc nestojí a navíc hrozí, že si ráno nebudete nic pamatovat. Takže si před první společnou nocí dejte pár vinných střiků - a dost.

5. Vyjadřujte se chytře

Jestli se u něho chystáte přespat, vyhněte se tématům, která by vás rozhádala nebo zchladila atmosféru. Některé mírně ožehavé věci byste ale přece jen probrat měli.

>> Nezmiňujte se o svém bývalém (obzvlášť ne o jeho erotických choutkách a délce penisu).
>> Popovídejte si o pohlavních chorobách. Zeptejte se ho, jestli je zdravý a jestli se někdy nechal testovat.
>> Nemluvte o zvířátkách, třeba jak jsou roztomilá a jak pěkně papají. Mlčte o jakékoliv rodině (o své matce, o jeho matce i o dětech, které byste jednou chtěla s někým mít).
>> Prozraďte, co máte a nemáte ráda při sexu. Popište mu, co byste s ním chtěla dělat a co by mohl provádět on s vámi.

Co se vám bude hodit

Pro všechny případy mějte v kabelce tyhle věci:

* Kondomy (i když berete pilulky, nenamlouvejte si, že je váš drahý imunní vůči pohlavním chorobám).

* Odličovací ubrousky. Ať vás ani nenapadne usnout s nalíčeným obličejem.

* Šminky. Přihoďte do kabelky řasenku a make-up, kterým ráno rozzáříte unavenou pleť.

* Žvýkačky bez cukru. Jestli máte v příručním zavazadle místo, zabalte si i kartáček na zuby.

* Peníze na taxík. Když se noční dobrodružství nevyvede podle vašich představ, můžete se kdykoliv dostat bezpečně domů.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ája ája | 26. listopadu 2007 v 14:43 | Reagovat

no ivanko to je vyloženě článek pro mě:))))))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama