Zeptej se chlapa: Chtěli byste den sexu?

31. října 2007 v 8:39 | Majda |  sex a vztahy
Zajímá vás, jaký mají muži pohled na ženy? Co si o nás myslí? Chcete znát mužský pohled na věc?
Chtěla bych se zeptat mužů. Co byste řekli na to, kdyby se u nás zavedl den sexu, jako tomu je v Rusku.

Josef, 50 let, podnikatel

V Rusku, mám dojem, už nemají volný den, aby něčemu nepřipadl… Mimochodem, co se v ten den má? Nebo musí? Eventuálně, co se nemá a nesmí? Zavádění všelikých dnů je blbost. Ani na Meziplanetární den kozího mlíka mě žádný Marťan nedonutí mlíko vypít. Pokud jde o sex, hovořit o problémech kolem něj můžu kdykoli a dovolím si jej dopřát i mimo určený termín.

David, 35 let, reklamní copywriter

Milá Andreo. Nic proti sexu, ale jak znám Čechy, určitě by den volna určený k plození dětí využili zcela jinak. By raději jeli na hory, váleli se u televize, ale celodenní peřinové hry?! Dovol, abych se zasmál. Cha chááá. Takže pokud dát Dni sexu ANO, pak bych nařídil i namátkové kontroly, které by dohlížely nad dodržováním tohoto státního svátku. Přeci by nikdo nechtěl, aby se lidi flákali za peníze nás všech. Prostě, kdo by nebyl IN, musel by za to pykat. Návrh trestu bych nechal na tobě Andreo z Pardubic.

Petr, 31 let, hudební manažer

Proč by se měl zavádět den sexu? Na to neznám odpověď. Já osobně bych byl pro, abychom se inspirovali obdobím před rokem 1989, kdy se slavili různé měsíce bezpečnosti. Takže bych byl za to, aby se slavil měsíc sexu. Dokážu si to i představit, byl by to květen - měsíc sexu. Pokud by měl být jen jeden den, tak bych navrhoval ten den nechodit do práce a veškeré aktivity a produkty související se sexem by byly zadarmo. Asi si to dám do svého volebního programu.

Adam, 19 let, student

Myslím, že je to skvělý nápad. Já bych byl osobně pro, aby tady byl rovnou týden sexu a při tomto týdnu bych zrušil patnáctiletou hranici.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama