Dobrý sex má mít šťávu!

5. listopadu 2007 v 13:47 |  sex a vztahy

Stačí porozumět, jak vaše tělo při sexu funguje, a můžete si zařídit ohňostroj v peřinách. Známe klíč k vaší slasti.


Každé milování má čtyři fáze. Od předehry a vzrušení přes orgasmus až po dohasínání vášní. Někdy jednotlivými částmi profrčíte jako mezinárodní rychlík a ani je nezaregistrujete. Vaše tělo jimi však alespoň bleskově projít musí, jinak nepocítíte ani sebemenší orgastický stah. Jakmile si však jednotlivá stadia uvědomíte, ocitnete se jen krůček od ještě slastnějších erotických výbuchů. Čtěte, jak každou fázi sexu poznáte a jak z ní vymáčknete tu nejsladší slast.

1. fáze: Roztoužení

Pokud minete toto klíčové stadium, o dalších třech si nechte jenom zdát. Můžete se do něj vnořit klasickou milostnou předehrou, avšak často dobře poslouží i pouhé erotické představy. "Ke vzrušení mi většinou úplně stačí, když si svého milence představuju ještě třeba během romantické večeře. Před očima si přehrávám, jak z něho vzápětí servu košili, a prakticky okamžitě mě pak zasvrbí v podbřišku.

Často jsem z té představy tak vedle, že si musím poposednout. Partner si toho většinou všimne a jeho úsměv ve mně vyvolá ještě větší sexuální napětí," svěřuje se dvaadvacetiletá Natálie. Jakmile jste správně naladěná, stačí, když vás drahý vezme do náruče, a plnou parou se vřítíte do dravého vzrušení. Vycítíte-li, že hraje na správnou notu, vybízejte ho k něžné předehře a vaše jemné rozechvění vyroste v nezdolnou touhu.

Příznaky:
>> Ztopoří se vám bradavky: Tento první signál zvýšené erotické citlivosti spolehlivě rozezná i váš drahocenný. Bradavky přitom nemusí pouze stát, ale často také ztmavnou. V obou případech vypněte před tváří svého milého hruď a povzbuďte ho k laskání vašich ňader. Líbáním a hlazením se vám totiž rozproudí krev i v klíně.

>> Prokrví se vám rozkrok: Jakmile vlna vzrušení zasáhne vaše pohlaví, přinese s sebou vydatné prokrvení. Klitoris se vám o něco rozšíří a stane se citlivějším na dotek. V tom okamžiku je ideální vybídnout svého spolunocležníka k orální akci. Abyste své vzrušení okořenila ještě víc, vyzkoušejte Kegelovy cviky. Spočívají v záměrném stahování dolních svěračů, kterými běžně zadržujete moč. Pokud je budete střídavě zatínat a uvolňovat, naženete do pánevní oblasti ještě více krve a sexuální podněty budete vnímat ještě silněji než předtím.

>> Zvlhnete: Ještě než sáhnete po lubrikačním gelu, uvědomte si, že zvlhnutí znamená pro ženu totéž jako erekce pro muže. Stejně tak jako měkký úd nemá šanci se do vás vůbec zabořit, tak zcela suchý a stažený poševní vchod těžko zafunguje jako vstupní brána k rozkoši. Jakmile se však dostatečně vzrušíte, vaše tělo začne vylučovat sekret, který umožní penisu hladce do vás vklouznout.

2. fáze: Vzrušení

Během tohoto stadia dosáhnete vrcholu vzrušení, který ohlašuje příchod orgasmu. Poté, co ucítíte, že čeká za vraty, nesnažte se ho křečovitě dosáhnout za každou cenu. Pokud jste příliš zbrklá, mohla by vám slast proklouznout mezi prsty. Proto se i v okamžiku nejvyššího rozparádění uvolněte a nechte vyvrcholení přijít. Prožijete ho pak mnohem intenzivněji.

Příznaky:
>> Zvětší se vám hrudník: Rozohněný krevní oběh, který řádí ve vašem těle, může způsobit i zvětšení vašeho poprsí. Každý z vašich hrudních pahorků přitom dokáže zmohutnět až o pětadvacet procent. Zároveň se však ňadra stanou velmi citlivými. Proto svého milého přimějte, aby vás jemně masíroval, nebo jenom lehce přejíždějte svými bradavkami po jeho těle.

>> Zcitlivíte: Každý další dotyk může znamenat stisknutí rozbušky. Centrem zemětřesení se stanou ta místa, ve kterých sídlí nervová zakončení. Sem patří hlavně uši, ňadra nebo zadní část vašeho krku. Právě na ně by se mělo laskání vašeho drahého zaměřit.

>> Ztopoří se vám poštěváček: Jakmile se dostane do cílové předorgastické rovinky, klitoris se napřímí a zároveň se roztáhne děložní hrdlo. V tu chvíli nastal ideální moment pro zásun přítelova údu do vaší slastné zásuvky.

3. fáze: Orgasmus

Mámivá radost vyvrcholení většinou trvá méně než minutu. Pak se vystupňované napětí uvolní. Abyste si během milostných přirážek zajistila orgasmus, zapojte do akce i poštěváček. Buď vybídněte svého souložníka k jeho dráždění, nebo alespoň třete během zásunů klitoris o milencovu stydkou kost.

Příznaky:
>> Ztrácíte kontrolu nad svými smysly: Vrchol rozkoše většinou zablokuje smysly a čidla. Jestliže jste předtím měla hlad, bolela vás hlava nebo jste se klepala zimou, najednou nevnímáte nic jiného než božskou slast. Stejně tak mozek zcela vypne a nepřihraje vám jedinou myšlenku. Tomu okamžiku se zcela poddejte a užívejte si ho.

>> Svaly podbřišku se začnou stahovat: Jakmile dosáhnete vrcholu, zkuste si ještě zpříjemnit postupné odeznívání rozkoše. Váš překrvený klín se začne stahovat a krev vypouštět zpátky do celého těla. Pokud se znovu pustíte do provádění Kegelových cviků a budete dělat pohyby, jako byste zadržovala močení, můžete životodárnou tekutinu v dolních partiích ještě chvíli pozdržet a zalykat se vzrušením.

4. fáze: Dohasínání

Během této části se vaše tělo pomalu vrací do klidu. Zastavte proto laskací manévry svého milence a rajcovním výdechem mu dejte najevo, že svou práci vykonal na jedničku a teď přišla řada na něj.

Příznaky:
>> Zvětšené části vašeho těla se smršťují: Ňadra a genitálie se vracejí ke své původní velikosti i barvě a zároveň se uvolňují všechny svaly. Zklidňuje se vám dech a klesá krevní tlak.

>> Jste přecitlivělá: Jakékoliv další hlazení v rozkroku se během této fáze stane nepříjemným. Proto se s drahým vrhněte na jiné druhy laškování. Masírujte si navzájem záda, potírejte se vonnými oleji nebo si podřimujte v náručí do té doby, než budete připravená na druhé kolo.
zdroj: cosmopolitan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama